Trápení s láskou

7
19.7.13 12:30

Trápení s láskou

Ahoj všichni, prožívám teď strašné období. Asi před pěti měsící jsem se zamilovala, náš vztah s manželem už delší dobu nefungoval. Zamilovala jsem se do souseda a on do mě taky, já dvě děti, on dvě děti, ale naše láska byla silná, tak jsem odešla i s dětmi a on posléze taky. Jeho žena se však ukázala jako velká bojovnice, která použila jakékoli prostředky, aby ho získala zpátky. On po určité době zjistil, že nedokáže žít bez dětí a ačkoli svou ženu nemiluje, tak se obětuje pro děti a vrátil se k ní. Psal mi, že mu strašně chybím a že mě strašně miluje a já mu napsala, ať už mně nechá na pokoji…skončilo to a mně je hrozně. Nevím jak se mám z toho všeho vybabrat. Nevím ani, co po vás chci, asi pochopení, sdílení a pocit, že v tom nejsem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12505
19.7.13 12:33

Sejde s očí sejde z mysli.
Zkus se mu vyhýbat at ho nevidíš, nepiš, nevolej..Je to jen pět měsíců..
Snad to přejde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
19.7.13 12:37

Sama v tom nejsi, prožívám teď něco podobného, jen mám tu „výhodu“, že bydlí daleko, tak už ho nemusím nikdy vidět. Ty ho potkáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.13 12:38

@blumina

ahoj, chápu, že se musíš cítit hrozně a že se tyhle věci dějí. Manžel mé kamarádky, která měla v té době dvě malinké děti, se zamiloval do jiné - vdané - ženy s dítětem. Jeho nová přítelkyně opustila fungující vztah - manžela a domluvili se, že spolu začnou novej život (manžel kamar. a jeho nová přítelkyně). Ta nová přítelkyně vyměnila jejich byt za dva malinké, aby měli kde začít a on, manžel kamarádky se k ní do toho bytu přestěhoval. Teď přijde ta třešnička na dortu - za tři dny byl zpátky doma s tím, že žádá o odpuštění svoji ženu, že když si stoupl na balkon v novém bytě s novou přítelkyní, že si uvědomil, že se bude najednou starat o cizí dítě a své dvě nechal na holičkách.
:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
19.7.13 12:39

No pochopení pro tohle moc tedy nemám :roll:

Asi tak jak se píše již nademnou sejde z očí sejde z mysli.. Chvilku to asi ještě nebude lehké, ale časem se to srovná… Máš čas a možnosti rozhodovat se co bude dál, určitě si najdeš časem někoho jiného, soused je teda pěknej blb :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
19.7.13 12:40

@kočička Evička chlapi no, bych ho nakopala někam :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
19.7.13 12:43

Jsem paranoidní, nebo opravdu jenom mně připadnou zvláštní diskuze od nováčků jedna za druhou…? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
19.7.13 12:44
@kočička Evička píše:
@bluminaahoj, chápu, že se musíš cítit hrozně a že se tyhle věci dějí. Manžel mé kamarádky, která měla v té době dvě malinké děti, se zamiloval do jiné - vdané - ženy s dítětem. Jeho nová přítelkyně opustila fungující vztah - manžela a domluvili se, že spolu začnou novej život (manžel kamar. a jeho nová přítelkyně). Ta nová přítelkyně vyměnila jejich byt za dva malinké, aby měli kde začít a on, manžel kamarádky se k ní do toho bytu přestěhoval. Teď přijde ta třešnička na dortu - za tři dny byl zpátky doma s tím, že žádá o odpuštění svoji ženu, že když si stoupl na balkon v novém bytě s novou přítelkyní, že si uvědomil, že se bude najednou starat o cizí dítě a své dvě nechal na holičkách. :zed:

Hustý. 8o A pak prej, že ženský nevědí, co chtěj. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
19.7.13 12:45

@blumina časvšechno zhojí, za pár měsíců to nebude tak žhavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
19.7.13 12:47

Ale prosím tě, snad bys mu to nevěřila, že ji vůůůůbec nemiluje :roll: To by se k ní nevracel… Věř mi, že pokud chlap opravdu miluje, tak jde všechno stranou. Má pro tebe super důvod, proč s tebou nechce být a ještě vypadá jako chudáček a oběť. Na to jsou chlapi experti. Snaž se na to dívat střízlivě a bez růžových brejliček, protože pak přestaneš být zoufalá mnohem rychleji.

Holt sis pěkně pobabrala život, kdo chce moc, nemá nic. Časem se budeš cítit líp, teď se snaž přežít, myslet hlavně na sebe, na děti, kterým jsi to pěkně zkomplikovala a až si celá situace „sedne“, tak se začni poohlížet po někom milém, hodném a doporučuji teda nezadaném ;) Bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
19.7.13 13:00

Jak si po…t život v 5-ti měsících?
Pořídit si ženatého milence a zamilovat se do něj. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
19.7.13 13:01
@Gina108 píše:
Hustý. 8o A pak prej, že ženský nevědí, co chtěj. :roll:

Hlavní je vědět, co vesměs chtěj chlapi. Pak si ženská nic nenamlouvá. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.13 13:01

No já jsem se odstěhovala, takže tu výhodu ho vídat má v současnosti můj dosavadní manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
19.7.13 13:04
@blumina píše:
No já jsem se odstěhovala, takže tu výhodu ho vídat má v současnosti můj dosavadní manžel.

no tak to pana manžela hluboce lituju, já muset vídat milenku, i třeba bývalou, tak za sebe neručím, ještě při představě, že trčím sama v prázdném bytě a koukám na něj, jak si zas spokojeně žije se svojí manželkou a dětmi, bych mu asi nabančila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
19.7.13 13:07

Asi bych se na to vyprdla. Zavání to sladkobolnýma scénama a protahovaným mileneckým poměrem, kde on nebude vědět z „které do které“. Než ho definitivně opustí hormonální smršť, ve které se zmítá. :roll:
Stavěla bych někde jinde, na zelené louce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama