Úraz – pád na hlavu

9
4.12.18 19:47

Úraz (pád na hlavu)

Ahoj chci se zeptat malá včera skákala na křesle a spadla na zem na pusu do hlavy se prý nebouchla spadla jen na pusu aspoň tak to říká přítel chová se normálně hraje si, normálně jí všechno vypadá jako by jí nic nebylo akorát v noci tak trochu zvracela jen jednou za noc pak už spala v klidu až do rána chtěla jsem se jen zeptat jestli nemůže mít krvácení do mozku nebo tak něco? :( děkuju za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12591
4.12.18 19:50

Tak pokud zvracela, tak si měla jít ráno k pediatrovi, raději ji nechat zkontrolovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
4.12.18 19:51

Nějaký slabý otřes mozku, nechápu, že rě po pádu na hlavu nevyděsilo zveacení a řešíš to až teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
4.12.18 19:53

@Nikoll11 8o pokud v noci zvracela, tak já bych osobně hned jela, jinak o úrazech hlavy má super návod napsaný uzivatelka @Pudloslava tak tam jukni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
4.12.18 19:57

@Nikoll11
Už jsem to tu psala nedávno. Syn (3 roky) spadl na hlavu, jeli jsme na pohotovost a tam nám řekli, že máme v noci budit, jestli reaguje. Pokud bude zvracet 1×, tak ještě neplašit, pokud podruhé, tak přijet. Sledovat další den.
Píšeš, že se to stalo včera a zvracela 1×, pak už ne, hraje si a nemá žádné problémy.
Myslím, že můžeš být v klidu, nejhorší dobu máte za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
4.12.18 20:00

Mě se malá bouchla do hlavy před měsícem,okamžitě naskočila boule jako ????. Hrozně mě to vyděsilo,popadla druhou a vyrazily na rtg. Radši ať vypadám jako hysterka,než něco zanedbat. Naší nic nebylo,jen měla pár dní na hlavě bouli. Kdyby mi v noci zvracela,měla jsem okamžitě přijet na pohotovost.
Takže pokud v noci zvracela,jela bych na milion procent

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13348
4.12.18 20:22

@Nikoll11 to, že dítě spadne, se stát může a dle mého se nemusí letět hned k lékaři. Ale pokud po pádu zvrací, valím k doktorovi okamžitě. To pro příště. V tento okamžik už asi bude vše v pořádku, když se dítě chová normálně. Jinak ti ale nikdo takto po netu bez jakéhokoliv vyšetření nezaručí, že je dítě 100% v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
5.12.18 07:12

to nezni nijak strasidelne, jestli je ted uz zase OK, tak krvaceni do mozku temer jiste nema.
ted ochazeji takove strevni rychlohripky, decka se 1× vyzvraci a jsou OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama