Úraz kolik jste dostali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 18:53
úraz kolik jste dostali?

Ahoj, měla jsem úraz kolene, uklouzla jsem na schodech u svého domu, jsem už po operaci, čekám na ukončení pracovní neschopnosti (jsem na úřadě práce)mám úrazovku u čpp, kolik se tak dostává za takový úraz? Kolik jste dostali vy? Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9052 příspěvků 23.04.19 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem úraz kolene, uklouzla jsem na schodech u svého domu, jsem už po operaci, čekám na ukončení pracovní neschopnosti (jsem na úřadě práce)mám úrazovku u čpp, kolik se tak dostává za takový úraz? Kolik jste dostali vy? Děkuji.

Záleží na výši denního odškodného za tu PN a dobu, pokud ho máš. A potom na přesné diagnoze, mají na to tabulky. Takhle od popisu ti to asi nikdo neřekne.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 52541 příspěvků 23.04.19 19:05
@Anonymní píše:

Ahoj, nastoupila jsem do cpp, kolik budu mít příští měsíc výplatu? :think:

janca0101
Kecalka 251 příspěvků 23.04.19 19:17

Nevím jak je to s kolenem, ale se zlomeným palcem nohy a poškozenou šlachou 12 tis. za 3 měsíce neschopnosti + po třech letech dalších 12 za trvalé následky :nevim: Záleží jak dlouho budeš v lékařské péči, jakou máš pojišťovnu a hlavně jak ti to doktor vyplní..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 19:23

Moje dr. skončila hledám si jinou, jsem zatím přechodně v místě kde je víc doktorů, koukala jsem na body mám dohromady přes 100 a denní také, přišla jsem částečně o přední zkřížený vaz v koleni a měla jsem zraněný i meniskus.

Hvězda diskuse 52541 příspěvků 23.04.19 19:36
@Anonymní píše:
Moje dr. skončila hledám si jinou, jsem zatím přechodně v místě kde je víc doktorů, koukala jsem na body mám dohromady přes 100 a denní také, přišla jsem částečně o přední zkřížený vaz v koleni a měla jsem zraněný i meniskus.

Ale tak hlavně jde o to, na co jsi pojištěna ne? Každý to má nastavený jinak. Někdo je poj. Na trvalý následky na milion, někdo na deset milionů. To samý úraz. Někdo 0, někdo meloun.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 19:41
@Anonymní píše:

Sice jsem měl úplně jiný úraz u úplně jiné pojišťovny a úplně jinak nastavené parametry, ale slabých 70 za trvalé následky. Věřím, že ti tato informace pomohla.

Hvězda diskuse 52541 příspěvků 23.04.19 19:43
@Anonymní píše:
Sice jsem měl úplně jiný úraz u úplně jiné pojišťovny a úplně jinak nastavené parametry, ale slabých 70 za trvalé následky. Věřím, že ti tato informace pomohla.
:mrgreen:
katintheBOx63
Kecalka 298 příspěvků 23.04.19 19:59

To záleží i na tom jaké pojistné částky nebo denní dávky máš sjednané na dané pojistce. A jestli tohle máš vůbec pojištěné.

Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 23.04.19 22:36
@Anonymní píše:

Odpoved dostanes ve vyjadreni od CPP ci od cloveka, ktery ti pojistku delal muzes dostat vice informaci. My tu mame jen kristalove koule a spolecne seance nad pochybnymi dotazy.

MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 24.04.19 08:39

Zlomenina palce nohy s operací a 2 měsíci na neschopence bez trvalých následků 40tisíc.

Váš příspěvek
Reklama