Učitelka chce učit online

Anonymní
15.3.20 17:54

Učitelka chce učit online

Ahoj vsem. Mame prvňáčka a do teď nám ucitelka posilala ukoly a vypracovali jsme je po práci jak byl čas. Učitelka teď přišla s tím, že bude každý den dopoledne učit online a účast povinná. Co s tím zmůžu? Chápu starší děti co jsou doma samy a budou mít čas, ale tohle? Chápu taky to, že někteří jsou rádi, ale já zvladnu prvnakovi vysvětlit ucivo sama, nic těžkého nedelaji. Kdyz je nemocný tak taky doháníme doma sami. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4356
15.3.20 17:56

Podle mě je to v pořádku a cením snahu paní učitelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13775
15.3.20 17:56

Nic s tím, škola je povinna nemáš na výběr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049
15.3.20 17:58

U nás to bude mít syn na gymplu, u prvnacka bych ráda nebyla, protože neudrží dlouho pozornost a zaviselo by to na tom, jestli nemusím do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15134

A proc ti to vadi? Budes bez prace, behem doby co bude dite poslouchat vyklad ucitelky si muzes delat svoje veci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223

Nechápu, co s tím chcete zmáhat? Nemají přece prázdniny, takže za mně je tohle ok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049
15.3.20 17:59
@jizvíková píše:
Nic s tím, škola je povinna nemáš na výběr

Online vyuka pro nikoho povinná není, školský zákon s ní nepočítá. ZS se absolvuje v denní formě. Takze na výběr má a klidně může říct, ze se toho její dítě účastnit nebude. To by musela vydat vláda nařízení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14243

Takže jako vždy se učitelka nezavděčí všem. Máte na ty děti OČR, tak snad není problém posadit je k počítači. Nebo snad ano? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614

A prvnak je sam doma nebo v cem je problem? Ucitelka dela svou praci. Vsak to staci zapnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.20 18:00

Nebývame s dítětem dopoledne, jsme v praci. Chápu, že to vyhovuje tem kteri jsou doma.

• Nahlásit
  • Citovat
15466
15.3.20 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj vsem. Mame prvňáčka a do teď nám ucitelka posilala ukoly a vypracovali jsme je po práci jak byl čas. Učitelka teď přišla s tím, že bude každý den dopoledne učit online a účast povinná. Co s tím zmůžu? Chápu starší děti co jsou doma samy a budou mít čas, ale tohle? Chápu taky to, že někteří jsou rádi, ale já zvladnu prvnakovi vysvětlit ucivo sama, nic těžkého nedelaji. Kdyz je nemocný tak taky doháníme doma sami. :think:

Prvnakovi snad budeš umět připravit PC, dát mu případně sluchátka a necháš ho u toho sedět ne? Vždyť povinné je, aby tam seděl on, ne ty. Já bych byla celkem ráda, kdyby tohle šlo i u nás (i když, při dvou dětech nevím, jak bych to zařídila), protože učit je oba je pro mě náročné (najednou to nejde, lze jen každý zvlášť). K tvému problému…když učitelce napíšeš, že nedisponujete funkcím stolním PC a telefon s přístupem na net využíváš k práci, takže nemůžeš dat dítěti, tak co ti může udělat? Pokud nezajistí škola technické vybavení, těžko to může vynucovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11961
15.3.20 18:03

Ano, učitelka dělá svou práci. A teda tomu, jak udržoet pozornost 6 letýcj rozumí mnohem víc než ty.

To že ty umíš látku svému synovi předat, nezmamená že to umí i ostatní rodiče a navíc je to práce té učitelky.

Vnímat tohle jako příkoří je dost postavené na hlavu. A speciálně jestli ho máš někde na pracovišti, kde zaclání, tak mít čím ho zaměstnat a vědět, že můžeš svou pozornost plně věnovat práci a ne dítěti je dobro.

Příspěvek upraven 15.03.20 v 18:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
15.3.20 18:05

Učitelka je frajerka, tebe nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
15.3.20 18:06

Super krok od ucitelky, ale urcite to nemoze byt povinne. Nikde nie je nariadene, ze musis mat pc/mobil a pristup na net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43702
15.3.20 18:06

Buď ráda 8o Co ti na tom vadí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu