Reklama

Úprava pásku - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 19.04.18 13:38
Úprava pásku - Praha

Dobré odpoledne,

koupila jsem dceři barevný pásek, ale je „dospělácký“ - potřebuju ho zkrátit a udělat do něj nové dírky (přesné, zapíná se na takový ten „zastrkávací špuntík“).

Nevíte, kde je na Praze 1, 2, 10 nějaký šikovný brašnář nebo opravna obuvi, kde toto dobře udělají?

A nemyslím Tlustého ;)

Předem díky moc!

Reklama

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 19.04.18 13:56

Sice nevím, kdo je Tlustý, ale dobří vždycky byli dole v Kotvě u vstupu do Alberta

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 19.04.18 14:08

@Chupita Brašnářství Tlustý je taková hodně drahá firma, která dělá tašky a pásky z kůže - a je to právě na desítce.

Jinak já bych asi potřebovala čerstvou zkušenost. Před lety jsem ráda chodila do Staroměstské tržnice, ale mají tam nějaké nové zaměstnance a posledně to byla dost trága :(

potvurka89
Závislačka 2722 příspěvků 19.04.18 15:34

@Slečna Ferka ahoj já jsem dělala u Bati na Václavském namesti a tam je ve 4. patře opravna obuvi i jsme tam posílali lidi s pásky a v pohodě, nebo tam zavolej oni ti poví.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 19.04.18 21:51

@potvurka89 Díky za tip, to mám kousek, tak kdyžtak zkusím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama