Trocha krve ve stolici novorozence - mám zúžený konečník

864
11.6.14 13:23

Trocha krve ve stolici novorozence - mám zúžený konečník

Ahoj, prosím o názor nebo rady pokud máte zkušenosi. Naše holčička (4 týdny) má zúžený konečník. Dostali jsme na roztahování trubičku vel. 10 a dnes měla ve stolici trochu krve. Když se jí podívám do konečníku, tak tam má takové červené, podrážděné místo. Mohla by ta krve být jen z podráždění nebo jsme ji mohli tou trubičkou nějak ublížit? Už ji používáme týden. Jo, a taky jsme na UM, které jsme teď měnili. Mohlo by to také způsobit krev ve stolici? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16744
11.6.14 13:29

To vypadá na poranění konečníku, ale krev ve stolici je i příznakem alergie, nevím teda jak vypadá, takže bych zajela k doktoru, jestli je to jen trubičkou nebo něco vážnějšího a mažeš tu trubičku než ji zavedeš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
864
11.6.14 13:42

@střepina Jj, mažeme ji olejíčkem. Dr. říkal buď olejíček nebo vazelínu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek