Úřad práce, přednostní odbavení

Anonymní
19.1.20 19:47

Úřad práce, přednostní odbavení

Ahoj, tak me napadlo, ze bych mohla jit zitra na pracak poresit neco kolem rodicaku. Ale bude to tam asi masakr, ted to resi vsichni… napadlo me, jestli nemate zkušenost, ze by tehotne mely přednostní odbavení. Sice končím 1. Trimestr, ale proč toho nevyužít kdyby to slo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 19:50

To jako fakt :zed:? Těhotenství není nemoc (zvlášť v prvním trimestru). Možná kdyby ti bylo špatně, tak bych jako úřednice o tom uvažovala, ale jinak teda ne :pocitac:

Příspěvek upraven 19.01.20 v 19:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
19.1.20 19:51

Vych. cánci přednost opravdu nemají.

Tak si ty fronty pěkně užij :kytka:

Sotva poch. canej test a už to chce úlevy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.01.20 v 19:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49111
19.1.20 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj, tak me napadlo, ze bych mohla jit zitra na pracak poresit neco kolem rodicaku. Ale bude to tam asi masakr, ted to resi vsichni… napadlo me, jestli nemate zkušenost, ze by tehotne mely přednostní odbavení. Sice končím 1. Trimestr, ale proč toho nevyužít kdyby to slo

jdi brzo ráno a ještě fronty nebudou. Těch těhotných tam je víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6688

Vem si s sebou rozkladaci zidlicku, pokud ti byva zle, a nevymyslej blbiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427

A kdo si myslíš že na tom ÚP je, matky v pokročilém těhotenství a matky s novorozenci a velmi malými dětmi. A ti všichni mají přednost před tebou. Takže si nepomůžeš.

Btw. dle mě troll. Na začátku těhotenství není na pracáku co o rodičáku zařizovat. Dokud není rodný list :nevim: Leda tak si vzít formuláře a to je hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 19:55
@Nicole 1234 píše:
To jako fakt :zed:? Těhotenství není nemoc (zvlášť v prvním trimestru). Možná kdyby ti bylo špatně, tak bych jako úřednice o tom uvažovala, ale jinak teda ne :pocitac:Příspěvek upraven 19.01.20 v 19:52

Mám rizikové a je mi silene, ale to tam nechci vykládat. Mi slo o to jestli to neni treba v pravidlech.

• Nahlásit
  • Citovat
852
19.1.20 19:56

Kamarádka byla na úřadě si prodloužit rodičák a před ní jedna mamina. Tak jaké pak fronty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
19.1.20 19:56
@Aletheia píše:
A kdo si myslíš že na tom ÚP je, matky v pokročilém těhotenství a matky s novorozenci a velmi malými dětmi. A ti všichni mají přednost před tebou. Takže si nepomůžeš.Btw. dle mě troll. Na začátku těhotenství není na pracáku co o rodičáku zařizovat. Dokud není rodný list :nevim: Leda tak si vzít formuláře a to je hned.

Taky jsem si říkala co tam chce řešit…
Jedině, že by už jedno dítě měla doma a potřebovala to zvednout, aby vyčerpala co nejvíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
19.1.20 19:58

Datová schránka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3295
19.1.20 19:58
@Anonymní píše:
Mám rizikové a je mi silene, ale to tam nechci vykládat. Mi slo o to jestli to neni treba v pravidlech.

není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
19.1.20 20:02

Já když jsem si byla vyřizovat rodičák po ukončení mateřské, tak u nás na pracáku byly cedule, že těhotné ženy a ženy v šestinedělí mají přednost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4011
19.1.20 20:04

8o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne ne ne :zed: :zed: :zed:
Jestli jsi tak líná tak si udělej datovku za 100kc na poště a řeš to doma přez net. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
19.1.20 20:05

Já jsem si to podala elektronicky z gauče :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
19.1.20 20:05
@Aletheia píše:
A kdo si myslíš že na tom ÚP je, matky v pokročilém těhotenství a matky s novorozenci a velmi malými dětmi. A ti všichni mají přednost před tebou. Takže si nepomůžeš.Btw. dle mě troll. Na začátku těhotenství není na pracáku co o rodičáku zařizovat. Dokud není rodný list :nevim: Leda tak si vzít formuláře a to je hned.

Tak může mít už jedno dítě, na které rodicak čerpá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama