Tříleťák mi málem uškrtil syna

Anonymní
22.2.16 13:11

Tříleťák mi málem uškrtil syna

:mavam: Ahoj maminky, radši anonymně. V domě mám kamarádku s o 10 měs. starším chlapečkem než je ten můj, skamarádili jsme se, dědíme po jejím synovi oblečení, chodíme spolu s dětma ven, navštěvujeme se. Její malej je už delší dobu na mýho zlej, každou chvíli ho strčí, bouchne, zatahá, je lakomej a nic mu nepůjčí. Náš je takovej dobrák, dělá mu nyny, o vše se s ním rozdělí - o jídlo i hračky…
Před pár měsíci jsem s malým přišla na hřiště, přilít kamarádky syn a bezdůvodně našeho uhodil do tváře, bylo to něco mezi fackou a pěstí a malej se asi kousnul a začala mu téct krev ze rtu. Okamžitě jsme z hřiště odešli.
Včera mi kamarádka přinesla tašku oblečení a zůstala na kafe. Děti si v pokojíčku hráli, skládali puzzle a já najednou slyším dávení a přidušený volání, tak tam letím a kamarádky syn držel mýho malýho pod krkem a škrtil ho :cert: 8o Byla jsem úplně v šoku, malej měl úplně červený pod krkem a pořád mi pak ukazoval, jak ho škrtil. Kamarádka moc nereaguje, podle mě dost laxně a neadekvátně, většinou malýmu řekne že se to nedělá, vyjímečně ho plácne přes zadek, ale tak málo, že z toho má kluk jen srandu.Na to škrcení mi řekla, že to nebylo škrcení, že si spolu takhle hrajou 8o :zed: a že se spolu vždycky válí po zemi a držej se pod krkem. Vím ale, že její syn na mýho použil sílu, myslím že nepřijít včad, tak by malýho snad vážně uškrtil :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12125
22.2.16 13:14

Tak se s nimi nestykej nebo jen bez deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.16 13:14

Asi bych si o tom s kamaradkou promluvila a nebo se sni prestala vidat kdyz je takovej svym zpusobem nebezpecnej.. A rozhidne bych je nikde nenechala samotne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
22.2.16 13:15

Tak pokud bych mela pocit, ze to matka-kamaradka neresi, tak bych vyrazne omezila kontakt.

tech par mesicu mezi tim byl klid a normalne si spolu hrali? nebo se proste perou porad, akorat to tentokrat zasla prislis daleko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18136
22.2.16 13:16

Tak „kamaradce“ rekni, ze se ti zpusoby, jak si hraje spolu se synem nelibi a ze styk radeji omezite. Ze vy si takto nehrajete, tvyj syn na to neumi reagovat a nebudes nic riskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5189
22.2.16 13:17

To bych je už nenechala nikdy o samotě 8o a nejspíše bych se přestala bavit i s tou kamarádkou když ji to připadá normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
22.2.16 13:17

S kamaradkou bych se prestala stykat.To dite za to nemuze, nastavit hranice musi rodic. Ty to za ni vubec neres. Nebo jinak: pokud prijde kamaradka na kavicku, tak bez agresora.

• Nahlásit
  • Citovat
12501
22.2.16 13:21

Tak když víš, že má ten druhý chlapeček agresivnější chování, nechápu, proč pak děti necháváte samotné v pokoji. Ještě z toho nemá rozum, musíte ho mít vy.
Kamarádce bych upřímně řekla, že si myslím, že má být přísnější, že ti vadí, jak se malý chová ke tvému synkovi. Jestli se i přesto nic nezmění, přestala bych se s nimi stýkat, neměla bych nervy na okřikování cizího dítěte, které ubližuje mému a u toho sledovat, že rodič agresora je laxní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
22.2.16 13:23

Jasně bych „kamarádce“ znovu řekla, že se mi chování jejího syna vůči mému nelíbí a že si nepřeju aby se cokoliv z toho, co jsi tu napsala opakovalo. Pokud by nesjednala nápravu, pak bych s ní omezila kontakt, protože za to abych se bála kde mi kdy druhé dítě to moje přizabije, mi opravdu pár tašek s oblečením a několik kafíček, fakt nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
22.2.16 13:25

To je hrozný… :,( ale pokud je takhle agresivní může to udělat i jinýmu dítěti!!! Nevím tohle bych teda rozhodně nebrala na lehkou váhu… Na kluky j třeba pevnější ruka a ta kamarádky by se tedy měla opravdu probrat, dokud je čas… a škrcení teda už dle mého normální není…!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
22.2.16 13:27

Klidně bych jí na plnou pusu řekla, že kontakt z důvodu chování jejího syna utínám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
22.2.16 13:28

Moje starší dcera má někdy taky takové sklony k agresi, ale rozhodně to nenechávám jen tak 8o to zlehčování je podle mě fakt špatně. Asi bych tedy utla kontakt, když se neumí chovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29476
22.2.16 13:29

Já bych se s ní s dětmi nestýkala, maximálně bez dětí.

Nevím, jak jste domluveni na tom oblečení, ale mě by za to těch pár tašek nestálo. A nejsem zvědavá na taková povrchní vztahy - já Ti dám oblečení a Ty a Tvůj syn budete jako oplátku všechno snášet a tolerovat.
Důrazně bych si s ní o chování jejího syna promluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
22.2.16 13:30

Ahoj nedivím se ti, že jsi z toho rozčarovaná. Měli jsme něco podobnýho a po zdravé úvaze jsem se s nimi přestala stýkat. Kamarádka nic řešit nehodlá, já jí dítě vychovávat nehodlám a svému ubližovat také ne. Bohužel jiné řešení není. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.16 13:32

No to je síla! Je to sice jenom dítě (tam opravdu selhává rodič!, ale mé dítě by mi bylo opravdu přednější, tudíš bych se přestala s nimi stýkat. Domluvou nic myslím bohužel nezměníš. Kamarádka se naštve tak jako tak, že jí do toho mluvíš. Ale celkem bych se obávala, že tam je velký problém u nich doma a on bude agresivitu stupňovat :zed: Taky jim pak dítko může pěkně přerůst přes hlavu. Jaké mají zázemí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama