Už vám přišel příspěvek na péči?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
140243
3.2.14 22:09

Nám chodí každý měsíc kolem 14. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
3.2.14 22:11

Tak by to mohlo být výjimečně stejně i teď :lol: já měla v únoru souběžně s RP taky 7. a tenhle měsíc budu mít RP taky 7. tak by to mohlo zase vyjít :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40
4.2.14 13:45

Ted pry nee…prijde to az pry ke konci mesice..ze pry minule to byla vyjimka..meni nejaky system uz my to hlasila kamaradka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.14 18:10

Ja to mela uz7ho na uctu noo tak to me pekne navnadili :potlesk: tak pocitam na konci noo :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.2.14 22:47

Holcicky synovi se zhorsil zdravotni stav proto si chceme zazadat o zvyseni stupne PnP mate s tim zkusenost? nez to vyridi pujde nam PnP porad kazdy mesic? a muzou ho ve finale i snizit?

  • Citovat
  • Upravit
8151
5.2.14 22:50
@Anonymní píše:
Holcicky synovi se zhorsil zdravotni stav proto si chceme zazadat o zvyseni stupne PnP mate s tim zkusenost? nez to vyridi pujde nam PnP porad kazdy mesic? a muzou ho ve finale i snizit?

ano a ano než ho znovu posoudí tak vám poběží jako dosud a může se stát že ho i sníží, záleží na tom jak ho posoudí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
6.2.14 11:58

Holky minuly mesic jsme PnP mela 7ho bude tak i ted? nekdo rika ze se vratily do stareho systemu ze ano a nekdo rika ze naopak to prave bude pozdeji nevite nekdo? jsme z teplic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
10.2.14 21:26
@Miksinka píše:
Byla jsem dnes za holkama v prci a říkali, že PnP se bude vyplcet až 17.2… ve starém systému se vždy vyplácelo kolem dvacátého a teď se k tomu zase budou vracet..

tak jako vzdy teda krome ledna :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
10.2.14 21:28
@jajinaa píše:
tak jako vzdy teda krome ledna :D

já měla vždy nejpozději 12. už dva roky :nevim: :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46
10.2.14 21:51

Plzeň..,. Dnes jsem volala a jestě neposílali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.2.14 08:27

Ale v lednu jsem to už měla 7 na kontě :potlesk: a těd zas čekat se zbláznim že všeho :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
11.2.14 13:55

@Miksinka nechápu že se na to tak vys… už od července věděli že nový systém můžou používat jen do konce roku :nevim: :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8151
11.2.14 18:40

@Miksinka to chápu ale už v červenci mohly vyhlásit výběrovku na nový, teď je půlka února a pořád se nic neděje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.14 16:04

Holky, už někdo máte PnP? Ústecko?

  • Citovat
  • Upravit
8151
12.2.14 16:07
@Anonymní píše:
Holky, už někdo máte PnP? Ústecko?

ne

@Miksinka trošku jiný dotaz. Posudek máme do 5.8. 2014 kdy se bude znovu přešetřovat zdravotní stav? Bude to před tímto termínem nebo až po něm? A než ho znovu posoudí bude PNP pozastaveno?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat