Uhnízdění embryjek

18.2.07 13:15

Uhnízdění embryjek

Ahoj holky, nevíte za jak dlouho se zavrtávají ebrijka, když je transfér po 5-ti denní prodloužené kultivaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3744
18.2.07 19:40

to samé co po klasické kultivaci. TT je nejlepší si dělat 14-ti dnech po transferu, dřív bývá TT pozitivní u dvojčátek. Já měla kultivaci vždy 3-denní a 14 den TT negativní i když jsem byla těhotná.

Evka a V3,5r+V13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
21.2.07 14:21

Evko, ahoj, dodáváš mi naději, já si uděla test 12 den, a od včera bulím jako kráva. V DC co si píšu s holkama měli všechny test už 11 den pozitivní , včera tam přibyli 3 těhulky. Moc a moc to všem přeju , to je jasné, ale můj neůspěch mě vážně zdeptal. Teď mám ještě naději na zvart, tak děkuji moc. Žirafko, kdy máš testovat ty ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.07 14:34

Pusíku, já jsem byla na transféru teprve včera, takže mám ještě spostu času.

Můj původní dotaz ale nebyl, za jak dlouho může být pozitivní test, ale za jakou dobu po transféru se embryjka zavrtají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
2.3.07 18:06

ahojte ja som si robila test na 7 den po transfere a po predlzenej kultivacii.test mi vysielta druha ciarka bola slaba ale bola tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
23.2.08 11:00

Ahoj k nidaci, tedy "zavrtání " embryjka do sliznice…tedy kdy dojde opuštění embrya z obalu je po 3denní kultivaci cca 5-7 den po ET a u 5denní kultivace cca 1-3 den po ET..

dotez je tu sice rok, ale nedávno to někdo tady hledal, tak to tu má :-)))
pa pa maruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mura
19.5.10 10:59

9.den po KET

Ahoj holky jsem tu poprve tak píšu.Jsem po KETU 2.embryjka 9.den s prodlouženou kultivací 5.dni(blastocysta)a přestali mě bolet prsa a začlo bolet břicho jako na mrchu,ale občas se mi mota hlava a je mi na omdlení bolí mě i v kříži,už jsem na nervy.Na krev jdu až 25.5.a testík jsem ještě nedělala mám strach,vim co to semnou udělalo,když to dvakrát nevyšlo.2 ivf+icsi a ted poprvé KET.Jaké jste měli vy příznaky po KETU? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
531
19.5.10 12:29

Ahojky Muro,
Já jsem 12 den po KET,také s prodlouženou 5ti denní kutivací. TT jsem dělala 9tý den po transferu a dnes,v obou případech byl negativní… Tak právě studuji diskuzi,jak to vlastně je…asi hrozně individuálně,četla jsem i příspěvek,že 14 dnů po KET byl test negativní,a dva dny na to byly // :dance: !
Tak ještě neztrácím naději,stále doufám:-). Jinak ode dne transferu cítím tlak v podbříšku,řekla bych,že poslední dva dny je to o něco slabší,ale při námaze(mám už po IVF dvouletýho kluka)tlak zase zesílí…ale to může asi být i těmi hormony co do sebe pořád peru :think: .
Držím všechny palce,dej určitě vědět co dál!!!
pááá D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mura
19.5.10 13:09

díky za příspěvek,tak to mě mrzí,ale pořád ještě doufáš né?a ty jsi neměla bolesti nebo nemáš bolesti břicha jako na menzes?boleli tě prsa a ted přestali?

• Nahlásit
  • Citovat
mura
19.5.10 13:11
ahoj dilulkomura** píše:
díky za příspěvek,tak to mě mrzí,ale pořád ještě doufáš né?a ty jsi neměla bolesti nebo nemáš bolesti břicha jako na menzes?boleli tě prsa a ted přestali?
  • Nahlásit
  • Citovat
mura
19.5.10 13:12
mura píše:
ahoj dinulkomura** píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
531
19.5.10 13:13

Řekla bych,že to není jak na menzes,ale spíš takový tlak,jak kdzž jsem nafouklá…tak nevím…
Zítra prubnu další testík a uvidime,třeba konečně něco ukáže:-). Jinak v centru mi říkali,že mám testovat až 27.5.,ale je to hrozná doba,nedá se to vydržet!!! Na ET jsem byla 7.5. Kdy budeš testovat ty?
Jo a prsa nebolejí,ale to tak bylo i při prvním Těhu…
pááá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mura
19.5.10 13:34

Taky se divím,že ti říkali až 27.5.ty nejdeš k nim na krev?ja byla na KETU 11.5. a na krev jdu 25.5.zavádíš utrogestat?nebo polikáš?já zavadím nebo s toho bylo dost zle,ale občas mám mžydky před očima,tak je to asi ještě s hoto utrogestanu. Někoho prsa bolí a někoho né,tak jak si ma potom člověk vybrat no každá jsme jiná jasný důkaz

• Nahlásit
  • Citovat
531
19.5.10 13:42

Na krev vůbec nejdu,podle pozitivního testu až na UZ. Tak jsem zvědavá… Utrogestan zavádím,prý má pak větší účinost. Ty mžitky můžou být po tom,má se hooodně moc pít:-).páá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mura
19.5.10 13:43

ok,tak držím palce a pak se ozvi pápá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie