Úroky z konsolidace

209
19.6.13 17:06

ÚROKY S KONSOLIDACE

Dobrý den chtěla bych se zeptat" máme konsolidaci, která má první splátku až příští měsíc, ale už tenhle nám stáhly 1000 s účtu i když máme platit až od příštího měsíce. Bylo nám zděleno, že je to za úroky je to možné… děkuji jeslty zte se stímhle už někdo setkal budu ráda poradte. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
209
19.6.13 17:07

Konkrétně je to u ČSOB konsolidace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
19.6.13 17:11

PORADTE NĚKDO PROSÍMMMMMMMM :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
19.6.13 17:14

Mám taky konsolidaci u ČSOB a když jsem měla platit první splátku, stáhlo se mi z účtu asi o 1100Kč méně a když jsem se podívala na rozpočítání, tak to byly je úroky. Ale bylo to v termínu, který jsem měla ve smlouvě jako termín první splátky. Další měsíc už se stáhla normální splátka v normální výši ze které šly jak úroky, tak jistina a poplatky. Kdyžtak si zavolej bankovnímu poradci na svojí pobočku, určitě ti to nějak vysvětlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77382
19.6.13 18:24

@niv1986 No, na to aby ti nekdo rekl, zda je to mozne je potreba taky napsat, kolik konsolidujete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
19.6.13 19:06

Ani castka nestaci na radu, zda je to spravne - dulezite jsou data cerpani a datum ke kdy se plati splatky. Ale i z toho, co zakladatelka napsala, to nejspis bude spravne. Konsolidaci maji vyrizenou, prvni splatku az pristi mesic, ale dluzi uz v tuhle chvili, takze tam pravdepodobne nabehly uroky za cast mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.7.13 15:06

Holky poradíte mi ve které společnosti je dobré konsolidovat? Kamoška se nemůže vyhrabat z dluhů tak se snažíme najít nejaké řešení. Koukala jsem na www.onlinekonsolidace.cz ale nevím co je to za společnost. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat