Mezera mezi zuby

264
24.6.21 23:12

Mezera mezi zuby

Mám mezeru mezi jedničkami nahoře. Hodně mi to vadí a chtěla bych to řešit. Rovnátka jsou mimo mé finanční možnosti. Četla jsem, že se dá zub dodělat fotokompozitni výplní a tím se zadělá ta mezera. Máte někdo zkušenost? Stojí to stejně jako když se používá bílá plomba při kazu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.6.21 01:04

U nás rovnátka na jednu čelist stojí cca 11 tisíc korun. Nevěřím, ze na to někdo nenasetri, pokud je to pro nej důležité. Dostavět to lze, ale v případě jedniček se tu pravděpodobně nebavíme o estetickem řešení. Záleží samozřejmě o velikosti diastema. Ale já bych si zdravé zuby nabrousit nenechala..

• Citovat
  • Nahlásit
251
25.6.21 07:34

Mně kvůli mezeře mezi jedničkami stříhali uzdičku a pak to bylo už ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 07:56
@NEITIRI píše:
Mně kvůli mezeře mezi jedničkami stříhali uzdičku a pak to bylo už ok.

Mně taky, ale mezeru tam mám furt… Ale mně zas až tak nevadí.

• Citovat
  • Nahlásit
8370
25.6.21 09:46
@NEITIRI píše:
Mně kvůli mezeře mezi jedničkami stříhali uzdičku a pak to bylo už ok.

taky dceři stříhli a stahuje se, pomalu ale přeci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
25.6.21 21:15
@Anonymní píše:
U nás rovnátka na jednu čelist stojí cca 11 tisíc korun. Nevěřím, ze na to někdo nenasetri, pokud je to pro nej důležité. Dostavět to lze, ale v případě jedniček se tu pravděpodobně nebavíme o estetickem řešení. Záleží samozřejmě o velikosti diastema. Ale já bych si zdravé zuby nabrousit nenechala..

11 tisíc bych našetřila. Dívala jsem se na ceníky pražských klinik a tam to bylo 50-80 tisíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
25.6.21 21:17
@bublinek píše:
taky dceři stříhli a stahuje se, pomalu ale přeci

Střihnutí uzdičky je řešení pouze u dětí, v dospělosti už se zuby samy nestáhnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat