Týden se mi neozval milenec

Anonymní
16.6.20 14:54

Týden se neozval...

Dnes je to týden, co se mi neozval milenec. Já vím, má teď spoustu starostí, dělá v gastronomii a všechno se jim teď ve firmě sype pod rukama, ale stejně :(… Pořád na něho myslím, dneska jsem udělala průšvih v práci a šéf mě pěkně seřval :roll:. Za jak dlouho nejdýl se vám milenec ozval? Jsem z toho totálně v p…i. Teď jsem dorazila z práce domů, mám tady binec ještě od včera, měla bych uklízet, ale nejraději bych si zalezla pod peřinu a brečela…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1175
16.6.20 14:56

Dobře ti tak. Aspoň budeš vědět, že mít milence se nevyplatí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11081
16.6.20 14:57
@EvieK píše:
Dobře ti tak. Aspoň budeš vědět, že mít milence se nevyplatí. :-)
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 14:59

No jste hustý, holky :roll:. Jen se bavte, třeba na vás taky dojde.

• Nahlásit
  • Citovat
556
16.6.20 15:00

Tak se ozvi první

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 15:04

@Pet32
Nechci se vnucovat, má teď starosti, jak to bude s jejich firmou. Ale snad jsou to jen ty starosti a dál se mnou počítá… chtěla jsem vědět, jestli se to někomu tady stalo, že se třeba týden neozval a pak to zas bylo dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
556
16.6.20 15:06
@Anonymní píše:
@Pet32
Nechci se vnucovat, má teď starosti, jak to bude s jejich firmou. Ale snad jsou to jen ty starosti a dál se mnou počítá… chtěla jsem vědět, jestli se to někomu tady stalo, že se třeba týden neozval a pak to zas bylo dobrý…

Tak si nestěžuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26204
16.6.20 15:10
@Anonymní píše:
No jste hustý, holky :roll:. Jen se bavte, třeba na vás taky dojde.

Milence jsem nikdy neměla, ale i kdyby byl zaměstnaný až nad hlavu, zavolat může. Asi nastavila jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
16.6.20 15:10
@Anonymní píše:
No jste hustý, holky :roll:. Jen se bavte, třeba na vás taky dojde.

Nedojde, protože já milence nehledám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
16.6.20 15:11

A až to bude dobrý, tak si otřeš slzičky a zapomeneš, že 168 hodin si na tebe ani nevzpomněl? Mysli trochu i na sebe. Máš to zapotřebí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12580
16.6.20 15:11

Tak jasne ze se to stalo. Ale ty ho musis znat a jaky mate vztah…
Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 15:14

@Taky jedna
Půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
16.6.20 15:15
@Anonymní píše:
Dnes je to týden, co se mi neozval milenec. Já vím, má teď spoustu starostí, dělá v gastronomii a všechno se jim teď ve firmě sype pod rukama, ale stejně :(… Pořád na něho myslím, dneska jsem udělala průšvih v práci a šéf mě pěkně seřval :roll:. Za jak dlouho nejdýl se vám milenec ozval? Jsem z toho totálně v p…i. Teď jsem dorazila z práce domů, mám tady binec ještě od včera, měla bych uklízet, ale nejraději bych si zalezla pod peřinu a brečela…

Tak snad vydržíš týden bez sexu, ne? Kup si nějakou hračku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12580
16.6.20 15:19
@Anonymní píše:
@Taky jedna
Půl roku

No jo… tak ta prvotni nejsilnejsi vasen je tatam a zacnes byt soucast jeho zivota, pokud to bude pokracovat dal. Zvyknes si na ledasco a trosku se to cele zmirni. To neznamena, ze to bude horsi. Vydrz ;) pokud se ozve, bud mila a v pohode. Potesi ho to a mozna trochu i prekvapi. Pozitivne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 15:22

@Taky jedna
Díky :hug:. Jsi tady jediná, která píše k věci. Máš s tím nějakou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama