Reklama

Už nemůžu, nechci...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 02:14
Už nemůžu, nechci...

Ahoj, omlouvám se. Jsem tu sice dlouho, ale teď anonymně. Prostě už nemůžu dál. V poslední době se toho tolik podělalo, že fakt uvažuju, že to skončím. Už prostě nemůžu. Peru se s tím dlouho, i tady. Do nedávna jsem vystupovala statečně, i radila ostatním. Ale teď nespím a uvažuju, že to prostě skončím. Měli jste taky takové stavy? Ještě se držím, ale je to tak lákavé… Nemuset už nic řešit. Navíc ostatní z mé blízkosti by si asi taky ulevili. Jo, jasně, pohřeb, ale pak klid, I mé dítě, ještě nemá z toho pořádně rozum a třeba teta by byla milionkrát lepší matkou!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 01.08.18 02:55

Je mi líto, že takhle trpíš. Vzdát to ale není řešení, je to konec všeho, útěk od všeho. Cesta která skončí a není návratu. Nejen tvůj, ale ublížíš mnoha lidem kolem sebe. Mysli na své dítě, na rodinu, na lidi, co tě mají rádi a budeš jim chybět … Vím, že někdy život umí zasadit velké rány a je toho na tebe hodně. Musíš se tomu postavit a nevzdávat to. Už si se dokázala tolikrát zvednout, tak věřím, že to dokážeš znovu. Kvůli sobě, kvůli nejbližším :hug:. Nejsi v tom sama :kytka:.
Můžeme ti nějak pomoct ? Co tě trápí ? Určitě najdeme způsob, jak ti pomoct :hug:

Adjon
Kecalka 245 příspěvků 01.08.18 03:55

Jo, zivot ke nekdy hodne tezky, ale taky krasny. Ja bych urcite nechtela prijit o prilezitost videt sve dite vyrustat. Vsechno bude fajn. Prekazky se maji prekonavat!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 04:13

Manželovi se zastřelil otec. Vidím o co vše přišel…(první lásky synů, rady, které kluci tak chtěli slyšet od otce, maturity,, svatba, vnoučata) a kolikrát si říkáme proč? Tolika lidem ublížil. O tolik zážitku s ním jsme přišli… :( Život nám klade klacky pod nohy pořád, ale už jen z pohledu toho, jak trpí manžel, bych to svým dětem, rodičům, nikdy neudělala. Vždy je řešení. Bude líp, když je člověk na dně, tak nezbývá už nic jiného, než se odrazit.. Posílám moc a moc sil. :kytka:

Dracietka
Kecalka 243 příspěvků 01.08.18 05:32

Pokud takto uvazujes dliuho tak uz jedine psychiatr a nasadit AD. Psychologicka lecba,terapie, najit postupne vychodisko z bludneho kruhu a predstava, ze tet siu mraky ale mama je jen jedna

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 07:01

@Dracietka A co je dlouho? Taky na to někdy myslím, hlavně na to že bych nikomu nechyběla. I když mám dítě 13 let teoreticky na mě závislé ale ono se najednou tváří že u otce mu bude líp i když ten se nikdy nestaral a ani korunu jsem od něj nikdy neviděla. Vím že je to z pohledu teenagera asi běžný krok ve vývoji…
 L.

jannina1
Závislačka 3992 příspěvků 01.08.18 07:09
@Anonymní píše:
@Dracietka A co je dlouho? Taky na to někdy myslím, hlavně na to že bych nikomu nechyběla. I když mám dítě 13 let teoreticky na mě závislé ale ono se najednou tváří že u otce mu bude líp i když ten se nikdy nestaral a ani korunu jsem od něj nikdy neviděla. Vím že je to z pohledu teenagera asi běžný krok ve vývoji…
L.

Hele, muzes popsat, co mas za problemy? Protoze vse, krome zdravi je resitelne! 13 let je kriticky vek:)Ted nevim,jestli se jedna o zakladatelku,te jsem chtela napsat.

sediza
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 01.08.18 07:34

Zde najdete pomoc http://www.sebevrazda.psychoweb.cz/…hledat-pomoc

Prosím obraťte se na ně. Můžete byt v živote šťastná. Ale musíte pro to něco udělat. Tohle je první krok. Držím Vám palce :kytka:

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 01.08.18 08:39
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se. Jsem tu sice dlouho, ale teď anonymně. Prostě už nemůžu dál. V poslední době se toho tolik podělalo, že fakt uvažuju, že to skončím. Už prostě nemůžu. Peru se s tím dlouho, i tady. Do nedávna jsem vystupovala statečně, i radila ostatním. Ale teď nespím a uvažuju, že to prostě skončím. Měli jste taky takové stavy? Ještě se držím, ale je to tak lákavé… Nemuset už nic řešit. Navíc ostatní z mé blízkosti by si asi taky ulevili. Jo, jasně, pohřeb, ale pak klid, I mé dítě, ještě nemá z toho pořádně rozum a třeba teta by byla milionkrát lepší matkou!

Máš dítě , sakra ženská!!!!
Spousta z nás je občas na dně, ale podívej se na to dítě!!! To ti za to stojí…
:srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 08:41

Holky, děkuju všem. Nějak se mi všechno hroutí. Fakt všechno. Od zborceného manželství (utekl s mou kamarádkou(, přes zdraví, nemožnost mít další dítě, přes tu psychiku. Je toho strašně moc, kdybych to měla popsat, nedá se tomu snad ani věřit. Jsem i špatná matka a kdyby mi synka vychovávala sestra, byla by lepší mámou, i sourozence by pro něj měla. Já jedináčka nechtěla, ale po tom, co jsem přišla o dcerku a následně i o možnost mít další děti se to začalo hroutit. Je toho rostě moc, opravdu moc. Myslela jsem, že to dám, ale asi mi došly síly. :( Syn je ještě malý, brouček můj.

sunshine1983
Nováček 6 příspěvků 01.08.18 08:46

Nedovedu si představit, jak musí být tyto stavy hrozné. Ale řeknu ti to z druhé strany. Spolužačce se okolo jejího 16. roku zabil táta, spáchal sebevraždu. Dodnes nedovede pochopit, proč jí to udělal, jak mohl jí a bráchu takhle opustit, samozřejmě si to vztáhla na to, že je asi neměl dost rád, když to kvůli nim nezvládnul. Dnes je jí 35 let a má od té doby psychické problémy a problém navázat vztah.
Vyhledej odbornou pomoc, pokud jsi to ještě neudělala. I když si myslíš, že jsi špatná matka, tvoje dítě má jenom jednu matku, a ta je vždy lepší než jakákoliv náhrada. Držím palce, to musíš zvládnout :hug:

Editte
Kecalka 484 příspěvků 01.08.18 09:00

Jednou jsme nahore, pak zase dole. Uvidis za nejakou dobu, ze se ulevi, protoze VZDY bude zas svitit slunce. Pokud mas takove myslenky, zasla bych hned k lekari pro AD a pak resila postupne a pomalu problemy. A taky mluvit,mluvit,mlu­vit. Dostat to ze sebe ven. Treba zde. Bude lip. O tom nikdy nepochybuj :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 09:22
@Anonymní píše:

Sebevražda je nenávratně sobecké řešení, strašně tim ublížíš těm kolem opravdu i když Ti to tak nepřipadá..taky jsem měla kdysi takové stavy, ale uvědomila jsem si právě, jak je moje rodina pro mě důležitá, jhak by tím strsšně trpěli, protože vím, že mě mají moc rádi a to mi dodalo síly to řešit…věř, že je vždy východisko..ale radím psychoterapii, opravdu to pomůže..

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 01.08.18 10:58

Ahoj, sebevražda je konečné řešení. Teď můžeš prožívat těžké období, ale zase bude lépe, uvidíš. S odstupem se pak podíváš na současnou situaci úplně jinak. Říkáš si, že se vše takto vyřeší, nebudeš se potýkat s problémy, čelit obtížným věcem. Ale co když to tak není? Co když po smrti něco je a ty budeš za svůj skutek potrestána, a to daleko hůř než bys musela snášet za života? Nemusíme tomu věřit, ale co když opravdu existuje život po tomto životě? Jednu dobu jsem se více zabývala lidmi, kteří prožili klinickou smrt. Jedna žena se pokusila o sebevraždu, byla v klinické smrti a říkala, že se dostala na místo, kde trpěli lidé, kteří udělali to, co ona.. Jejich trest byl ten, že viděli, jak se utrpení způsobené jejich skutkem odrazilo na jejich blízkých. Prožívali nesmírnou bolest, kterou způsobili svým pozůstalým, hlavně dětem. Jedna žena chtěla utišit svoje srdceryvně plačící dítě, ale její ruce procházely skrze ně. Nemohla ho utišit, přivinout k sobě, nic. Jen musela přihlížet té bolesti svého dítěte, kterou sama způsobila. Žena, která mi toto vyprávěla se mohla naštěstí vrátit na tento svě, a to naprosto vyléčená ze všech dalších pokusů o sebevraždu. Budeme mít však i my takové štěstí, nebo se budeme muset po své chtěné smrti dívat na to, co jsme způsobili? Jdi za svým dítětem, obejmi ho, buď ráda, že ho máš. Jsi jeho matka. Nikdo tě nemůže nahradit, ani tvoje sestra. Ty jsi pro něj vším. Nezpůsobuje lidem molem sebe strašnou bolest. Vyhledej odbornou pomoc, bojuj, život za to stojí, věř mi. Když si budeš chtít popovídat, napiš mi kdykoliv soukromou zprávu. Myslím na tebe!

kjhui
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 01.08.18 11:37

prdlajs pohřeb a tím to pro ně skončí.. bolí tě že jsi přišla o dcerku? bolí.. skončilo to pro tebe pohřbem? neskončilo.. stejně tak by to syna bolelo kdybys odešla ty.. dny, měsíce, roky, celý život.. je obrovská pravda v tom úsloví „když odejde táta, odejdou peníze.. když odejde máma, odejde všechno“.

jasně že ti puboš dává najevo že táta co koupí brusle a ajfón a kupuje si přízeň je lepší než máma, co nutí jíst zeleninu a čistit zuby, sakra jsi máma tak to víš moc dobře že je musíš nutit dělat věci co jim nevoní a závidět těm co je můžou rozmazlovat, ale někdo to udělat musí, pro jejich dobro, jejich máma.. taky vím že děcka by měli jíst zeleninu ale oni kňourají že by radši brumíka, je to stejné, v těchhle situacích neví co je pro ně dobré a v tvém případě to moc bolí když ti omlátí o hlavu že je táta lepší než máma, ale je mu 13, ono ho to přejde, za pár let se mu zas vrátí mozek a uvidí že máma je máma, najde si slečnu a budou mít dětičky a bude tu holku sr.át poznámkama jak máma dělala tu svíčkovou lepší a knedlíky se jí nikdy nerozvařili a snachu bude sr.át tchýně co bude vědět líp jak dítě uspat aby nebrečelo a to dítě bude mít krásný úsměv..

jestli se ti hroutí zdraví, na rovinu, možná ti hrozí že odejdeš do věčných lovišť dřív než bys chtěla, ale nestojí to za to bojovat abys tu byla co nejdýl a vydržela dalších pár let abys mohla připravit klukovi kvádro na maturitní ples a slzet na svatbě a vyprávět všem sousedkám že vnouček nebo vnučka má nejmodřejší oči na světě? stačí vydržet pár let..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama