Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@cucik14 píše:
Holky, už někdo zatopil?
nene,ještě ne máme zateplený dům,tak ještě chvilkama větrám naplno
ale zima teda je,dnes mi mrzly už ruce na rukavice ![]()
Neee, pristi tyden nakluse kominik a pak hura tocit koleckem. Sprcha vecer je za trest ![]()
Co se venku ochladilo, tak topime. U dětí v pokoji by jinak byla šílená zima.
My jsme zatím topili jen na vodu…ale co je barák zateplený tak tipime až jak je venku k nule…
Ano, žijeme v domě, mám malé dítě a cely den je na zemi a já jak se rychle ochladilo ještě jsem si nezvykla ![]()
My od včera. Děti jsou zarýmovaný. Nám na jaře začal zlobit plynový kotel, nevím co s ním bylo. Ale prudce se oteplilo, tak jsme to neřešili a netopili. No, chlap má na všechno čas, tak jsem si na to vzpomněla minulý týden, tak volám kvůli revizi kotle a případný opravě, no páni mají čas až za měsíc. TAk jim říkám, že asi máme problém, tak mi řekli, že máme dopustit vodu, vyměnit baterky v termostatu, a kdyby to dál nefungovalo, tak volat. Snad by přijeli dřív. No, tak jsem hned nahnala chlapa na doplnění vody a kotel jsme zapnuli a on topil
Tak snad to vydrží, než přijde za měsíc revizák a zkontroluje to. Zatím tedy od včerejšího večera topíme a tedy byl to dneska šok, vylézt do tý klendry a větru.
Ja nezapinam topeni skoro celou zimu, topime jen kdyz venku opravdu mrzne. Jinak mame zapnuty jen zebricek v koupelne ( zatim je vypnuty) Ale v praci, kde jsou jednoducha stara okna a sedim, jsem dneska mrzla ve dvou mikinach a dvojich ponozkach… A to fakt nejsem zimomriva…
@Sleepy.Monkey Ještě ne, ale termostat doma ukazuje kolem 21 st., takže to asi taky brzo spustime ![]()
Ne topit ještě nebudu,ani mě to nenapadlo..v pokoji mám teď 23
My si to zapiname sami, vetsinou zaciname nekdy v pulce rijna a koncime v pulce dubna… nemam rada vedro a celou zimu to mame jen na stupen 2 z 9. Pokud jedeme na vikend pryc, vypiname uplne. Pretopeny mistnosti jsou zlo… rodice topi od zari do kvetna na 28 asi a je to des ![]()
Ale my mame maly byt a kdyz clovek zapne varic a troubu tak je teplo hned.
Ja dnes zapla termostat na 23C a kotel se zapl jen po ranu, tohle je super vec.
Nastavim teplotu na den 23C na noc 18C a uz nestaram.
@cucik14 Tak dneska jsme to už museli zapnout. Ale zatím jen večer, zapneme to v koupelně a v ložnici kde spí prcek.
@lucynka25 V noci jen 18 st? My musíme mít aspoň 21 st
Bychom jinak zmrzli ![]()
@Sleepy.Monkey přesně pokud je u nás pres noc pod 20 stupňů do druhého dne mám zánět dutin
ale já jsem teplomil takže u nás je standardně přes den minimálně 25 stupňů a kdZ ne tak mám dvoje ponožky a svetr ![]()