Reklama

Trápení domácnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:08
Trapeni domacnost

Dobry vecer, musim to ze sebe vsechno dostat..
Doma zazivam od rodicu peklo.. to jste snad v zivote nezazili. Muj tata si nasel nejakou milenku a obcas za ni dojizdi…my o tom vsichni doma vime a on dela jakoby se nic nedelo…nechci s nim mluvit tak mu treba kolikrat neodpovidam a krici na me za to jak se k nemu chovam a nechape proc s nim nemluvim. A jeste lepsi je ze se za tou zensou nechce odstehovat. Jeste mam k tomu perlicku, ceka s ni dite. Mama je z toho uplne psychicky vycerpana. On treba jede za ni je u ni cely den a vrati se a dela jakoby nic pozdravi nas my ho ignorujeme a nechape proc sme vsichni na neho nastvani. Dela z nas uplne vite co. On vi ze nas to stve ale on dela jakoby se nic nedelo jako by bylo normalni. Verte mi ze uz nevim co delat, kdyz mu mama rekne at to nejak vyresi, on rekne ze co ze co by mel resit ze neni co resit. Lidi…nejlepsi je ze kdyz byl tata se sourozencem nekde, ta baba ho cekala donesla mu neco…uplne v pohode pred sourozencem… Ja vam rikam ze to fakt neskutecne…takhle co to vime je tomu asi 2 mesice a odjizdi asi 3 mesice… Chce se mi brecet z toho. Je mi zle. Zazil nekdo neco podobneho? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 11.10.18 21:12

tak ať mu dá máma kufry před dveře a podá žádost o rozvod :nevim:

Bubla_Bučková
Závislačka 3390 příspěvků 11.10.18 21:13

Tvůj táta :poblion: :poblion: :poblion:

Buďte silné, vykopnete ho, buď mamince oporou a tatu bych odstřihla…musel by se jo snažit a omlouvat, abych tam někdy přijela na oběd. Stáří ho dožene…karma je zdarma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:15
Anonym

Vite on se drzi toho ze tady v dome vyrustal a on se proste nevystehuje. Je ten zivot fakt nefer, kazdodenni stresy

ka2ka
Extra třída :D 12753 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 21:21

no asi mě tu všichni sežerou, ale pokud tě pozdraví je slušnost odpovědět,stejně tak i na otázku at si to něm myslíš co chceš, nemusíš si s ním povídat,ale slušně odpovědět by jsi měla

Modesta
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 11.10.18 21:23

Je hele :) to je jako kdybys popisovala mého tátu. Teda ten můj měl potom drzost tahat milenu k nám domů a přespával s ní v obýváku zatímco máma spala s námi v ložnici. Hnus velebnosti :poblion:

Radu nemám, ségra se k ní chovala tak hnusně, že to udělali jen dvakrát a pak byl raději rozvod. Já s ním dodnes nemám dobré vztahy a ani to nehodlám napravovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:26
Trapeni domacnost
@Modesta píše:
Je hele :) to je jako kdybys popisovala mého tátu. Teda ten můj měl potom drzost tahat milenu k nám domů a přespával s ní v obýváku zatímco máma spala s námi v ložnici. Hnus velebnosti :poblion:Radu nemám, ségra se k ní chovala tak hnusně, že to udělali jen dvakrát a pak byl raději rozvod. Já s ním dodnes nemám dobré vztahy a ani to nehodlám napravovat.

Tak to je taky mazec :pocitac:

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 11.10.18 21:26
@Modesta píše:
Je hele :) to je jako kdybys popisovala mého tátu. Teda ten můj měl potom drzost tahat milenu k nám domů a přespával s ní v obýváku zatímco máma spala s námi v ložnici. Hnus velebnosti :poblion:Radu nemám, ségra se k ní chovala tak hnusně, že to udělali jen dvakrát a pak byl raději rozvod. Já s ním dodnes nemám dobré vztahy a ani to nehodlám napravovat.

TWL, to bych je umlátila lopatou. :poblion:

Peta02
Kecalka 334 příspěvků 11.10.18 21:51

No tvl. Je mi te moc lito, ty totiž nejsi ta, co by to měla resit. Tohle by měla vyřešit tvoje mamka. Můžeš ji být oporou, nasměrovat ji od nej, pomoct ji. Nevím, kolik ti je let. Když s tebou chce mluvit, tak mu řekni co si myslíš. Dá se to rict i slušně, proste mě se nelíbí, jak to mezi sebou s mámou mate, nedokážu se tvářit ze netravis čas s milenou atd. To co mas na srdci, klidne bez křiku. Já bych to asi udelala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:00

Muj tata si nasel milenku v necelych 50, po par mesicich naseho nicnetuseni, prisel s tim, ze odchazi, ze ma jinou zenu ( ja ani nebyla doma) nez jsem prijela domu, byl pryc. Po tydnu se vratil a tady nastava osudova chyba. Mama ho vzala zpet. Po asi dvou letech odesel znovu a tentokrat nadobro. Zrusil vsechny kontakty s nama, me a segre posle sms k vanocum a narozeninam, svoje dve vnucky videl trikrat v zivote, tu mladsi jen uplnou nahodou jako miminko.
Vis co, cas to zahoji. Vim, ze je to ted tezky, mas vztek, snazis se najit duvod,… nema to smysl. Bud tu pro mamu, podporte se navzajem a nechte ho jit. Je to tvuj tata, ja na toho svyho taky casto myslim, ale dnes uz jsem dospela do faze, ze je me to jedno.

Bubla_Bučková
Závislačka 3390 příspěvků 11.10.18 22:03
@Modesta píše:
Je hele :) to je jako kdybys popisovala mého tátu. Teda ten můj měl potom drzost tahat milenu k nám domů a přespával s ní v obýváku zatímco máma spala s námi v ložnici. Hnus velebnosti :poblion:
:poblion: :poblion: :poblion:

Janli
Kelišová 5625 příspěvků 9 inzerátů 11.10.18 22:07

Tak pro začátek by to chtělo PVC neboli přímé vyjádření citů. Otec nechápe, ty nechápeš… co takhle mu narovinu říct svůj postoj k celé věci, důvody, proč se s ním nebavíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:10
@Anonymní píše:
Doma zazivam od rodicu peklo.. to jste snad v zivote nezazili. Muj tata si nasel nejakou milenku a obcas za ni dojizdi…my o tom vsichni doma vime a on dela jakoby se nic nedelo…nechci s nim mluvit tak mu treba kolikrat neodpovidam a krici na me za to jak se k nemu chovam a nechape proc s nim nemluvim. A jeste lepsi je ze se za tou zensou nechce odstehovat. Jeste mam k tomu perlicku, ceka s ni dite. Mama je z toho uplne psychicky vycerpana. On treba jede za ni je u ni cely den a vrati se a dela jakoby nic pozdravi nas my ho ignorujeme a nechape proc sme vsichni na neho nastvani. Dela z nas uplne vite co. On vi ze nas to stve ale on dela jakoby se nic nedelo jako by bylo normalni. Verte mi ze uz nevim co delat, kdyz mu mama rekne at to nejak vyresi, on rekne ze co ze co by mel resit ze neni co resit. Lidi…nejlepsi je ze kdyz byl tata se sourozencem nekde, ta baba ho cekala donesla mu neco…uplne v pohode pred sourozencem… Ja vam rikam ze to fakt neskutecne…takhle co to vime je tomu asi 2 mesice a odjizdi asi 3 mesice… Chce se mi brecet z toho. Je mi zle. Zazil nekdo neco podobneho? :nevim:

Ahoj jojo ja zažila to stejný pvní milenka s kterou ma tata díte to mi bylo 15 a druhá to mi bylo 19…peklo . Ale ted s odstupem casu to peklo delala hlavně máma… bud mu měla dat kufry před dveře anebo to teda tolerovat… ale ona dělala peklo… nám, jemu , všem okolo..protože si usmyslela že proste tata zustane s nama. šla přes mrtvoly. bylo to otřesny. ted po 20 letech je vysledek takový že nasi jsou furt spolu ale nesnáší se… takže bydlí každý jinde ale máma mu 5× denně volá a komanduje ho a kontroluje aspon po telefonu. děs. možná měl zustat s nákou tou milenkou a bylo by mu líp. s mojí mámou se žít nedá :-)

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 11.10.18 22:16
@Anonymní píše:
Doma zazivam od rodicu peklo.. to jste snad v zivote nezazili. Muj tata si nasel nejakou milenku a obcas za ni dojizdi…my o tom vsichni doma vime a on dela jakoby se nic nedelo…nechci s nim mluvit tak mu treba kolikrat neodpovidam a krici na me za to jak se k nemu chovam a nechape proc s nim nemluvim. A jeste lepsi je ze se za tou zensou nechce odstehovat. Jeste mam k tomu perlicku, ceka s ni dite. Mama je z toho uplne psychicky vycerpana. On treba jede za ni je u ni cely den a vrati se a dela jakoby nic pozdravi nas my ho ignorujeme a nechape proc sme vsichni na neho nastvani. Dela z nas uplne vite co. On vi ze nas to stve ale on dela jakoby se nic nedelo jako by bylo normalni. Verte mi ze uz nevim co delat, kdyz mu mama rekne at to nejak vyresi, on rekne ze co ze co by mel resit ze neni co resit. Lidi…nejlepsi je ze kdyz byl tata se sourozencem nekde, ta baba ho cekala donesla mu neco…uplne v pohode pred sourozencem… Ja vam rikam ze to fakt neskutecne…takhle co to vime je tomu asi 2 mesice a odjizdi asi 3 mesice… Chce se mi brecet z toho. Je mi zle. Zazil nekdo neco podobneho? :nevim:

Vyřešit by si to měli rodiče mezi sebou a děti by z toho měli vynechat :zed: Je těžké se k otci chovat slušně, když tohle dělá. Ale prvně by měla matka otci říct, že je konec, ať vypadne a nedělá z vás blbce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:28
Trapeni domacnost

Ano, ja mu rekla nazor a dokonce napsala po sms a rika mi abych to neresila. Nejhorsi je ze to mama furt chce resit, pomlouva ho ted vsude mozne a spis mi prijde ze resi penize nez aby se vratil…a hned na zacatku kdyzvse to dozvedela mu vyhazela veci a at jde pryc…ty veci tata nechal na chodbe a porad nechapal…nechal je tam asi tyden a neco a nakonec mu to mama zpet uklidila s tim ze se to mozna vrati do normalu ale porad se chove jakoby nechapal proc se s nim nechceme bavit a proc sme smutni.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >