Únor 2011

  • Fotoalbum (451)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
12429
4.12.11 20:38

Ahoj holky ta záda mě trochu povolila když jsem včera byla s malým na plavču a dneska sice onich vím, ale už se dá říct že je to dobrý:)
Jinak malej dneska byl jedlej :zed: Pištěl ale úplně bezdůvodně.Nemůžu říct že by se mu něco nelíbilo ale prostě než jsme ho nějak zabavili tak to bylo na ochluchnutí :cert:

  • načítám...
850
4.12.11 21:07

Nosanku my jsme chodili cvičit a zítra kontrola ale myslím, že už jsme ok.lezeme a už se i sám postavý jo a sedet začal asi před 2 tyd.

  • načítám...
9199
5.12.11 08:41

Grepi: u nas neuro neni nijak hrozny. Chodime co 3 mesice na kontrolu, necvicime. Jen tam jsme na pozorovani kvuli toho, ze jsme v 32 tt.

  • načítám...
3968
5.12.11 08:55

Dobré ránko holky :mavam:
Zdravím Vás při pondělku :mavam: už jen 14 dní a máme Vánoce :lol: Tento týden budu nakupovat dárky, přijede my máma na 1 nebo 2 dny-to mám fakt radost :pocitac: Jinak taky musím koupit a poslat dáreček mamince do vánočního kolotoče. No a mám v plánu udělat rohlíčky a linecký a nějakej druh nepečeného cukroví-tak snad to všechno stihnu :lol: Ve čtvrtek se jdeme s kamarádkou podívat na trhy, tak už se těším :lol:
Všem co jdou na kontrolu, tak držím palečky ať Vám to dobře dopadne :hug:
Já už mám dneska uklizeno a jdu vařit :mavam:

  • načítám...
4354
5.12.11 09:43

Nazdárek děfčááátkaaa :mavam:

Jdu dohnat resty, jsem to tu flákala… Pamatuju si jen něco, tak mě omluvte :mrgreen: .

Především:

Barunce(pozdě, ale přece :lol: ) všechno nejlepší k svátku :* !

Klaaras- gratuluju k sezení, mám radost za vás (a upřímně závidím :oops: ;) ).

Lucikga, Nosánek- držím pěsti na neuro - ale určitě dopadnete výborně :hug: .

Grepik- já chcu taky sněhulááákááááááááááááááá :,( :lol: . Co záda? Snad lepší…

Kaspi- Ty si to taky nějak vybíráš, čéče… Hlava, záda, rehabka, předtím taky nějaké virózy/chřipky nebo co to bylo… Tak snad už budeš jenom fit ;) :hug:

koale- taky se těším, až se pochlubíš fotkama, vypadá to, že by mohly dopadnout víc než dobře, když M. takhle spolupracoval :mrgreen: . Jo a ty „závěsy“ Ti sem pak hodím všechny zaráz, ještě jeden nemám hotov :roll: . Mimochodem - Ty jseš učitelka? ;)

Marketa14- náš Mates taky nesnáší, jak mu začnu „ošetřovat“ nos - utřít je problém, natož odsát :roll: . Na sirupy si naštěstí zvykl a dobrovolně už otvírá pusinu - ještěže tak, při tom množství, co teď musel polykat, by mi jinak hráblo, rvát se s ním pokaždé. Stačily první dny s ATB.

No a jak jste si užily mikulášské besídky? My dospělí ji měli v pátek :mrgreen: , dětská byla v sobotu. Vendulka strašně překvapila, docela se teď bojí takových těch nadpřirozených věcí a záporných postav (ježibaby, čarodějové apod. a samo čerti - přestože ji jimi nestrašíme), ani jsme na tu besídku neměli v plánu jít, nechtěla jsem ji zbytečně stresovat, ale prohlásila, že by jít chtěla. Ne, že by tam teda byla úplně ve své kůži, v očích měla vidět, že nějaký strach tam je, bůhví, co se jí honilo hlavičkou, ale ve finále šla dokonce zpívat na pódium 8o :srdce: . Byla jsem dojatá a na ní hrozně hrdá :lol: . Je teda pravda, že čertíci byli moc hodní, nestrašili a pouze přihlíželi. Myslela jsem, že dnes jí dá Mikuláš balíček jen za okno, ale ona, že prý by chtěla, aby u nás zazvonili… Tak nevím, jestli někoho seženu :nevim: . A Matěj byl taky kouzelnej - půlku prospal v kočárku, druhou mi seděl na klíně a zároveň s dětmi tleskal (bylo tam nejdřív takové vystoupení - typu cirkus), bylo to fakt roztomilý :lol: .

Jinak jsme s Vendulkou také pekly perníčky, moc ji to bavilo (a hlavně jí to chutnalo :mrgreen: ), viz foto. Dárky mám z krku, něco ještě má dojít poštou, tak to pak všechno zaráz zabalím a šmitec :lol: .

  • načítám...
13837
5.12.11 09:44

Dobré ráno

přeji všem krásnéo mikuláče, čerta a andílka

  • načítám...
12429
5.12.11 12:01

Zdravím, my jdem na Mikuldu odpoledne tak snad to dobře dopadne:)Ale čekám že se bude bát:)

  • načítám...
13837
5.12.11 12:07

tady moje čertice, mám prostě doma peklíčko :-)))) :mrgreen:

  • načítám...
13837
5.12.11 14:55

žá-ba máme tohodle huhuláčka a je vážně super ;)

  • načítám...
850
5.12.11 15:30

holky zdravím, neuro v poho byli jsme tam dnes naposled pak jsem to vzala městem pride mi zelnak hezči nez svobodak ale to uz bylo v loni jinak darky nakupuji pres net uz je mam, chystam se jeste nakupovat tak jeden den vyrazime s manzou a nakoupime at mame vse co mam naplanovano, jinak moc pec nebudu s malym to pujde po večerech těžko hlavně jsem večer uz opravdu na mraky :mavam:

  • načítám...
9199
5.12.11 18:57
:mavam:

Tak neuro na 1 - pekne odpovida veku, a kdyz odecte co jsme driv, tak o to jsme napred. Jeste tam pujdeme jednou - v 15-ti mesicich, ale ze to pry uz ukoncime :dance: :dance: :dance: :dance:

Zitra ficime pro zmenu na ocni a cestou zpet se teda stame k obvodni, zase nejak vice kasle a kycha, sice bez teploty, ale pro jistotu tam zajdeme, kdyz to mame cestou. :oops:

Ted ficim pect rohlicky a takove kyticky - delam to z jednoho testa, tak at to mam pekne pohromade :mavam:

  • načítám...
3524
5.12.11 20:14

Ajooooj :mavam:

Žábo děkuju a neboj Matýsek brzy začne taky sedět a všechno dohoní :hug:
Fotečky jsou moc krásný, Vendulka je šikulka a Matýsek roztomilej :potlesk:

Péťo a Luci super, že neuro dopadlo dobře :palec:

Malej už spinká a já jsem dneska nějaká hotová…
Od mojí maminy toho dostal hromadu k Mikuláši, samý přesnídávky, jogurty, kaši, ubrousky, všechno co mu dávám já a od tchýně vůbec nic co jí, teda kromě ovoce, no pak brumíky atd. :roll: no neřešim, snim to já :D

  • načítám...
2600
5.12.11 20:18

Ahóóój, tak dneska jsme si skvěle zaplavali, Matýsek už byl 2× pod vodou, sice ne celej ale pusinka a nosík tam byli. Příště už půjdeme pod vodu úplně. Jo a já zatim taky pod vodu nemusela :dance:
Nosánek to jste šikulové :potlesk: , tak ať to je zítra na očním taky v pohodě a hlavně ať ten kašel brzo přejde.
Lucik dobře že už na neuro nemusíte :) Žá-ba tys mě tady pěkně odhalila :jazyk: :lol: jo a Vendulka je šikovná pomocnice, taky by se mi na zdobení někdo hodil :palec:
Grepik ďábelská trojika :pankac:
U nás letos mikuláš ještě nebyl, nechal nadílku jen za oknem a prskal tam prskavkou. To se matýskovi líbilo. :D
Jo a dnes jsem zvládla upéct 3 druhy cukroví :dance:

  • načítám...
2578
5.12.11 20:21

také zdravím :dance:

: u nás mikuláš dobrý - malej se vůbec nebál, bylo mu to uplně jedno, ale čerti měli zákaz řvát. Dokonce si na podruhý vzal i hračku od mikuláše :*

: holkám gratuluji k rehabkám :pankac:

žába: fotečky jsou super, je vidět že to vendulku bavilo :potlesk:

Klara: jojo přesně tak - to se zas maminky pomějou :dance:

  • načítám...
2578
5.12.11 20:26

: jo a jak tak čtu - všem gratuluji :potlesk: a trošku se stydím :oops: - všichni pečete cukroví sami jako o život. Tak to já se přiznám, sama nepeču, jezdím za mamkou tak na dva dny, pomůžu a odvezu si cukroví. Mám strach že by moje pečení po nocích skončilo v popelnici. :roll:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová