Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anna766 píše:
@marti81 on uz tam hral? to jsem nezaregistrovala
jj, kdysi dávno, když si Lišky vzali Emu z děcáku, tak si k nim Toužimský přišel pro Mirka, co si tak vybavuju
@vokishka píše:
@trckaludmila22 Možná Šmýd.
taky mě hned napadl Šmýd
A pochopily jste, proč si Světlana nechává šít šaty od Gábiny, namísto od zkušené a šikovnější Maléřové? ![]()
@Raduš.ka44 Páč Gábina je návrhářka - umělkyně a Maléřová je švadlena tj. od řemesla ![]()
Koupě džípu jen „za Rudolfovo“ je určitě jen první z Pepanových výstřelků. Myslím, že jim ještě pěkně zavaří, blbeček…
Novej herec bude určitě Šmýd a Harapesova milá bude třeba prsatice olbřímí z hospody…
Gábina je macek a oblíká se šíleně. S takovou zadnicí by měla nosit k legínám něco delšího, než jen do pasu ![]()
Docela vtipný… teď koukám na starou ulici a Miriam přiběhne do kabinetu a že měla mikrospánek během hodiny, že se jí to stalo poprvé, no a není to tak dlouho a usnula o hodině v ulici, co teď běží a říkala, jak se jí to stalo poprvé
lhářka jedna
![]()
@KPKristy píše:
Koupě džípu jen „za Rudolfovo“ je určitě jen první z Pepanových výstřelků. Myslím, že jim ještě pěkně zavaří, blbeček…Novej herec bude určitě Šmýd a Harapesova milá bude třeba prsatice olbřímí z hospody…
Gábina je macek a oblíká se šíleně. S takovou zadnicí by měla nosit k legínám něco delšího, než jen do pasu
Gábina se mi líbí, je na ni pěkný pohled, ale máš pravdu, že kolikrát taky koukám, že je to kus ženské - v tom nejlepším slova smyslu. Je to i tím, že za tu dobu, co je v Ulici, se změnila - ale pořád jí to sluší. Jen ji už tolik neoblékají do svršků s velkým výstřihem ![]()
@Ivettevi píše:
Gábina se mi líbí, je na ni pěkný pohled, ale máš pravdu, že kolikrát taky koukám, že je to kus ženské - v tom nejlepším slova smyslu. Je to i tím, že za tu dobu, co je v Ulici, se změnila - ale pořád jí to sluší. Jen ji už tolik neoblékají do svršků s velkým výstřihem
Mě se líbí, ona je asi přírodní blondýna..má nádhernou barvu vlasů
@veeeraf píše:
Mě se líbí, ona je asi přírodní blondýna..má nádhernou barvu vlasů
Zdá se mi, že má Gábi vlasy zesvětlené, ale její přírodní barva není o moc tmavší ![]()
Tak scéna, kdy kudrnáč Terce oznamuje, že se nebudou nějaký čas stýkat mě dostala. Jak ho Terka prosí, ať se jí aspoň někdy ozývá
A ten jeho výraz! Jediný, kdo tam z nich má rozum a chová se dospěle je Sabina. To jak řekla, že to mamce neřekne, ptž. si to nezaslouží bylo skvělé.
Koukám, že Hynkova svatba se koná bez nás. Ne, že by mi to teda extra vadilo… ![]()
Umírám! Růža si zapomněla u Lišků brýle a překazila Frantovi akci se Skiller
Ale Růža je i při vší své vlezlosti taktní a Fanouška dokonce pochválila ![]()
Růža mi poslední dobou leze na nervy, ale dneska tou scénou s Františkem získala body.
A v pondělí přidá další. ![]()