Udržení váhy

Anonymní
23.9.20 20:22

Udržení váhy

Ahoj, prosím o radu, začla jsem že začátku hodně drastickou dietou celkem pro mě, 3 deňně půl hodiny na pasu, a k tomu 50 drepu, 50 Sedy lehy někdy i 100 dřepy Sedy lehy s lehkou pauzou samozřejmě jídlo. Celkem chudý kalorie jsem. Nikdy nepočítala, ale bylo to např, Okurka rajče a vajíčko, nebo rýžové chlebíčky suchý s plátkem šunky, dostala jsem se z vahdy kolem 61 na 55 a pak jsem si řekla že by to. Je v pohodě tak jsem začla jist tak nějak rozuměji měla sem váhu co jsem chtěla jedla jsem zdravě, jim i teď celkem když někam jedem třeba na výlet tak si dám nudle, řízek apod.. každé ráno snidam vločky cca 40g kafe, k svačině jablko, někdy Skyr, oběd spíše maso, malá příloha, taky zelenina ale větší jak příloha, nějak tak… Večeře spíš salát tvaroh či tak když jsem dostala pokušení chuť na sladké nebo něco většího sporadala tak jsem ještě večeři odlehcila dostala jsem se na váhu 45, chci si váhu udržet, nepribrat ani nezhubnout mít přesně takovou jakou mám, nevím jakou kalkulačku na bazální metabolismus použít aby, to byla ta správná, chci začít normálně jist a mít váhu takovou jakou mám, aniž by mi skákala nahoru, jinak.. 19 let, 45 váha, 165cm, :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24955
23.9.20 20:27

Je ti jasné, že 45 kg na tuhle výšku je kritická podváha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11737
23.9.20 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, začla jsem že začátku hodně drastickou dietou celkem pro mě, 3 deňně půl hodiny na pasu, a k tomu 50 drepu, 50 Sedy lehy někdy i 100 dřepy Sedy lehy s lehkou pauzou samozřejmě jídlo. Celkem chudý kalorie jsem. Nikdy nepočítala, ale bylo to např, Okurka rajče a vajíčko, nebo rýžové chlebíčky suchý s plátkem šunky, dostala jsem se z vahdy kolem 61 na 55 a pak jsem si řekla že by to. Je v pohodě tak jsem začla jist tak nějak rozuměji měla sem váhu co jsem chtěla jedla jsem zdravě, jim i teď celkem když někam jedem třeba na výlet tak si dám nudle, řízek apod.. každé ráno snidam vločky cca 40g kafe, k svačině jablko, někdy Skyr, oběd spíše maso, malá příloha, taky zelenina ale větší jak příloha, nějak tak… Večeře spíš salát tvaroh či tak když jsem dostala pokušení chuť na sladké nebo něco většího sporadala tak jsem ještě večeři odlehcila dostala jsem se na váhu 45, chci si váhu udržet, nepribrat ani nezhubnout mít přesně takovou jakou mám, nevím jakou kalkulačku na bazální metabolismus použít aby, to byla ta správná, chci začít normálně jist a mít váhu takovou jakou mám, aniž by mi skákala nahoru, jinak.. 19 let, 45 váha, 165cm, :(

Uprimne… musis vypadat hrozne 8o Takova kostra potazena kuzi, ze jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952
23.9.20 20:31

Máš podváhu, udržitelné to je jen za cenu řehole. Měla bys mít aspoň 50 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14366
23.9.20 20:34

Gratulujeme, máš poruchu příjmu potravy.

A ani když tě ta mrcha vyhladoví k smrti, což je reálná šance, tak se té sebenenávisti nezbavíš - ta sebenenávist, ten pocit bezmoci a všechen tenhle hnus -ten ta mrcha potřebuje, jakkoliv ti lže, když ještě zhubneš, tak to zmizí a budou tě mít lidi rádi.

Lidi tě rádi mají, ale PPP ti zabraňuje to vidět. Můžeš mít kontrolu nad tím co se ti děje a jak to dopadá - ale PPP ti to brání začít dělat - přišla by o moc, co nad tebou má.

Cesta ven není další ničení se hladovkou a přetěžováním se, cesta ven je přiznat si že máš problém, vsotupit do psychoterapie, naučit se přjmout sebe samu a začít přebírat kontrolu nad svým životem. Skutečnou, ne jen nad tím, že se zničíš a potrestáš.

Alespoň napiš do Anabell

http://www.anabell.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
23.9.20 21:16

Mas podvahu, a stejne kdyz si drzela tak prisnou dietu, tak po najeti na běžný jídelníček ti to musi letet zase nahoru. Tohle neni cesta k dokonalé postave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
23.9.20 21:26
@Kriss Tina píše:
Mas podvahu, a stejne kdyz si drzela tak prisnou dietu, tak po najeti na běžný jídelníček ti to musi letet zase nahoru. Tohle neni cesta k dokonalé postave.

Zato je to dobrá cesta k dokonalé mladé mrtvole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15580
23.9.20 21:26

V tomhle veku si tak likvidovat metabolismu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
23.9.20 21:28
@bse.pedro píše:
Zato je to dobrá cesta k dokonalé mladé mrtvole…

To taky, k pacientovi psychiatrické lecebny urcite 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
23.9.20 21:31
@Kriss Tina píše:
To taky, k pacientovi psychiatrické lecebny urcite 8)

Tímto stylem se k psychiatrovi nestihne dostat dřív než na pitevnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
23.9.20 21:38

Nejhorší je, že jak si člověk ten organismus jednou takhle rozesere, tak je pak strašně těžký, nebo spíš skoro nemožný, vrátit to zase do normálu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
23.9.20 22:15

Jak jsi prisla na to, ze 45 kg je idealni vaha? cyklus mas v pohode?
je chvalyhodne, ze sportujes, ale predstav si, ze kdyz k tomu budes i vydatneji jist, tak se ti bude cvicit daleko lip, zvladnes toho vic a vyrobis si hezky svalnaty telo… ale prosim te, doprej si dostatek vseho, i
sacharidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama