Tuhnutí pusy kořen v dasnich

Anonymní
1.7.21 20:31

Tuhnutí pusy kořen v dasnich

Ahoj prosím potřebuju poradit mám cca půl roků v dasnich kořen…zubařka o tom ví… Jenže v době covidu neordinovala a teď má opět nemocenskou je to jedina zubařka jako má svoji ordinací takže zaskok žádnej… Tím pádem hledám novou Zubařku…
Volala jsem na pohotovost a prej mají plno že budu čekat a že kořen mi stejně vytrhnout nemůžou… Tak co teď?
No ale jedna se o tohle už cca 2-3 dny mám ztuhnutou tvář nateklou ji nemám ani zarudlou nic…
Bolí mě kost na dotek… No a štipe mě dasen na dotek u toho kořene…
A dneska to bolí i jen tak a tabletka moc nezabírá nebo vždy až po delší době beru nalgesin…
Cuka mi v tom a otevřít to nějak moc úplně nejde…
Bolí mě to při otevření úplně…
Ledové mi na tom nevadí…
Nevíte jak bych si mohla ulevit do středy? To by už měla ordinovat..
Děkuji moc za každou radu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2391
1.7.21 20:38

Zkus kloktat šalvěj tinkturu ta je i na záněty ale lepší by byl zubař nu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1816
1.7.21 21:26

No tak běž na pohotovost a řekni že máš bolestivou a zatuhlou tvář a víc nevysvětluj, pokud v tom cuká není to dobrý. Může se ti tam rozjet zánět. Ošetřit tě musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:09

Tak jsem dnes byla na té pohotovosti
Včera mě poslali domů že mají plno…
No a dneska dopadlo to tak že mi dali antibiotika… A že se mám objednat na operaci ze půjdou až do kosti a vytáhnou mi kořeny a rozriznou dasen… A pak zasiji Že to je pro chirurga
No a mám to dneska úplně oteklé

• Citovat
  • Nahlásit
1816
3.7.21 19:35

Tak to je fakt blbý, ale antibiotika zabrání aby se ti rozjel zánět, snad se ti uleví. Spíš ber ibalgin ten je i proti zánětu, a vem si toho víc, jedna tabletka ti moc nepomůže. Mně zubařka v pondělí trhala 7,hubu mám jak po výbuchu, dala mě antibiotika a aulin, ale stejně to bolí. Myslela jsem že mi to vyrve i z čelisti. Monokla mám, ještě že mám respirátor v dopravě nebo v obchodě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat