Tlaky a píchání v podbříšku 19 tt

Anonymní
25.3.21 13:40

Tlaky a pichani v podbrisku 19 tt

Zdravím maminky, chtěla bych se optat, nyní jsem v 19 tt a mám dny kdy jen spím když se zvednu tak mi je na zvracení a motá hlava, pak ti přejde třeba po 2 dnech a zase funguji ale nyní mám divny tlaky v podbrisku jakoby tahnuti stvrdnuti a jak kdybych tam měla kamen či co, furt jen bych spala, když se zvednu začne mě tam pichat jakoby,,jehlou,, takové pichani to je, a točí se mi hlava a když začnou ty bolesti když se zvednu hned mě to nutí jít na malou potrebu nebo mám průjem, tehdy v 15 tt mi dr říkal ať si dam teplou sprchu ale když jsem mu zmiňovala tehdy, bolesti byly jen lehoucky říkal ze to je roztahovani dělohy, ale teď nemůžu vůbec fungovat a po teplý sprše mě chytne křeč do břicha a bezim opět na záchod (průjem) mate některá s tímto zkušenosti? Jen bych se chtěla uklidnit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
25.3.21 13:56
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, chtěla bych se optat, nyní jsem v 19 tt a mám dny kdy jen spím když se zvednu tak mi je na zvracení a motá hlava, pak ti přejde třeba po 2 dnech a zase funguji ale nyní mám divny tlaky v podbrisku jakoby tahnuti stvrdnuti a jak kdybych tam měla kamen či co, furt jen bych spala, když se zvednu začne mě tam pichat jakoby,,jehlou,, takové pichani to je, a točí se mi hlava a když začnou ty bolesti když se zvednu hned mě to nutí jít na malou potrebu nebo mám průjem, tehdy v 15 tt mi dr říkal ať si dam teplou sprchu ale když jsem mu zmiňovala tehdy, bolesti byly jen lehoucky říkal ze to je roztahovani dělohy, ale teď nemůžu vůbec fungovat a po teplý sprše mě chytne křeč do břicha a bezim opět na záchod (průjem) mate některá s tímto zkušenosti? Jen bych se chtěla uklidnit..

Jste tehotna 🤷🏼‍♀️ 😀
Vse co popisujete je normalni a bude i hur 😀

Na “tahnuti” a tvrdnuti bricha Magnezko a na bolest roztahovani delohy mi byl predepsan Osteogenon.
Me to boliva tak, ze nejsem schopna se ani zvednout, neskutecne boli celej spodek a trisla, jak kdybych je mela namozeny z posilovny. Kycle to stejny.
Ten Osteogenon pomaha, ted uz je to par dni lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
25.3.21 14:20

Pokud je na kontrolach vse v poradku, tak neni duvod nejak plasit. Tahnuti a pichani mam v podbrisku taky, z obou stran. Nekdy to boli radne, vazy holt povoluji. Od toho cca 20tt mam i tlaky na spodek, boli me kycle (cekam teda dvojcatka). Ale ty vazy jsem mela i s dcerou.

Na tvrdnuti je dobre magnezko. PA i dr mi rekli, ze muzu 3×2 tablety denne, pripadne tehotne muzou i 4×2 tablety denne. To jsem vyuzila asi 3×, jinak mi staci tech 6 tablet denne. Ale jsem o kus dal, jak ty. Dcera mi dopoledne klidu nedopreje (jak prijde manzel z prace, stara se on a ja vic odpocivam) + bezny uklid a nekdy mam bricho jak sutr taky. Ale cipek je dlouhy, tak dobry. Pry je to bezne, nekdo na to trpi vic, nekdo min. S dcerou jsem mela tvrdnuti parkrat jen tesne pred porodem. Pores to s dr a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 16:24

Dobre :) moc vám děkuji, to magnesium právem mi předepsal v 15 tt tak od te doby ho beru jen trochu pomáhá šle žádná sláva :D :) od te doby jsem neměla kontrolu až 7. To Mám přijít znovu :) na chvíli jsem si lehla znovu a užije to lepší, prcek mi pomalu vyskočil s břicha asi tam dneska tancuje 😂 tak děkuji za uklidnění :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat