Všude samá Ikea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Newday
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 21:00
Všude samá Ikea

Najde se někdo se stejným názorem?…Mám pocit, že lidi přestávají být originální, kam se kouknu, všude samá Ikea. Mluvím hlavně o nábytku, to už nikdo nechce mít originálně zařízený byteček nebo domeček, aby když do něj někdo přijde, tak uslyší…wau to je nádhera, kde jsi to sehnala, apod. Kdežto teď kamkoliv přijdu, tak mě čekají stále ty samé věci, které na vás na první pohled křičí IKEA!!! To se to opravdu všem tak líbí…být tak stejní. Miluju originalitu a když někam přijdu hned koukám jak to tam vypadá a co to o člověku vypoví a proto jsem možná proti tomuto řetězci tak strašně zaujatá…ale zajímá mě, jestli to má taky někdo tak. Protože zatím se setkávám jen se samými ikeáckými nadšenci :think: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 16.04.18 21:02

Z Ikey má syn postel. Jinak se u nás v bytě Ikea nevyskytuje :nevim:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 16.04.18 21:04

Nadšenec nejsem, ale s ohledem na finance je to prostě řešení, mam komplet ložnici za 8tisíc, chtit original na zakazku, dam minimálně 3×tolik, jelikož kazdy nejak začínal, radši se uskromnim v nábytku, ale budu mit relativně vše co potřebuji, nez abych si vybavila jednu mistnost a zbytek byli hole zdi, sem rada aspon za nabytek styl ikea

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 16.04.18 21:05

Já jsem ikee nikdy nepropadla, nábytek odtamtud se mi absolutně nelíbí. Ale znám dost lidí, co v ní doslova jedou. Nechápu :)

vtipna
Kecalka 128 příspěvků 16.04.18 21:05

Je to levne, dostupne. A hodne originalitu zajisti doplnky. Ale kdo si v dnesni dobe z mladych lidi muze dovolit nechat si navrhnout nejaky novy design nebo neco podle svych predstav? Nic proti originalite. Na druhou stranu souhlasim, ze Ikeacky nabytek se proste pozna. :D

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 16.04.18 21:06

@admin

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 16.04.18 21:06

Nábytek z Ikey nemám, nelíbí se mi. V Ikee jsem byla za svůj život dvakrát a upřímně - když jsem viděla konkrétně třeba pohovky, nevěřila jsem, že to může někdo prodávat/kupovat - zmačkané nekvalitní potahy, celkově nepěkné.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 21:07

V mém okolí nikdo Ikeu nemá, když nepočítám, že kamarádka dostala od tchýně její starý stolek.

Šarlota4
Echt Kelišová 9437 příspěvků 16.04.18 21:08
@vtipna píše:
Je to levne, dostupne. A hodne originalitu zajisti doplnky. Ale kdo si v dnesni dobe z mladych lidi muze dovolit nechat si navrhnout nejaky novy design nebo neco podle svych predstav? Nic proti originalite. Na druhou stranu souhlasim, ze Ikeacky nabytek se proste pozna. :D

Me prave casto prijde, ze krom basic kusu to az tak levne neni. Jako je to levnejsi nez vyroba na zakazku, ale stejne. Nemam rada ikea nabytek, nemam v nej duveru.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 16.04.18 21:09
@Anonymní píše:
Najde se někdo se stejným názorem?…Mám pocit, že lidi přestávají být originální, kam se kouknu, všude samá Ikea. Mluvím hlavně o nábytku, to už nikdo nechce mít originálně zařízený byteček nebo domeček, aby když do něj někdo přijde, tak uslyší…wau to je nádhera, kde jsi to sehnala, apod. Kdežto teď kamkoliv přijdu, tak mě čekají stále ty samé věci, které na vás na první pohled křičí IKEA!!! To se to opravdu všem tak líbí…být tak stejní. Miluju originalitu a když někam přijdu hned koukám jak to tam vypadá a co to o člověku vypoví a proto jsem možná proti tomuto řetězci tak strašně zaujatá…ale zajímá mě, jestli to má taky někdo tak. Protože zatím se setkávám jen se samými ikeáckými nadšenci :think: :D

proč anonym? nepíšeš nic intimního pokud tedy nepočítáme že to že nemáš ráda ikeu je intimní :lol: :lol: :lol:
za mě - mám ikeu ráda, líbí se mi jejich nápady a hlavně cena… paradoxně mám z ikea jen postel a malý nábytek v pokojíčku - stůl židli a poličky… ale baví mě jejich kuchyňské drobnosti alá kořenky, baví mě levné svíčky které fakt voní, povlaky na polštáře v akci, polštáře za 79 kterých mi není líto když je kocour roztrhá a ulítávám na jejich jídle :mrgreen: - kuličky z koně jsou ňam

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 16.04.18 21:09

Ahoj nábytek v Ikee se mi nelíbí ale některé doplňky ať pro dům nebo kuchyň když jsou za výhodnou cenu tak se hodí :)

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 16.04.18 21:10

:mrgreen: nesnasim kdyz nekdo prijde k nam domu a vidim jak rentgenuje celej byt :poblion: :poblion: me treba nezajima, co maj doma :think: pokud nemaj vylozene bordel ten na to jsem vysazena :poblion:…ono ale jine retezce nenabizi nic moc jiného a bohuzel casto v horsi kvalite..i ikea se da hezky utulne a originalne jenze je to i dost o cene..ty lepsi veci jsou drazsi…za me at si ma doma kazdy kdo co chce a co se mu libi :lol:…co se mi nelibi jsou takovy ty ted hrozne moderni napisy..HOME, LOVE nebo nejake citaty :kytka:…ale kdyz v tom nemusim bydlet já

renap
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 16.04.18 21:11

A co je ti do toho, co má kdo doma? Každý si zařídí byt podle svýho, někdo podle finančních možností, ale základ je, aby tam lidem bylo dobře a byli tam spokojený. A jestli je někomu příjemně s Ikeou, tak je to v pořádku, ne? Vůbec by mě tohle nenapadlo řešit, ať si každý bydlí jak chce a jak se mu to líbí.

Uživatel je onlineLara Farseer
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 16.04.18 21:11

Tak jasně, že zezačátku jsme kupovali elvnější nábytek IKEA Sconto atp… snažili jsme se i tak vybrat ty hezčí kousky. Ale rpsotě jsme na dražší neměli, na shánění po bazarech zase nebyl čas, nálada a možnost odvozu…

Teď jsme na tom finančně líp (byť, co jsme porodila, je to o dost horší) a při kompletní rekonstrukci jsme se většiny nýbytky zbavili a zbytek je povětšinou na míru. Sice z lamina, na dřevo bychom se nedoplatili, ale myslím si, že máme fakt pěkně, originálně a funkčně udělaný byt a moc nám to vyhovuje…

Ijen
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 16.04.18 21:11

Tak pro deti nebo studentske bydleni proc ne. Nasi kluci meli ikeacke pokojicky jako deti, pripadalo mi to jako rychle a ne moc drahe reseni na par let. Ostatni nabytek mame vetsinou od truhlare, protoze ja si v obchodech vybrat neumim. Ted aktualne resim gauc a nevim kde ho koupim.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama