Uklidnění jen u prsa

9.12.19 18:49

Uklidnění jen u prsa

Ahoj maminky mám dotaz na zkušenější, malý se někdy rozpláče, že ho nezklidní nic jiného než prso. Jak Ho uklidnit když už nebudu kojit? Mám strach že začne křičet a já nebudu vědět jak uklidnit :) díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
100
9.12.19 18:56

Jak je starý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
9.12.19 18:57

Asi musíš zkoušet. Naše malá ani to prso nechtěla když byla nakrmena a řvala. U nás zabiralo to co se moc nedoporucuje a to je trochu medu na dudlik. Si zadudlala a usnula. Pak ji stačil už jen dudlik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
9.12.19 18:58

Napadl mne stejný dotaz. Pokud je to několika měsíční mimčo, tak bych obavy neměla. A až bude starší, nějaké jiné (sebe)uklidňující rituály se určitě naučí. Sama jsem nejstaršího kojila do 2,5 let, kdy mě měl jako d udlík na usnutí, přestala jsem kojit kvůli dalšímu těhotenství a bála se, co bude. Překvapivě nebylo… nic. Dítě se naučilo usínat samo. A už ani nespí se mnou v posteli a zvládá to v samostatném pokojíčku :). Takže bych tomu dala čas, ono se to nějak vyvrbí. Pokud teda není „malému“ z úvodního příspěvku třeba pětadvacet ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
9.12.19 19:02

Kojim 30 mesicniho a asi tak do dvou let se uklidnoval na prsu. Kvuli všemu. Sam prestal… ted stačí obejmout. I když je ještě kojeny na uklidnění už to nepotřebuje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 19:02

@Martina98 4měsíce, ale není to denně. Jen jednou za čas prostě chytí záchvat a pomůže jen prso

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
9.12.19 19:14

Proste bude kricet dyl :nevim: Nakonec se uklidni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
9.12.19 19:16

@Elisabeth118 vždyť je to mrňousek. Buďte ráda že ho prso uklidní a že ho máte. Každé období má své.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
9.12.19 19:19

@Elisabeth118 od toho ty prsa máme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 19:21

@Smarcie Tak děkuji za uklidnění :) mám občas obavy tohoto typu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
9.12.19 19:36

@Elisabeth118 vůbec nemej ;) je to uplne normální :hug: přirozený :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4949
9.12.19 19:44
@JancaS84 píše:
Asi musíš zkoušet. Naše malá ani to prso nechtěla když byla nakrmena a řvala. U nás zabiralo to co se moc nedoporucuje a to je trochu medu na dudlik. Si zadudlala a usnula. Pak ji stačil už jen dudlik.

Med je alergen ten bych teda nezkoušela u miminka v žádném případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 19:48

@PenelopaW :D zatím mu jsou 4měsíce tak doufám do 25 kojit nebudu :D :D :D snad bude šikovný jako Váš a ani nepostřehne že je bez prsa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
9.12.19 19:49

Malá měla to samè,ona nechtěla dudlík, ale prso měla když byl hlad, při usínání, při záchvatu atd…po roce a půl jsem se rozhodla že přestanu kojit, ale nikdy jsem to nevydžela a když na mě řvala bibi celou noc, tak sem jí to prso dala.No ,ale jednou odjela k babičce na pár dní, já si dala manželův protein, protože oba sportujeme a když se vrátila, tak klasicky řvala bibi, dala jsem jí prso a ona fuj, zašklebila se a od tè doby nechce, krásně usíná…Můj problèm se vyřešil sám. Mimochodem jsem měla sladký mleko a po tom proteinu bylo pěkně hnusný. Zajímavè je, že u babičky usinala krasně bez kojení, ale jak přišla domů, tak hned bibi a záchvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
9.12.19 19:58
@Elisabeth118 píše:
@Martina98 4měsíce, ale není to denně. Jen jednou za čas prostě chytí záchvat a pomůže jen prso

v tomhle věku to vůbec ještě neřeš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat