Toužili jsme po holčičce,ale čekáme kluka

10.5.16 15:43

Toužila(i) jsem (jsme) po holčičce,ale...čekáme klučinu.

„Touzila(i) jsem (jsme) po holcicce, ale…cekame (na 95%) klucinu. Jak se s tim psychicky srovnat?“

Ahoj tehulky :mavam:.
Chtela bych se vas zeptat na radu viz. nazev me diskuse.
Dnes jsem (jsme) zjistila(i) dle utz v 17tt ze cekam(e) klucinu. Do teto chvile jsem ale byla vnitrne i pocitove naladena na holcicku a pritel taky. Jenze dnes se nase touha na 95% rozplynula :oops:. Nechci vypadat jako nevdecna zena kdyz vim ze nektere z vas se treba i delsi dobu snazi o miminko a treba se to i nedari…ale ja si proste nemuzu pomoci a tu dnesni zpravu jsem obrecela :,(. Proto jsem se vas tehulek chtela zeptat jestli jste to taky tak nektera mela a jak jste se z toho pocitu beznadeje a bezmoci dostala? Nechci ublizovat miminku tim ze se budu trapit, ale opravdu nevim jak se s tim srovnat, aby to na prdolkovi ale i na mne nenechalo psychicke nasledky :oops:.
Budu rada kdyz mi napisete sve zkusenosti a nazory :andel:. Diky J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
10.5.16 15:49

Nechci ti nasazovat brouka do hlavy, ale podle čeho v 17tt máte těch 95%? Mě doktor ve 20tt řekl podle ultrazvuku 100% kluk, že se určitě neplete a simsala bim - máme úžasnou princeznu :)
Mě osobně by asi pomohlo nakoupit nějaký krásný klučičí oblečky, vymyslet krásný jméno a představit si, jak v nich bude ten pokračovatel rodu vypadat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
10.5.16 15:51

Měla jsem to taky tak. O klukovi jsem se dozvěděla ve 20. týdnu a obrečela jsem to. Celé těhotenství jsem pořád doufala, i když na dalších dvou UTZ jsem měla potvrzeného kluka. V den porodu jsem stále doufala, ale byl to fakt kluk. Od té doby, co se narodil, mi to bylo najednou úplně jedno.
Teď je mu pět a přemýšlíme o druhém a já bych hrozně chtěla druhého taky kluka :kytka:
Netrap se tím. Budeš to milovat, ať to bude kluk nebo holka. Bude to prostě tvoje dítě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
10.5.16 15:52

@LenkaZuzka měli jste 3D?

nám v 15tt řekla kluka… a simsalabim máme kluka :D

@JasněnkaSabrina Em no tak si to rychle srovnej v hlavě, protože dítě vnímá, že jsi z něj zklamaná ;) buď ráda, že to je zdravé a ne, že nebudete mít holčičku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
10.5.16 15:55

Já byla zklamaná u druhého syna. Že budeme mít zase chlapečka. Nebrečela jsem, takže vás to asi mrzí daleko víc než mě tehdy. Pomohlo mi, že jsem si pak představovala jak si budou s bráchou hrát, budou mít stejné zájmy, kamarády (jsou od sebe ještě ke všemu jen 14 měsíců). Někdy v obchodě mě trochu mrzí, když vidím tolik věcí na holčičky, že to nikdy kupovat nebudu. Ale pak se podíváme na ty své dva chlapečky a řeknu si, že jsem blbá. Mám zdravé šikovné děti, tak přece nebudu smutnit kvůli šatům, nebo sponkam do vlasů. Každopádně pokud je to vaše první dítě, můžete se těšit na to, že druhá bude ta princezna a teď budete pro ni mít aspoň staršího brášku, který se o ní postará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9905
10.5.16 15:55

@JasněnkaSabrina Em Kluci jsou fajn :hug: Mam tři a neměnila bych je :) Počkej az se malej narodi, to se do něho zamiluješ a na holčičku během chvilky zapomeneš :hug: Verim, že je to pro tebe ted těžký, ale brzy uvidíš :) A kluka si taky můžeš parádit, dneska je tolik krásných hadriky pro malý frajery. :palec: Bud rada, ze je miminko zdravy a je všechno v poradku. Těš se na chlapečka, vymyslete mu krásný jmeno, kup mu něco pěkného. Jednou budeš milovaná maminka od krásnýho syna ;) A něco na konec :) Puberta u holek je o hodně horší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.16 15:56

@LenkaZuzka
Fakt? ;) Musim rict ze jsem doufala ze nektera z vas napise neco podobneho :D :andel:.
Nemuzu si pomoct ale od zacatku citim ze mam v brisku holcicku a az do dneska jsem o tom byla opravdu presvedcena.
No porodni asistentka nam ukazovala nozicky miminka a pak to co je mezi nimi a pry „tohle“ holcicky nemaji…
Mam tak smisene pocity ze fakt nevim co s tim :nevim:. Je to me prvni tehu a jeste k tomu v pozdejsim veku (ted v unoru mi bylo 36) tak to se mnou vsechno pekne „mava“ :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
10.5.16 15:56

Já mám syna, jsem podruhé těhotná a je mi fakt uplně jedno, co to bude… ani by mě nenapadlo smutnit za tím či tím… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
10.5.16 15:58

@JasněnkaSabrina Em kluk vychází častěji, protože pindíka jde vidět zřetelněji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
10.5.16 15:59

Nic si z toho nedělej. Stejně ho budeš milovat. Počkej až na tebe vykoukne a řekne : „A to jsi jako myslela vážně s tou holkou?“ :kytka:
Ale chápu tě. Mám dvě holčičky a při třetím porodu jsem měla strašný strach, že mám vůbec myšlenku na výběr pohlaví. Bála jsem se a pořád jsem si říkala hlavně, aby to mrně bylo zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
10.5.16 15:59

Ja si vzdy myslela ze budu mit holku, miluju módu, čačky a kosmetiku tak jsem si rikala ze budu mit sparingpartnerku:-)prvni miminko mel byt kluk, byla jsem zklamana ale tehu nedopadlo dobre a to jsem byla uz v 6mesici. U druheho tehu jsem si rikala ze by to mohla byt holcicka opet kluk a to mi rekli uz na screenu v 13tydnu.Ale uz jsem nebyla zklamana jen jsem si prala at je zdravy. A jak se narodil je mi uplne fuk ze nemam holku i kluci jsou super :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9905
10.5.16 16:00

@JasněnkaSabrina Em Určite Te ceka utz ve 20 tt, tak uvidíš co ti řeknou tam ;) Pořád je možnost, že se tam připletla třeba pupeční šňůra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.16 16:02

Diky holky za vase zpravy i zkusenosti. Jasne ze jsem rada ze je mimco v poradku a jak se rika „predpisove“,ale holt ty hormony a psychika delaji sve :oops:.
Ono je to taky o tom ze pritel uz ma dva syny z predchoziho vztahu tak i proto si moc pral mit tentokrat holcicku :andel:
Ja jsem taky z velke rodiny a mam tri bratry a i tim mi proste odjakziva chybel ten zensky element v rodine takze tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.16 16:07

@speedyy
Diky za povzbuzeni ;). I proto jsem sem tohle tema dala, abych si o tom s vama mohla popovidat a nejak se se svyma pocitama srovnala :andel:. Samozrejme je pro me nejdulezitejsi zdravi miminka a aby vse dopadlo dobre, ale…ta touha po holcicce se mi ze srdicka proste odparat neda :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
10.5.16 16:08

Hele ani utz neni 100% jak rikal muj dr… Na 100% to budes vedet az porodis :lol:. 17tt je brzo. Me to rekl az v 22tt ze do te doby je to spatne videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat