Turistika v těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
756
8.4.15 14:05

@PourBebe

Ja byla na tyden v sedmem mesici a chodili jsme denne 10-12 km i do kopce a vsechno v pohode.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
756
8.4.15 14:18

@LuciLu Moc děkuji! S tou ženskou psychikou to pořádně mává! :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
756
8.4.15 14:19

@Bezinka83 Děkuji! Dává to smysl, že chůze by škodit neměla, vždyť je to doopravdy náš nejpřirozenější pohyb. Jen mě zajímá, zda to nemůže mít nějaký negativní vliv takhle v začátku, ale snad to bude dobré, když půjdu doopravdy vycházkovým tempem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
166
8.4.15 14:30
@PourBebe píše:
nic extrémního, okolo 500 m nad zemí?

Chůze 500 metrů nad zemí mi přijde extrémní dost :-D Ale chápu, je to myšleno v nadmořské výšce… Ublížit to nemůže, chůze je zdravá a v 6. týdnu některá ani neví, že je těhotná. V 7. měsíci jsem chodila na tůry v Alpách, břicho občas tvrdlo, ale nic strašného. Byli jsme radši ve výškách do 1500 metrů, pak mi kamarádka doktorka říkala, že ani výš by to nemělo vadit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
756
8.4.15 14:33

@Meed Děkuji, takto mi to dává smysl. Prostě na sebe budu opatrná, nepůjdu v nějakém zběsilém tempu, nebudu se hnát do kopce a užiji si krásnou procházku! ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.15 14:44
@ugluk píše:
Tomu říkáš turistika? :lol: Hele, jestli se cítíš fajn, tak nad tím nepřemýšlej a jdi, když se zadýcháš, tak si sedneš na pařez a pak se zase vydýcháš :)

Přesně tak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11439
8.4.15 19:24

Vůbec bych to neřešila. Já ve 4. měsíci šla Praha Prčice (35 km) a tedy vůbec mě nenapadlo, že by to měl být problém :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
756
9.4.15 21:33

@PourBebe

Jeste dodavam, ze v cca v 7 tydnu jsem sla pochod do Prcic. Je to sice rovinka, ale bylo to 33 km :-) v desti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
342
23.1.16 21:58

Já jsem ve 29tt..a jsem v jeseníkách, kde chodíme furt..15km a víc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty