Jdete dnes volit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 05.10.18 08:21
Jdete dnes volit?

Je to soukromá věc, tak se neptám koho.
Já jen, že nikoho z SPD a koumouše. Vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
bublinek
Kelišová 5179 příspěvků 05.10.18 08:25

volit půjdu, vím koho, tak jako Ty ne SPD a KSČM

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 05.10.18 08:26

Proc ne z SPD? Vlastenci Vam vadi?

mrav
Neúnavná pisatelka 19533 příspěvků 05.10.18 08:28

Jdu volit. Máme to stejně, navíc u nás komouši nekandidují. Do senátu - tam si nejsem jistý. Je tu jedna strana, která má schopného kandidáta. Celkově ale do senátu nevolím - dávám prázdné obálky. Tak uvidím, jestli se mi tato nechuť vůči této instituci podaří překonat… :mavam:

Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 05.10.18 08:28

Samozrejme. A pak se budu zdrzovat pred vchodem a poslouchat rozhovory ostatnich. Jakmile uslysim sympatie vuci komunistum a SPD, hodlam jim v ramci zajmu nasi budoucnosti voleni znemoznit. Tem starsim jednoduse seberu hole a choditka. U fyzicky zdatnejsich jedincu to musim jeste domyslet.

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 05.10.18 08:29

Chodim ke kazdym volbam, takze samozrejme ano. SPD, komunisty ani Ano bych nevolila nikdy.

monty.python
Kecalka 280 příspěvků 05.10.18 08:29

My volit nejdeme, u nás je pouze jedna kandidátka, takže se dostanou všichni, tudíž nevidím důvod tam jít ;) A do senátu se u nás letos nevolí. Jinak chodím volit vždy, je to asi poprvé, co nepůjdu :oops:

Příspěvek upraven 05.10.18 v 08:31

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 05.10.18 08:29
@Emimin7 píše:
Samozrejme. A pak se budu zdrzovat pred vchodem a poslouchat rozhovory ostatnich. Jakmile uslysim sympatie vuci komunistum a SPD, hodlam jim v ramci zajmu nasi budoucnosti voleni znemoznit. Tem starsim jednoduse seberu hole a choditka. U fyzicky zdatnejsich jedincu to musim jeste domyslet.
:mrgreen: :palec:
monty.python
Kecalka 280 příspěvků 05.10.18 08:31
@Emimin7 píše:

Zkusit nějak odebrat doklady? :lol:

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 05.10.18 08:31
@Emimin7 píše:

To ma byt vtipny?I kdyz na tvy kecy ohledne politiky si pamatuju..

terinka4444
Hvězda diskuse 68440 příspěvků 05.10.18 08:33
@Lenka002 píše:
Já jen, že nikoho z SPD a koumouše. Vy?

no jasně, tohle jsou pro náš běžný život v mých očích důležitější volby. SPD a KSČM ( a já tedy ani ANO) bych nevolila ani s pistolí u hlavy. U nás tyhle strany ale do obecního zastupitelstva nejsou. Takže já se klidně přiznám, budu volit opět současné zastupitelstvo v čele s naší starostkou, protože jsou perfektní. A mají taky dost odpůrců, tak se modlím, aby zvládli hattrick a měli jsme je tu další volební období :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 05.10.18 08:34
@jannina1 píše:
Proc ne z SPD? Vlastenci Vam vadi?

:mrgreen: prý vlastenci :lol: to jsem se zasmála takhle po ránu, dík :palec:

Jdu asi zítra, volím vždycky. Taky ne SPD (tuším, že tu snad ani nejsou) a KSČM.

A taky nevolím ANO, i když tu včera rozdávali koblihy :poblion:

Příspěvek upraven 05.10.18 v 08:35

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 05.10.18 08:34
@jannina1 píše:
To ma byt vtipny?I kdyz na tvy kecy ohledne politiky si pamatuju..

Jo, je to vtipny a skoda, ze to nejde vazne udelat :jazyk:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17790 příspěvků 05.10.18 08:35

Chtěla bych jít. Jsme malá obec a kandidují tu převážně místní sdružení, z velkých stran jen ODS a ČSSD tušim. A mě stejně spíš zajímají v tomhle případě jednotlivci.

Demi
Závislačka 4110 příspěvků 05.10.18 08:35
@Lenka002 píše:
Já jen, že nikoho z SPD a koumouše. Vy?

Samozřejmě jdu, a těším se, že konečně po x-letech rozkrádání a obohacování jednoho z grázlů v zastupitelstvu, nastane změna k lepšímu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >