Úprava pásku - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9759 příspěvků 19.04.18 13:38
Úprava pásku - Praha

Dobré odpoledne,

koupila jsem dceři barevný pásek, ale je „dospělácký“ - potřebuju ho zkrátit a udělat do něj nové dírky (přesné, zapíná se na takový ten „zastrkávací špuntík“).

Nevíte, kde je na Praze 1, 2, 10 nějaký šikovný brašnář nebo opravna obuvi, kde toto dobře udělají?

A nemyslím Tlustého ;)

Předem díky moc!

Reklama

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 19.04.18 13:56

Sice nevím, kdo je Tlustý, ale dobří vždycky byli dole v Kotvě u vstupu do Alberta

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9759 příspěvků 19.04.18 14:08

@Chupita Brašnářství Tlustý je taková hodně drahá firma, která dělá tašky a pásky z kůže - a je to právě na desítce.

Jinak já bych asi potřebovala čerstvou zkušenost. Před lety jsem ráda chodila do Staroměstské tržnice, ale mají tam nějaké nové zaměstnance a posledně to byla dost trága :(

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 19.04.18 15:34

@Slečna Ferka ahoj já jsem dělala u Bati na Václavském namesti a tam je ve 4. patře opravna obuvi i jsme tam posílali lidi s pásky a v pohodě, nebo tam zavolej oni ti poví.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9759 příspěvků 19.04.18 21:51

@potvurka89 Díky za tip, to mám kousek, tak kdyžtak zkusím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama