trocha alkoholu při kojení-uškodí?

460
1.3.08 14:10

trocha alkoholu při kojení-uškodí?

Dobrý den všem,
máme v březnu sraz ze základky a já přemýšlím když tam půjdu jestli se můžu trochu napít. Problém je v tom že kojím, ale pouze ráno a večer a v noci. Večr bych nakojila, v noci dostane malá odstříkané mléko z lahve a ráno jednou kojení vynechám, stejně už papá ráno většinou jogurt. No a pak budu kojit až zas večer, to je asi v 19 hod. Myslíte si že když si dám tak sedmičku vína že to nevadí? Nevím jak dlouho se alkohol v těle drží. Nemyslím to že bych se ožrala tak abych skončila na záchytce, ale ze spolužáky bych si ráda dala trochu vínka. poslední 2 srazy jsem byla těhotná, tak jsem tam jen seděla a za chvíli šla domů, stejně mě nebavilo se dívat jak každý pije a baví se. Později jsem tam seděla sama a všichni měli popito, tak se bavili po svém. Taky přemýšlím když tam bude nakouřeno jestli to vadí, prý je pasivní kouření horší jak normální. Mám strach aby se to nedostalo do mléka. Možná si ze vším zbytečně lámu hlavu, ale chci pro Renču jen to nejlepší. myslím si že mám taky právo se trochu odreagovat když už víc jak 3 roky znám jen děti, MC, nějaké ty kroužky, plavání a kolektiv matek s dětmi. Pařit jsem nebyla víc jak 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

394
1.3.08 14:16

Tak si odstříkej víc mlíka do lednice do zásoby - ať máš klid na duši. Asi bych se bála u malinkatýho miminečka, ale když už je větší, tak to neva. Hlavně se ti taky za těch pár hodin, ten alkohol vstřebá. Hurá na sraz :o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
1.3.08 15:45

Ahoooj, myslím, že si můžeš na srazíku trošku vyhodit z kopítka :) Než dorazíš domů, část se určo vstřebá, je to něco jako s léky. Hned po kojení a pak než znovu nakojíš, je účinek na mimi mnohem menší:))

Desire

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12886
1.3.08 20:18

no, já myslím, že klidně můžeš vyrazit a odreagivat se. abys byla klidnější, tak kldině vynechej i to ranní kojení… myslím, že to příliš řešíš ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
2.3.08 09:59

Taky bych to tak neřešila :)

Pokud se vyložině neurveš ze řetězu tak se nemusíš bát.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
2.3.08 14:35

Dík holky, už jsu uplně klidná, asi to fakt zbytečně řeším. Stejně po té dloooooouhé abstinenci si dám sedmičku vína a budu toho mít nad hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
2.3.08 20:44

Sedmičku? Já jsem po své první sklence po dlouhé abstinenci byla málem „na šrot“..... :lol: Bacha na to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
8.3.08 15:27

já taky… :lol: dala jsem si dvě piva a šla domů jak soubor písní a tanců… Takže opatrně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama