Jsou trhy v Polsku i v neděli?

Anonymni
12.4.07 11:08

Trhy v Polsku

Zdravím vás, nevíte prosím, jestli se v Polsku konají trhy i v neděli? Poláci jsou pobožní, tak jestli třeba v neděli kvůli kostelu nemají tržiště zavřené. Abych nejela zbytečně :wink: děkuji. L.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

792
12.4.07 13:01

A já bych se optala - co se tak dobrého dá na trzích v Polandu koupit? Vím, že jsme tam jezdívali pro oblečení …před xxxlety…a co tam mají dobrého na mimišáky? Díky za infošku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.07 13:29
Anonymni píše:
Lusie píše:
A já bych se optala - co se tak dobrého dá na trzích v Polandu koupit? Vím, že jsme tam jezdívali pro oblečení …před xxxlety…a co tam mají dobrého na mimišáky? Díky za infošku

Právě úplně všechno. Od oblečení, povlečení, deky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
9867
12.4.07 14:43

Ahoj, přesunula jsem diskusi do Nakupujeme…

l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.07 18:44

Co já vám tak mají v neděli zavřeno. Na tržišti jsou v sobotu a někde i ve čtvrtek. Ale záleží kam pojedete. Na některých tržištích kde jsou i kamenné obchody mají otevřeno i celý týden kromě neděle.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
4419
12.4.07 19:41

Ahoj, já bydlím kousek od hranic z Náchoda. Tržnice je otevřená celý týden kromě té neděle, pokud se to teda nezměnilo :wink: , ale myslím, že ne. No co se tam dá koupit. Vcelku všechno. Od oblečení až po kočárky :? , hračky, jídelní židličky apod. Já tam minule koupila Honzíkovi rifle, stáli 250 Kč a jsou fakt prďácký :lol: . Nějaké mikiny a trička, taky dosti dobrý. A na miminka tam jsou perfektní bodýčka, Honzík je měl od narození, takže se pořád praly, vůbec se neroztáhly, jsou z nádherné bavlny a jsou to držáci. Takže já zatím na Polsko nedám s oblečením dopustit, jen s těma kočárkama na tržnici, do toho bych fakt nešla :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
29.5.07 15:20

Jo, na oblečení je to v Polskou super. Ale musím říct, že co se týče kočárků a autosedaček a tak, tak to bych tam nebrala. Kamaradka odtamtud měla kočárek a začali se ji trhat takové řemínky dole u koleček a vůbec se to nedalo reklamovat. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.9.07 11:14

Kombinezy, deky pro prcky i dospele, bodycka, perinky jsou tam velmi levne, Podravka do jidel a spoustu dalsich krasnych veci :-) vcetne nadhernych svatebnich satu kolem 3.000,–, jsou opravdu uzasne, rekla bych, ze se nevyplati tady u nas pujcovat za pet tis., kdyz v PL koupite za tri a jsou Vase a pak muzete tady zpenezit.
My jezdime do Klodzka.
Do kocarku bych taky v zadnem pripade nesla!!!!
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.10 20:36

tříkolka

Ahoj,prosím chtěla bych se zeptet,dá se v Polsku i v kameném obchodě pořídit levněji než u nás v ČR tříkolka pro malé prcky s vodící tyčí?Tady u nás za ní chtějí hříšné prachy,myslím že na tu chvilku co to děcko používá je to přehnané.Díky za odpověď.Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6740
5.8.10 10:51

Ahoj.Byslím cca 10Km od Polských hranic. Co se týče kočárků, různých kol a tahacích motorek pro mrňata, tak je toho spousta. A řekla bych, že to pořád vyjde levněji. Jen pokud tam jede někdo kdo musí dát dost peněz za cestu je dobré aby si zrovna udělal seznámek a koupil více(ať se to vyplatí) Jinak v neděli mají zavřeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
13.8.10 11:35

V Polsku se vyplatí nakupovat pro děti nejen na trhu, ale i v ochodech nebo e-shopech. Je to proti Česku obrovský trh, katolická země tedy hodně dětí a obrovská místní výrobní základna produktů pro děti (nejen kočárků). Převis nabídky místního zboží nezpůsobuje jen nízkou cenu polských produktů, ale snižuje i cenu dováženého zboží. Takže pokud plánujete koupit třeba německý kočárek, v Polsku ho koupíte obvykle levněji než v Česku (což při českých cenách není nic divného) ale dokonce levněji než v Německu. Samozřejmě je třeba zvážit, zda je cenová úspora taková, aby se vyplatilo riskovat složitosti při případné reklamacích. Taky je třeba počítat s tím, že různé zahraniční značky, mají na polském trhu různou obchodní piolitiku. Například kočárky Casualplay nebo Mutsy jsou poměrně výrazně levnější, ale třeba Teutonia vyjde jen o něco málo levněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 14:55

bielsko Biala

Zdravím. V Bielsku Biele jsem nikdy nebyla. Potřebuji nutně levně sehnat byznysové oblečení (kostýmky, šaty, sukně se sakem, halenky). Víte o nějakém secand handu? Bydlím již v Praze, auto pochybuji, že budu mít k dispozici. Takže ani nevím, jak zajet do Rybníka. Poblíž je Jelenia Gora, což nevím, jak chodí v obchodních centrech. Můžete mi prosím dát nějaké tipy? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.17 12:31

Trhy Polsko (z Bruntálu)

Ahoj, jsme do čtvrtka v Bruntálu. Kde z Bruntálu jsou nejblíž polské trhy? Chtěla bych se podívat, jak to vypadá. Ale nechci jezdit moc km, máme roční dítko. Spíš jen tak na „čumendu“. Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
23.4.19 14:33

Trhy v Polsku rok 2019

Právě jsem se vrátil z Polska a mohu písnout něco ohledně trhů. Jelení Hora - velké trhy již nejsou, je jen malá tržnice pon - pá /celodenně/ sobota /do 12 hodin/. Vstup u křižovatky ulic Bankowa a januzsa Korczaka, nebo z druhé strany od ulice Jana Kasprowicza.
Kde jsou však veliké trhy a to pouze v neděli, kromě svátků, jsou Cieplice, kousek od Jelení Hory. Najdete to na poli u starého bazénu podél výpadovky ulice Lubaňská, tady je to opravdu velké. Doporučuji vzít kola máte na tři dny o zábavu postaráno.
Užívejte pohody, panjo. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama