Kdy s mimčem poprvé ven?

Anonymní
8.12.19 20:06

Kdy s mimčem poprvé ven?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat Vás maminky, které porodili v zimě/jaře (leden/únor/březen). Kdy jste vytáhli miminko poprvé na procházku? Je mi jasné, že to závisí hlavně na počasí a stupních, ale jsem odhodlaná po porodu chodit na procházky, a tak by mě zajímalo kdy jste začali chodit vy? Předem moc děkuju :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19746
8.12.19 20:07

Hned jak nás propustili z porodnice. Všechny děti mám zimní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9205
8.12.19 20:08

Hned jak se mi chtelo. Ale mam dojem, ze to bylo hned ten den co nas pustili, max.ten dalsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
8.12.19 20:08

Já mám konec září sice bylo teplo ale šla bych tak jako tak, když jsem přijela u porodnice tak jsme jeli k doktorce a hned druhý den jsme byli venku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15360
8.12.19 20:09

Asi po týdnu doma. Ale protože já nebyla schopna chodit a bylo mi zle a omdlevala jsem, dcera narozena na konci listopadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
8.12.19 20:09

Konec ledna, ven jsem sla hned druhy den po propusteni z porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
8.12.19 20:16

Dcera je hned na začátku ledna a jak jsme se objevili doma, můj muž musel do práce a my pro starší kousek do školky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
8.12.19 20:32

Malá je listopadová. Narodila se v sobotu, do středy jsme byly v porodnici. První procházka byla v sobotu. Takže jí byl týden :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
8.12.19 20:48

Mladší je říjnová, ale bylo hezky. Dopoledne nas pustili a hned jsme vyrazili pro starší do školky. Potkali jsme naší doktorku a chválila nás, že tak to má být :pankac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
8.12.19 20:50

Rodila jsem dvakrát na začátku února a ven jsem šla s miminkem jakmile nebyl mraz. Dítě je stejně zabalený ve fusaku, tak mu zima není. Na druhou stranu není kam pospíchat a do mínus deseti bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52497
8.12.19 20:56

Uvidíš, jak bude. Do nějaké sněhové vánice a minus deseti bych kočár netahala, ale pokud bude rozumně, klidně hned. Obě zimní děti jsem vozila hned po návratu z porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
8.12.19 21:03

Deti byly par dni stare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
8.12.19 21:04

Kluci dvojčátka se narodila v unoru, hned druhý den po propuštění z porodnice jsme šli kocarkovat. Kluci meli 2kg a 2,3kg. Bylo vsak skoro 10 stupnu, meli fusak a byli jsme neco přes pul hodiny. Za par dni na to jsme chodili 2×denne na hodinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
8.12.19 21:27
@suzka1 píše:
Kluci dvojčátka se narodila v unoru, hned druhý den po propuštění z porodnice jsme šli kocarkovat. Kluci meli 2kg a 2,3kg. Bylo vsak skoro 10 stupnu, meli fusak a byli jsme neco přes pul hodiny. Za par dni na to jsme chodili 2×denne na hodinku.

Tobě nikdo neřekl, že s dětmi se může ven až ve chvíli, kdy mají 3kg? Ty mimča nemají termoregulaci a buď hrozí podchlazení nebo přehřátí. Mě to teda opakovali v porodnici asi třikrát a ještě naše dětská doktorka. A to mám letní mimčo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
8.12.19 21:38

@Janli pardon za OT, ale to slyším prvně. To platí jen pro nedonošence nebo i fyziologické novorozence? :think: Mám v okolí holky, co rodily děti pod 3kg v termínu a nikdo se ani nezmínil 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat