Espumisan nebo baby calm?

Anonymní
8.12.19 22:29

Espumisan nebo baby calm.?

Ahoj, mám takový dotaz malý cca 3 den dávám Espumisan jelikož trpime na bříško a to hlavně v noci nejdříve se mi zdálo že měla trochu průjem no ale včerejší noc byla hrůza od 1 ráno až do půl 6 probrečela a tlačila od té doby moc nekaká a pořád se kroutí a pobrekává no bojím se zase večera :zed: Nevim jestli to chce čas a ten espumisan nějak zabere nebo ho vysadit a zkusit kapičky baby calm má některá zkušenost? Co mimču pomáhá více?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
8.12.19 22:43

Rourka. Espumisan i baby Calm u nás byly k ničemu. Ale každému sedí něco jiného. Já jsem masirovala břicho Veledou na prdiky a když bylo nejhůř, přišla na řadu rourka. Kolem 3-4.mesice se to uklidnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
8.12.19 22:49

Ahoj, tak u nás zabral Babycalm :palec:
držim palce ať to pomůže :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9626
8.12.19 23:00

Volila bych baby calm. Davali jsme espumisan, a přivodili prckovi slušnou zácpu. Pediatr to bohužel potvrdil, že je to velice časté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
8.12.19 23:01

Jsem pro baby Calm. U nás zabral pokaždé. Ale každému sedne něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
8.12.19 23:09

U nás taky BabyCalm zabíral, ale jen 5 kapek. Když jsem dala víc trpěl syn šíleným průjmem a k tomu samozřejmě bolestí břicha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
9.12.19 06:08

BabyCalm před každým krmením, v případě nouze i během dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
9.12.19 22:30

Za mě je nej Sab simplex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
11.12.19 22:48

Každému dítěti zabírá něco jiného, musíš zkoušet. Mojí malé pomáhal Espumisan, Babycalm vůbec. Také jsem jí dávala probiotika, rourku jsem nechávala až bude nejhůř a nedošlo na ní, díky bohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat