Tommee Tippee elektrický parní C2N 

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 27.10.18 15:03
Tommee Tippee elektrický parní C2N 

Ahojky holky, mam tento sterilizator na lahvicky z bazaru.Uz ho pouzivam 7 tydnu a ted jsem se dozvedela, ze se do toho ma lit studena voda a to jsem nevedela…memela jsem k tomu navod…myslite, ze to necemu vadi? A pry i dudliky se maji oplachovat studenou vodou a ne teplou…to mi ted rekla tchyne a ja porad nevim duvod :zed: Dekuji moc :kytka:

Reakce:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 27.10.18 16:35

Podle mě je to úplně jedno jakou vodu tam liješ. Stejně se musí napřed ohřát, pak se začne vařit a vypařovat. Když tam dáš teplou tak nanajvýš ušetříš za elektřinu, jinak se nic nestane.

Proč studenou na dudlíky taky nevím, já vždycky používala horkou a děti přežily :-) Jestli má tchyně nějaké vysvětlení, tak se jí zeptej. Já považuju za lepší horkou, už kvůli tomu, že horká voda má lepší smáčivost a víc se hodí na oplachování čehokoliv. Dudlíku je to úplně jedno, je ze silikonu a vydrží i mnohem víc než vařící vodu.

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 27.10.18 17:03

Jeee to jsi me uklidnila…me prijde,ze vse delam spatne…mam prvni miminko a porad se ucim a zjistuji co delam spatne :lol: A cim je clovek starsi,tak to asi vic resi…je mi 34 :mrgreen: Taky mi prisla prave ta tepla ci horka voda lepsi…nejdriv jsem vyvarela normalne v hrnci a tam se ma davat taky studena voda :D a to jsem urco taky nedelala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >