Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@lucenka píše:
Deku jsme měli tuhle: http://deky.heureka.cz/…-a-hrackami/ vydržela do 7 měsíců, kdy začal obcházet nábytek a hračky ho přestaly zajímat. Teď se k ní vrátil, teda k těm hrajícím broukům
já ale chci bez hrazdy…a velkou..tahle je moc malá
@Darcakarca něco takového? http://www.unibabyshop.cz/…eka,553.html
Teď 26.9 půjdeme na veletrh do Letňan na For Toys, tak tam asi taky něco koupím nebo najdu inspiraci ![]()
Jo ta je dobrá, objednala jsme ten kohoutek a při tom jsem narazila na tuhle, tak nevím, jestli nedoobjednat..nemáte ji někdo? Je u ní i domeček jsem zjistila ![]()
http://deky.heureka.cz/…specifikace/#…
Příspěvek upraven 23.08.12 v 19:38
@luciezesvetic píše:
Teď 26.9 půjdeme na veletrh do Letňan na For Toys, tak tam asi taky něco koupím nebo najdu inspiraci
tak tam my se taky chystáme… jaké dny to přesně je?
Holky, koupila jste některá něco z www.nepormokneme.cz ?
Funguje to, tak jak píšou?
A mám další tip na dárek
V Tescu mají v akci Bum do krtka za 270 Kč. Znáte tu hru?
@Darcakarca píše:
A mám další tip na dárekV Tescu mají v akci Bum do krtka za 270 Kč. Znáte tu hru?
a kdes to videla?
Ahojky, kohoutek doma nemáme, ale máme od yookidoo fontánu do vany, syn ji dostal k 1.narozkám a vyhraje si dodnes. je bytelná, jsme s ní moc spokojení. Předpokládám, že kohoutek bude taky super, neboj se objednat, navíc do 14 dnů ho přece můžeš poslat zpět, když objednáš přes internet:-)ale myslím, že pokud to chceš pro menší dítko, budete oba nadšení. Fontánka byla tuším jakože pro starší…
@jizvíková píše:
a kdes to videla?
Neviděa jsem to. Četla jsem to v diskuzi na MMB. Tak se tam taky chystám. Koupila jste to některá? A znáte to? Slyšela jsem, že je to dobrá hra.
@kotatko79 píše:
Ahojky, kohoutek doma nemáme, ale máme od yookidoo fontánu do vany, syn ji dostal k 1.narozkám a vyhraje si dodnes. je bytelná, jsme s ní moc spokojení. Předpokládám, že kohoutek bude taky super, neboj se objednat, navíc do 14 dnů ho přece můžeš poslat zpět, když objednáš přes internet:-)ale myslím, že pokud to chceš pro menší dítko, budete oba nadšení. Fontánka byla tuším jakože pro starší…
To je pravda, ale zase budu platit poštovný přece. Ale teď jsem četla tady ve vedlejší diskuzi, že prej je to kvalitní. Tak objednám.
Holkýýý, pište tipy… já tu sedím a přemýšlím co svým pubertálním neteřím koupím ![]()