Úprava pásku - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 19.04.18 13:38
Úprava pásku - Praha

Dobré odpoledne,

koupila jsem dceři barevný pásek, ale je „dospělácký“ - potřebuju ho zkrátit a udělat do něj nové dírky (přesné, zapíná se na takový ten „zastrkávací špuntík“).

Nevíte, kde je na Praze 1, 2, 10 nějaký šikovný brašnář nebo opravna obuvi, kde toto dobře udělají?

A nemyslím Tlustého ;)

Předem díky moc!

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 19.04.18 13:56

Sice nevím, kdo je Tlustý, ale dobří vždycky byli dole v Kotvě u vstupu do Alberta

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 19.04.18 14:08

@Chupita Brašnářství Tlustý je taková hodně drahá firma, která dělá tašky a pásky z kůže - a je to právě na desítce.

Jinak já bych asi potřebovala čerstvou zkušenost. Před lety jsem ráda chodila do Staroměstské tržnice, ale mají tam nějaké nové zaměstnance a posledně to byla dost trága :(

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 19.04.18 15:34

@Slečna Ferka ahoj já jsem dělala u Bati na Václavském namesti a tam je ve 4. patře opravna obuvi i jsme tam posílali lidi s pásky a v pohodě, nebo tam zavolej oni ti poví.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 19.04.18 21:51

@potvurka89 Díky za tip, to mám kousek, tak kdyžtak zkusím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >