Ubrečené miminko zpocené ze vzteku?

40
29.7.13 21:42

ubrečené mokré miminko

Ähoj holčiny, chci se zeptat, jestli je normální, aby po cca 5-10min. pláče bylo mímo úplně celé mokré? Je pravda, že se vzteká jako čert a není to jen tak nějaký jemný pláčíček, ale šílený řev. Nechala jsem ho po dlouhé marné snaze samotného v postýlce a sama se šla na chvíli uklidnit vedle do místnosti a když jsem přišla zase k malému byl totálně mokrý - celé tělo, obličej, vše a prostěradlo pod ním by se dalo ždímat. Je to tím vedrem dnes v kombinaci se vztekem??? Teplotu nemá, zdá se OK, ale zpotil se mi takhle totálně dnes večer během toho řvaní 2×…Měla jste některá podobně??? Díky za případné příspěvky :mavam: :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2281
29.7.13 21:44

Syn to dělá taky, je mu vedro, je unavenmej a navíc mu roste zub, tak se vzteká jak šílenej a pak je mokrej, že bych ho mohla ždímat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
29.7.13 21:45

Moje malá teda nepláče, když už, tak jen pofňukává, takže osobní zkušensot nemám, ale je fakt, že sestřenice když byla malá, se dokázala prořvat fakt až do mokra a to během chvilky řvu… :nevim: Tak asi to možný bude, plus to vedro k tomu taky udělá svoje… Moje má vždycky „rosu“ na nosíku když je jí teplo, např. v autě, než se vyklimuje a zádíčka má taky vlhký… A to je nevzteká a nehýbe… Možný to utčo je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.7.13 21:46

…přesně, malej byl totálně mokrej během chvilky…studený pot po celém obličeji všude…nejdřív se se lekla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9030
29.7.13 21:47

Jojo - byli jsme nemocní, roste zub a k tomu to dusno.. stačí, aby se jen majinko zavztekal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40

…a ne žádné krupičky vody…takhle mokrýho ho snad netahám ani z vaničky…úplně ta voda na něm stála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8696

To je tim vedrem, ja tu mam tri mokre deticky a to se ani nevztekaji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
29.7.13 21:48

To máme taky, uz cca 3-4 den, jak jsou ty horka, tak stačí málo a je prdelka celá mokrá :( taky jsem z toho nešťastná, mohlo by byt o 10st méně a mimca spokojenejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395

Holky a co dáváte na potničky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71496

No, malá tedy neřvala, ale mokrá byla za dnešek několikrát… a to i když se čerstvě probudila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.7.13 21:49

Tak to jsem ráda, že je to normální…i když bych se raději obešla bez toho řevu…:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
29.7.13 21:50

…já na cokoli kožního sudocrem, je bezvadnej a zabírá na všechny opruzeniny, zapařeninky a pupínky…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
29.7.13 21:51

Taky máme potničky, co používáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
29.7.13 21:53

Taky teď poslední 3 dny řveme a pot můžeme ždímat. Do toho asi taky ty zuby…sprchuju tak třikrát denně vlažnou vodou aby mu bylo líp, ale minimálně o těch 10 stupňů míň by si ty zlatíčka zasloužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
29.7.13 21:54

My vysusujeme hermankovym cajikem a za chvíli je po potnickach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama