Účtuje někdo v Money S3?

22.3.17 13:35

Účtuje někdo v Money S3?

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Stáhla jsem si účetní program moneyS3 zdarma a nevím, jak založit „pokladnu“ a zadat počáteční stav, resp. v daném protokolu jsem, ale nikde není tlačítko „uložit“.

Díky moc za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

196
23.3.17 07:58

Pokud je Money zdarma stejné jako placené, tak v Navigátoru na levé straně rozklikneš bílou šipkou Nástroje, zase bílou šipkou rozklikneš Nastavení a otevřeš Uživatelskou konfiguraci. Vyjede okno. U Pokladny rozklikneš ty 3 tečky (…) a buď dáš nahoře 3. ikonu Přidat nebo dole klikneš v bílém okně pravým tlačítkem na myši a dáš Přidat - vyjede další okno. Vyplníš Zkratku třeba POKL CZK, Popis Pokladna CZK a je tam i ten Počáteční stav - ten vepíšeš. Pokud vedeš pokladnu i v cizích měnách - vyplníš i ostatní kolonky, zhruba urpostřed je i kolonka na typ příjmů a výdajů. Jak budeš mít vše zadané, dáš nahoře jen OK, u dalších oken taky. Až naskočí zase základní okno Money, zkontroluju si to v Účetnictví – Stav účtů a pokladen a tam už by měla být ta hodnota, co si zadala u počátečního stavu. Snad jsem pomohla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 12:17

Ahoj, díky moc pomoc. Já jsem nato nakonec tedy přišla. Problém jsem měla v tom, že se mi „schovala“ ta tlačítla nahoře v okně, kterými se „potvrzuje“. Ale dalo mi to zabrat, teda :-)

Ještě jednou děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama