Tyčový mixer sencor

4949
3.2.21 13:00

Týčový mixer sencor

Máte někdo zkoušenost s tímto tyčovým mixerem? Líbí se mi že vypadá že sílu bude mít, a libí se mi že udělá i brambor na bramboráky, postrouhá mrkev…
Nebo doporučíte nějaký dobrý?

https://mixery.heureka.cz/…shb-5501-ch/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
315
3.2.21 13:17

Ahoj, já ho mám a jsem moc spokojená. Je fakt výkonný a je super, že výkon lze regulovat. Krásně i šlehá. Líp než šlehač od Ety a to jsem si myslela, že ten jen tak něco nepřekoná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
3.2.21 13:27
@Veru1987 píše:
Máte někdo zkoušenost s tímto tyčovým mixerem? Líbí se mi že vypadá že sílu bude mít, a libí se mi že udělá i brambor na bramboráky, postrouhá mrkev…
Nebo doporučíte nějaký dobrý?https://mixery.heureka.cz/…shb-5501-ch/#…

Dostala jsem ho k vánocům, i když ke značce sencor jsem velice skeptická. Není špatný, ale vadí mi, že pořád musíš mít prst na tlačítku, což při delší práci je otravný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
3.2.21 13:39

Ahoj, já ho mám a jsem s ním spokojená. Kupovala jsem ho i mamce k Vánocům a taky si ho moc chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4949
4.2.21 11:43

@zaludova @Angry_birds @Ginella Holky děkuji. Zeptám se ještě, rozmixuje ten tyčák omáčku fakt do hladka? Chci ho koupit a zbavit se doma robota i mixeru. Ať mám vše v jednom. Robot používám na mrkev, brambory, občas nějaký krém, pomazánka. A mixer jsem vždy na omáčky…svíčková, rajska. Ráda bych právě takto vše v jednom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14076
4.2.21 14:24
@Angry_birds píše:
Dostala jsem ho k vánocům, i když ke značce sencor jsem velice skeptická. Není špatný, ale vadí mi, že pořád musíš mít prst na tlačítku, což při delší práci je otravný.

Přesně to samé vadí mě, já ho naštěstí používám minimálně, mám robota a většinu dělám tam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
4.2.21 14:30
@lucynka25 píše:
Přesně to samé vadí mě, já ho naštěstí používám minimálně, mám robota a většinu dělám tam..

Je to tak. Kdybych si teď pořizovala, tak bych šla do tohoto.

https://m.heureka.cz/…ch-mfq-4080/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 15:22

My mame podobny od Sencoru a spokojenost. Drží už docela dlouhou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
4.2.21 15:39

@Veru1987 Jojo, mě to rozmixuje všechno fakt skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
10.2.21 10:49
@Veru1987 píše:
@zaludova @Angry_birds @Ginella Holky děkuji. Zeptám se ještě, rozmixuje ten tyčák omáčku fakt do hladka? Chci ho koupit a zbavit se doma robota i mixeru. Ať mám vše v jednom. Robot používám na mrkev, brambory, občas nějaký krém, pomazánka. A mixer jsem vždy na omáčky…svíčková, rajska. Ráda bych právě takto vše v jednom

Ano, mně rozmixuje omáčku do hladka krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4949
10.2.21 10:52
@zaludova píše:
Ano, mně rozmixuje omáčku do hladka krásně.

Nakonec jsem pořídila dražší bosch, zatím je dobrý.. uvidíme dále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat