Tvoje tvář má známý hlas

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22236
2.9.17 23:21

@K82 na stránkach novy, zrovna jsem viděla BSB písničku a super. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.17 08:57

@mmch můžu se zeptat, Ty jsi křesťanka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6185
3.9.17 09:40
@DzungaracekChlupacek píše:
@mmch můžu se zeptat, Ty jsi křesťanka?

Ne, proč? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.17 09:58
@mmch píše:
Ne, proč? 8o

Aha, no, jestli se mám těšit, nebo ne :andel: :think: :oops: :zed: :nevim: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.17 12:29

No dobře, je tu nějaká křestanka, ketrá se těší /bude ze dívat na Marlyna?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21914
3.9.17 15:27

@DzungaracekChlupacek Prosim te, tohle ma byt zabavnej porad, nechapu, proc jsem taháš náboženství.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1047
3.9.17 16:28
@DzungaracekChlupacek píše:
No dobře, je tu nějaká křestanka, ketrá se těší /bude ze dívat na Marlyna?

tak se nedivej, nebo te nekdo nuti? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.17 17:00
@Eemii píše:
@DzungaracekChlupacek Prosim te, tohle ma byt zabavnej porad, nechapu, proc jsem taháš náboženství.

No má vím.. :nevim: :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21914
3.9.17 17:01

@DzungaracekChlupacek tak na to nekoukej, kdyz ti to rve zily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.17 17:01
@petanah píše:
tak se nedivej, nebo te nekdo nuti? :nevim:

Nikdo… :nevim: tak se na to dívat nebudu 0 a na ostatní jo :D vyřešeno :roll: :D :lol: :mrgreen: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6185
3.9.17 18:02
@DzungaracekChlupacek píše:
No dobře, je tu nějaká křestanka, ketrá se těší /bude ze dívat na Marlyna?

Nechápu smysl toho dotazu? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
3.9.17 20:55
@mmch píše:
Nechápu smysl toho dotazu? :nevim:

třeba jestli by jí to bůh odpustil, že se koukala na Mansona? :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6185
3.9.17 21:11
@Tamtama píše:
třeba jestli by jí to bůh odpustil, že se koukala na Mansona? :think: :lol:

Vím, že si nechal odoperovat žebra, aby si mohl dělat orálek… Tak možná proto.. :think: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
3.9.17 21:20
@mmch píše:
Vím, že si nechal odoperovat žebra, aby si mohl dělat orálek… Tak možná proto.. :think: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14678
3.9.17 22:20

Holky klidně koukejte bez ohledu na vyznání, když je to maska, tak to není hřích! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová