Účinné přípravky proti akné

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veronikamayerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.11 10:24
účiné přípravky proti akné

Dobrý den,
mám velké problémy s akné od mích 18ti let.Zlepšilo se mi asi na půl roku po tom,co se mi narodil syn,ale teď je to naprostá katastrofa.Zašla jsem si na dermatologii,ale paní doktorka není zrovna milá a ochotná,tak bych tam nerada šla znovu.(bohužel tato samá ordinuje i tady v okolních městech.)Nemáte tedy některá typ na dobrou kosmetiku nebo cokoliv,co pomáhá?Používala jsem dlouhou dobu konopné mastičky a krémy z lékárny,ale mám po nich strašně suchou kůži a po ránu zase neskutečně mastnou.Hned mám třeba 5 nových pupínků.Občas se mi dělají i opravdu ty velké záněty hlouběji pod kůží.Nechávají jizvičky a nevypadá to hezky.Prosím o nějaké typy…Předem moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 14.08.11 10:30

Také mám problémy, ne nijak výrazné, ale naštve to. Hodně záleží na stravě - sladké, slané, to nedělá na pleť dobře. Vyloženě se to na ní odráží. Kosmetiku používám pro mladé :oops: na problematickou a smíšenou Nivea. Jinak jsem začala jíst Pangamin-Pivovarské kvasnice, sice nic moc chuť, ale je to vyloženě B vitamín. Je to tedy sakra znát :wink: http://pangamin.cz/…lita-b12.php

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 14.08.11 10:39

Ahoj ,vždycky jsem měla problémy někdy větší ,někdy menší a někdy také obrovské :roll: právě s akné .
Tomu lékaři se asi nevyhneš protože vše co je aspon troch účinné je na recept .Pro začátek není špatné chodit na čištění pleti ke kosmetičce ,podle stavu pleti já svého času chodila i 2× za měsíc ,ale normální je chodit tak max.1×. Na recept je dobrá vodička Erifluid a místo make-upu Acnecolor. Pokud to budeš mít hodně zhnisaný tak leze používat i ATB -prášky ,ale mě pomohla spíš lokální ATB mast .A pořád čistit ,čistit -nedávat nic co obsahuje alkohol-protože zvyšuje tvorbu mazu (maximálně k desinfekci),ne­mačkat a když už tak desinfikovat.
Na ty jizvy i na celkové vylepšení pomáhá chemický peeling a krémy a gely s AHA kyselinou př.Neostrata ,lze sehnat u lékaře nebo ne netu -používám ji a jsem max.spokojená je to drahé ,ale vydrží celý rok -takže se to dá.Taky je dobré hodně pít a pít pročištující čaje.
Tak hodně štěstí v boji proti beďarům

Čekatelka
Extra třída :D 14458 příspěvků 14.08.11 10:40

Já po vystřídání x přípravků z drogerie, lékáren, od lékaře jsem zjistila, že jsem přecitlivělá na parabeny v kosmetice. Nejprve jsem používala kosmetiku La Chevre. Teď mají i řadu přímo pro problematickou pleť, to tehdy ještě nebylo. Zlepšení alespoň o 80%, pak jsem se o chemii v kosmetice začala zajímat více a přešla na oleje, které mi vyhovují ještě více. Pro mě je výborný například jojobový od Sallos nebo voňavý obličejový levandulový. Stačí pár kapet smíchat s vodou a vetřít, v zimě jej ale nepoužívám, protože je hydratační a to v mrazu není dobré. Takže když teploměr ukáže teploty v mínusu, mám krém od Weledy, ale název teď nevím. Ty olejíky se dají koupit i v malém balení (já teď kupuji již litrovky) ve zdravých výživách, v různých eko a bio prodejnách a tuším, že i v DM. Jsem s nimi fakt spokojená, měla jsem ošklivé a bolestivé boláky a zbavila se jich až po dvacítce.

Čekatelka
Extra třída :D 14458 příspěvků 14.08.11 10:41

jj, aknekolor jsem používala taky :palec:

veronikamayerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.11 10:42
pavlak5 píše:
Ahoj ,vždycky jsem měla problémy někdy větší ,někdy menší a někdy také obrovské :roll: právě s akné .
Tomu lékaři se asi nevyhneš protože vše co je aspon troch účinné je na recept .Pro začátek není špatné chodit na čištění pleti ke kosmetičce ,podle stavu pleti já svého času chodila i 2× za měsíc ,ale normální je chodit tak max.1×. Na recept je dobrá vodička Erifluid a místo make-upu Acnecolor. Pokud to budeš mít hodně zhnisaný tak leze používat i ATB -prášky ,ale mě pomohla spíš lokální ATB mast .A pořád čistit ,čistit -nedávat nic co obsahuje alkohol-protože zvyšuje tvorbu mazu (maximálně k desinfekci),ne­mačkat a když už tak desinfikovat.
Na ty jizvy i na celkové vylepšení pomáhá chemický peeling a krémy a gely s AHA kyselinou př.Neostrata ,lze sehnat u lékaře nebo ne netu -používám ji a jsem max.spokojená je to drahé ,ale vydrží celý rok -takže se to dá.Taky je dobré hodně pít a pít pročištující čaje.
Tak hodně štěstí v boji proti beďarům

Jé,supr.Děkuju.Jen se ještě zeptám,zhruba jak vypadá a probíhá ta návštěva kosmetičky.Já u ní nikdy nebyla ale ráda bych zašla.Jen se bojím,abych tam nevypadala jako vykulené tele:-D Kolik stojí to čištění zhruba? Je mi jasné,že má každá jiný ceník.. :-)

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 14.08.11 10:52

aknekolor nebyl špatnej - používala jsem i jako makeup. Nejvíc mi asi pomohla propolisová tinktura od včelaře. Vyčistit si s ní pleť a pupínky jsem ještě štětičkou „naťupkala“. Když je sušší pleť, tak je i propolisová mastička (hodně podobné jako ten zázračný kelímek oriflame, ale cena o dost nižší)

lasička1
Echt Kelišová 8105 příspěvků 14.08.11 11:18

Veroniko-také jsem se dlouho odhodlávala ke kosmetičce,bála jsem se,že budu za tele,co neví,co se na kosmetice dělá. :lol: Ale kosmetička super,vše vysvětlila,i takové ty klasické chyby v péči o pleť.Chodím už pár let jednou za 4-6 týdnů a super.Akne mě potrápilo mnoho let,od základy,na střední katastrofa,v dos­pělosti také nic moc.Pleť byla citlivá,červe­ná,akne,hodně rozšířené póry.Dnes mám pleť nesrovnatelně lepší.
Na akne je potřeba péče o pleť celkově jak má být-např. 2 x děnně důkladně pleťové mléko,potom tonikum,nikde ne jen jedno,nebo vynechávat,nebo používat takové ty ubrousky 2 v 1.Zvolit krém,který je určený pro tvojí pleť-a ne že každý řekne akce=mastná pleť,já měla pravý opak.
Za ošetření u kosmetičky platím cca 550,– i s úpravou obočí a jemným namalováním,abych byla hezká. :lol:

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 14.08.11 11:34

ahojky, já od těhotenství na to taky trpím, byla jsem u kosmetičky a dala jsem za ošetření ultrazvukem 550kč a nic a kamarádka mi doporučila kosmetiku z konopí a nemůžu si to vynachválit :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8476 příspěvků 14.08.11 11:50

Taky mám problémy, brala jsem na to antikoncepci (Diane 35), ta mi pomohla, ale už jí brát nechci. Kosmetiku používám přírodní, ale stejně nic, je to trochu lepší po porodu. Teď mi švagrová doporučila zajít na kosmetiku na ošetření galvanickou žehličkou, našla jsem si něco na slevomatu, tak to asi zajdu vyzkoušet.

Bibi11
Závislačka 2868 příspěvků 14.08.11 11:58
veronikamayerova píše:
Dobrý den,
mám velké problémy s akné od mích 18ti let.Zlepšilo se mi asi na půl roku po tom,co se mi narodil syn,ale teď je to naprostá katastrofa.Zašla jsem si na dermatologii,ale paní doktorka není zrovna milá a ochotná,tak bych tam nerada šla znovu.(bohužel tato samá ordinuje i tady v okolních městech.)Nemáte tedy některá typ na dobrou kosmetiku nebo cokoliv,co pomáhá?Používala jsem dlouhou dobu konopné mastičky a krémy z lékárny,ale mám po nich strašně suchou kůži a po ránu zase neskutečně mastnou.Hned mám třeba 5 nových pupínků.Občas se mi dělají i opravdu ty velké záněty hlouběji pod kůží.Nechávají jizvičky a nevypadá to hezky.Prosím o nějaké typy…Předem moc děkuji.

ahoj taky mám problém s pletí ale až od 25let když mám nervy tak se mi to zhoršuje a taky co sním.používám přípravky od NOBILIS THILIA.A začla jsem chodit na laserové ošetření.Po miminku chci zas brát HA ta mi vyrazně pomohla měla jsem plet bez jediného pupínku. :-)

Kača.M
Závislačka 2786 příspěvků 14.08.11 11:59
AnastazieB píše:
Taky mám problémy, brala jsem na to antikoncepci (Diane 35), ta mi pomohla, ale už jí brát nechci. Kosmetiku používám přírodní, ale stejně nic, je to trochu lepší po porodu. Teď mi švagrová doporučila zajít na kosmetiku na ošetření galvanickou žehličkou, našla jsem si něco na slevomatu, tak to asi zajdu vyzkoušet.

dej pak určo vědět!
mám problémy s akné od počátku puberty,během těhu a po porodech vždy brutál katastrofa :-(
diane35 jsem začla brát před měsícem a zatím lepší,ale co bych chtěla po 1měsíci…
taky jsem taková „dupa“ co se nemůže odhodlat jít ke kosmetičce… :oops:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 14.08.11 12:06

bohužel akné je problém vnitřní, taky mě trápí a kosmetika to sice může zhoršit, ale spíš mi přjde, že je to fakt hormonální věc, teď v těhotenství se mi to nejdřív zhoršilo a v druhém trimestru zlepšilo, i když není to úplně dokonalý a semtam pupínek mi vyskočí.
dávám pozor na to, co do sebe rvu, nejhůř je hodně sladkého
hodně zdaru!

Kača.M
Závislačka 2786 příspěvků 14.08.11 12:13

v tom případě mám opravdu problém,protože jsem závislá na čokoládě :mrgreen:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 14.08.11 12:31

někomu čokoška neudělá nic a někdo se osype :roll: asi to i závisí na stavu střev, ještě doporučuju preventivně probiotika

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >