TT negativní, do teď pravidelná MS nikde...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 18:51
TT negativní, do teď pravidelná MS nikde...

Potřebuji zatím utajit že se snažíme, takže prosím anonym.
Jdu si pro radu, děti už máme, krom doby těsně po porodech mám skoro 20 let pravidelnou MS přesně den (nebo max. 1 den +/-). Tentokrát jsem už 4 dny po termínu MS, po té ani náznak, TT jsou ale každý den negativní (ani žádný duch, nic) zkoušela jsem několik značek, všechny s nejvyšší citlivostí. Už jsem se radovala, ale vůbec teď nevím, co se děje.. Pokud se MS nedostaví a testy zůstanou negativní, tak samozřejmě půjdu k Dr. ale zajímalo mě, jestli jste někdo měl TT pozitivní poprvé až 5 nebo více dní od vynechání MS, nebo jestli už není možné, že bych byla těhu a test to ještě neukázal, příp. jakou jinou příčinu u vás mělo zpoždění jinak přesně pravidelné MS? Díky

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 08.04.19 18:53

Víš kdy byla ovulace? Pokud se zpozdila, tak dorazí později i ms, případně bude test pozitivní rovněž později. Nebo anovulacni cyklus.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 08.04.19 21:16

Mě se test s duchem ukázal sedmý nebo osmý den zpoždění

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 08.04.19 21:27

třeba mě se // ukázali 14 dní po vynechání měla jsem nepravidelnou ms …pokud se ti ovu posunula je to možné…
ale lidské těho není stroj a prostě se mohla jen opozdit i když na to nejsi zvyklá …počkej pár dní

Váš příspěvek
Reklama