Tipy na vánoční dárky pro děti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
622
23.8.12 13:43
@lucenka píše:
Deku jsme měli tuhle: http://deky.heureka.cz/…-a-hrackami/ vydržela do 7 měsíců, kdy začal obcházet nábytek a hračky ho přestaly zajímat. Teď se k ní vrátil, teda k těm hrajícím broukům :)

já ale chci bez hrazdy…a velkou..tahle je moc malá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13141
23.8.12 13:50
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2417
23.8.12 14:18

Teď 26.9 půjdeme na veletrh do Letňan na For Toys, tak tam asi taky něco koupím nebo najdu inspiraci :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
23.8.12 14:20

Jo ta je dobrá, objednala jsme ten kohoutek a při tom jsem narazila na tuhle, tak nevím, jestli nedoobjednat..nemáte ji někdo? Je u ní i domeček jsem zjistila :-)

http://deky.heureka.cz/…specifikace/#…

Příspěvek upraven 23.08.12 v 19:38

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
23.8.12 19:37
@luciezesvetic píše:
Teď 26.9 půjdeme na veletrh do Letňan na For Toys, tak tam asi taky něco koupím nebo najdu inspiraci :-)

tak tam my se taky chystáme… jaké dny to přesně je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2417
23.8.12 20:09
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
23.8.12 21:02

Díky moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
24.8.12 11:20

Holky, koupila jste některá něco z www.nepormokneme.cz ?
Funguje to, tak jak píšou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
24.8.12 12:54

A mám další tip na dárek :-) V Tescu mají v akci Bum do krtka za 270 Kč. Znáte tu hru?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
25.8.12 21:29
@Darcakarca píše:
A mám další tip na dárek :-) V Tescu mají v akci Bum do krtka za 270 Kč. Znáte tu hru?

a kdes to videla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.8.12 21:56

Ahojky, kohoutek doma nemáme, ale máme od yookidoo fontánu do vany, syn ji dostal k 1.narozkám a vyhraje si dodnes. je bytelná, jsme s ní moc spokojení. Předpokládám, že kohoutek bude taky super, neboj se objednat, navíc do 14 dnů ho přece můžeš poslat zpět, když objednáš přes internet:-)ale myslím, že pokud to chceš pro menší dítko, budete oba nadšení. Fontánka byla tuším jakože pro starší…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
27.8.12 09:11
@jizvíková píše:
a kdes to videla?

Neviděa jsem to. Četla jsem to v diskuzi na MMB. Tak se tam taky chystám. Koupila jste to některá? A znáte to? Slyšela jsem, že je to dobrá hra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
27.8.12 13:56
@kotatko79 píše:
Ahojky, kohoutek doma nemáme, ale máme od yookidoo fontánu do vany, syn ji dostal k 1.narozkám a vyhraje si dodnes. je bytelná, jsme s ní moc spokojení. Předpokládám, že kohoutek bude taky super, neboj se objednat, navíc do 14 dnů ho přece můžeš poslat zpět, když objednáš přes internet:-)ale myslím, že pokud to chceš pro menší dítko, budete oba nadšení. Fontánka byla tuším jakože pro starší…

To je pravda, ale zase budu platit poštovný přece. Ale teď jsem četla tady ve vedlejší diskuzi, že prej je to kvalitní. Tak objednám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
28.8.12 21:13

Holkýýý, pište tipy… já tu sedím a přemýšlím co svým pubertálním neteřím koupím :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
622
4.9.12 20:54

Sehnala jste některá to Bum do krtka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný