Uspávání za chůze

21
3.3.16 09:16

Uspávání za chůze

Ahoj mamky, je tady některa co musí sve dite uspavat za chuze? Uz mame nachozeno po byte x desitek kilometru, ptz jakmile si sedneme tak je pláč :/ :D Druha a poslední varianta je kočár. Uspat naší malou v postýlce či dovolit si sednout a jen houpat na kolenou nehrozí :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15
3.3.16 09:27

Ahojky, můj malý taky dřív musel usínat v nějakém pohybu. Pochodovala jsem s ním vždycky po celém bytě a někdy i několik hodin. Nakonec jsme ho uspávali tak, že jsme s ním seděli na gumovém balonu a hopsali. Aspon jsme tak mohli koukat na telku :D Ale pak mě začaly bolet záda a to takovým způsobem, že nějaké hopsání ani pochodování nehrozilo. Myslela jsem si jaký to nebude boj uspávat ho bez houpání a světe div se najednou stačilo položit ho vedle sebe hladit a zpívat. Ze začátku chvilku plakal, ale nakonec tak usnul ještě rychleji než, když se nosil. Držím pěsti at se to malá taky co nejdřív naučí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
3.3.16 09:30

Taky jsem napřed chodila, pak mi došlo, že mám ten balon a tak jsem uspavala do 6m na balone. hopsala jsem a zpívala :) ale taky mě pak z toho „drobečka“ bolely záda, tak jsem položila do postýlky a jak píše AndromedaV tak jsem hladila po hlavičce a zpívala a usnul..ani to nebylo delší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
3.3.16 09:36

@Kristinn dítě do šátku a hotovo.. :think: ale že by to vyloženě vyžadoval, to ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
3.3.16 09:36

¨Ne, nejsem, nikdy jsem nemusela a nedělala bych to. Vždy jsem našla jinou metodu-usínáček, zabalit do zavinovačky, nebo hladit po zádech, broukat, podržet za ručičku apod. určitě ne ze sebe dělat otroka. Děti mi usínaly v klidu do chvilky.Taky měly všechny pevný režim-každý den v podstatě stejnou denní činnost. Po krmení stačilo dát do kočárku, chvilku pojezdit a pak šupnout na dvůr. Tam spaly i 4 hodiny. V každém počasí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24107
3.3.16 10:57

@Kristinn kolik dítěti je? Jinak bych volila šátek a nebo jak píšeš tak kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 16:36

Je ji 3.5 mesice :) Balon je super nápad:D Jako otrok uz si připadám, ptz hlazeni držení za ruku, zpev a cokoliv jinyho nezabira proste se musi chodit a hotovo jinak je zle :D Mimochodem v postylce je rada, ale za boha tam neusne a plakat ji nenechám na to nemam srdce :,(

• Nahlásit
  • Citovat
21
3.3.16 16:36

Anonym byl omylem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
3.3.16 16:39

Taky bych nenechala vyplakat, holt se to musi vydrzet..kolegyne uspavala dceru v naruci do dvou let :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
4.3.16 20:52

Jsem na to podobně. Obě děti jsem musela uspávat při hopsání na míči :-( U první do dvou let, s mimčem teď uvidím. Ale je to fyzicky náročné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.3.16 15:43

@Mispulkka Do 2 let? No to snad ne? To si musela mit úplně zničeny zada 8o :lol: a kdyz si polozila tak byl pláč? No, jsem zvedava co me ceka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
5.3.16 20:08

Bohužel u první jo. Doufám, že teď u druhý se to nebude opakovat. A záda a ruce jsou opravdu v háji. Snažím se to kompenzovat cvičením, ale bohužel času a sil je opravdu málo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama