Učitelka magor

7327
16.3.16 21:20

Učitelka MAGOR

Zaregistroval někdo tuto kauzu…? Já teda ne a valím oči… 8o Že se jí bály kolegyně…ok…ale tak aspoň napíšu (anonymně) na zřizovatele… :nevim: Nechápu…
http://www.novinky.cz/…vypoved.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7327
16.3.16 21:21

A ta trubka to dá ještě k soudu… 8o 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
16.3.16 21:22

@SIMONA1234 je naprosto neskutečný, že ostatní mlčeli.. nařezat jim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.3.16 21:22
@SIMONA1234 píše:
Zaregistroval někdo tuto kauzu…? Já teda ne a valím oči… 8o Že se jí bály kolegyně…ok…ale tak aspoň napíšu (anonymně) na zřizovatele… :nevim: Nechápu…
http://www.novinky.cz/…vypoved.html

Před chvílí jsem to četla a taky valím bulvy. Jsem si myslela, že tohle se děje tak akorát v tom Rusku a prd, i pěkně u nás :?

Chudáci děti, když se chlapeček pokadil, jen ji viděl. Ta musela být hustá :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.3.16 21:23
@SIMONA1234 píše:
A ta trubka to dá ještě k soudu… 8o 8o :mrgreen:

Drzost nezná mezí, je to síla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
16.3.16 21:25
@KPKristy píše:
Drzost nezná mezí, je to síla..

Chápeš to…? Já bych chodila kanálama na jejím místě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
16.3.16 21:27

Mi zaráží jedna věc - je to od roku 2012 - tedy března, pokud dobře čtu.. proč rodiče nezakročili rázněji? Mi tohle kluk říct, jdu za ředitelkou a pokud by to zametla do autu, tak jdu okamžitě za zřizovatelem :think: jako samože bych nejdřív kontaktovala ostatní rodiče a poptala se, ale prostě proč to neřešili dřív :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
16.3.16 21:28

:zed: nechapu ostatni ucitelky :zed: ovce
v tech detech uz to zustane :? piiiiipa jedna :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
6868
16.3.16 21:30

Tak to je síla… Nechápu, že má ještě tu drzost se takto soudit a odvolávat. Pokud to tak bylo, velmi ráda bych ji poslala do jedné místnosti s rodiči těch dětí, kterým ubližovala. Myslím, že by měla sakra co vysvětlovat.
Chudáci děti… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11483
16.3.16 21:30

@SIMONA1234 Já jo… přemýšlela jsem, že dám odkaz do té předchozí diskuse o tahání ucha ve školce, ale nakonec jsem si říkala, že ne… jinak teda neskutečný, tu učitelku bych sežrala, být to u mého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18138
16.3.16 21:31

@SIMONA1234 Se zrizovatelem na malych obcich je to obcas tezke, protoze ruka ruku myje a reditelka byla zcela na nic. Ta uca si dovolovala na slabsi deti, divim se, ze nikdo z rodicu neumel zaridit jine reseni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
16.3.16 21:31

@martina.se tak pokud ji reditelka branila :think: holt asi zafungovala autorita. a pokud to nebylo ´caste´´, tak se to promlcelo, zapomelo… holt tady je chyba na vice stranach :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7327
16.3.16 21:32
@martina.se píše:
Mi zaráží jedna věc - je to od roku 2012 - tedy března, pokud dobře čtu.. proč rodiče nezakročili rázněji? Mi tohle kluk říct, jdu za ředitelkou a pokud by to zametla do autu, tak jdu okamžitě za zřizovatelem :think: jako samože bych nejdřív kontaktovala ostatní rodiče a poptala se, ale prostě proč to neřešili dřív :think:

Nastoupila koncem roku 2011…takže možná i dřív…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49804
16.3.16 21:32

@SIMONA1234 jo četla 8o, chudáci děti. No dle té zprávy i ta ředitelka byla blbá :jazyk:, chudáci děti :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
16.3.16 21:33
@mrs.gendy píše:
@martina.se tak pokud ji reditelka branila :think: holt asi zafungovala autorita. a pokud to nebylo ´caste´´, tak se to promlcelo, zapomelo… holt tady je chyba na vice stranach :zed:

v tom případě dítko jinam a jim echt cool reklamu.. tohle je fakt neskutečný humus..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama