Elektrická odsávačka hlenů - kterou?

3.3.16 08:18

Elektrická odsávačka hlenů - kterou ??

Ahoj maminky :-)
Prosím doporučíte mi nějakou elektrickou odsávačku? Samozřejmě je mi jasné že není nad odsávačku na vysavač ale tuhle variantu prostě nedávám :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2325
3.3.16 08:29

My máme Nosibooo a 5 let jsem pouzivala na vysavac. Za me Nosiboo skvela! Mam ji radsi nez na vysavac, prijde mi, ze setrneji odsava, nastavec je silikonovy a v nosiku netlaci a rozhodne nevysaje mene!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
3.3.16 08:43

Ahoj. Mame living lab. Tah ma podle me slusny.ale nikdy sme ji nepouzili…mala nema rymy…a uz jaksi vi.jak se smrka…muzu ti ji za polovinu pořizovací ceny nechat. Kdyztak napis. Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
3.3.16 09:00

Ted jsme koupili Plus comfort odsava dobre ale samozrejme na vysavac nema ale z toho ma malej panicky strach :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
3.3.16 09:07

Také máme elektrickou, nedám na ní dopustit, je pořád po ruce, děti se nebojí vysavače a nedokážu si představit, že s ním odsávámnv noci. My máme tuhle:

http://www.detskydum.cz/…idoo-983501/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
3.3.16 09:22

Vysavač nic nepřekoná, doporučuji sehnat tu se silikonovým koncem, naše děti se ve finále chodily „luxovat“ nos samy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
3.3.16 09:42

Proč to nedáváš? dítě to nebolí, zkoušela jsi to na sobě?
Syn si ve dvou letech už chodil odsát sám:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.16 13:38

Holky děkuji za příspěvky. Jdu kouknout na ty které jste zmiňovali.
@Lejaa malého budeme mít na světě až za měsíc ale příčí se mi to mu strčit vysavač do nosu. Samozřejmě vím že je to nejúčinnější atd atd ale nějak mi to nejde přes srdce a mozek :D :D
A i s tím odsavanim v noci nebo někde na cestách, ta elektrická mi přijde prostě pohodlnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.16 13:40

@Lucie.P84 3590,– 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.16 13:41

@Sabinka na tuhle jsem taky koukala. A ta má nějakou nádobku jako sběrné místo které jen umejes nebo se tam musí měnit nějaké ty jednorázové sáčky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
3.3.16 13:45

@petulka.novopecena jo je tam takový sběrač, který sundáš a vypláchneš. Má 2 nástavce, ale já používám pořád ten menší, přijde mi lepší. Akorát to hrozně žere baterky, což je nevýhoda, takže musíš kupovat fakt kvalitní, jinak saje míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13190
3.3.16 14:26

Dobrý den,
k výběru doporučím ještě recenze odsávaček hlenů. Nebo se podívat, jaká odsávačka hlenů se dá sehnat v Bazaru.

Dobrý výběr přeje
admin Monika :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
3.3.16 15:29
@petulka.novopecena píše:
Holky děkuji za příspěvky. Jdu kouknout na ty které jste zmiňovali.
@Lejaa malého budeme mít na světě až za měsíc ale příčí se mi to mu strčit vysavač do nosu. Samozřejmě vím že je to nejúčinnější atd atd ale nějak mi to nejde přes srdce a mozek :D :D
A i s tím odsavanim v noci nebo někde na cestách, ta elektrická mi přijde prostě pohodlnější.

Prosím tě, vždyť mu nestrkáš vysavač do nosu :-D Dává se to jen k nosu.. Zkoušela jsi to na sobě? Jen to lechtá, nic víc;) Taky mi to zpočátku přišlo divný, ale až s tím člověk přijde do styku, nic hrozného tomu dítěti neděláš.. Vlastně neděláš mu vůbec nic..:-D My máme Nosátko a super.. Neumím si to bez toho představit.. Ta elektronická bude cucat stejně jak ta přes vysavač - možná méně efektivně, ale stejně.:-) Ty na vysavač mají regulaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
9.1.17 09:08

Hezký den,
obnovuji diskusi :) někdo typ na dobrou elektr. odsávačku, která je tichá, ale umí odsát i zadní rýmu? Dcera sice od roka smrká 8o, ale v noci spí a vzbudit na smrkání nejde :mrgreen: Máme samozřejmě na vysavač, ale spustit ho ve 2 ráno je mazec :mrgreen: budí mi to druhou dceru, která vstává do školy. A k tomu mít celý den vyndaný vysavač…už mě s..e :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama