Už vám přišel příspěvek na péči?
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Tak by to mohlo být výjimečně stejně i teď
já měla v únoru souběžně s RP taky 7. a tenhle měsíc budu mít RP taky 7. tak by to mohlo zase vyjít ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ted pry nee…prijde to az pry ke konci mesice..ze pry minule to byla vyjimka..meni nejaky system uz my to hlasila kamaradka
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja to mela uz7ho na uctu noo tak to me pekne navnadili
tak pocitam na konci noo ![]()
- Citovat
- Upravit
Holcicky synovi se zhorsil zdravotni stav proto si chceme zazadat o zvyseni stupne PnP mate s tim zkusenost? nez to vyridi pujde nam PnP porad kazdy mesic? a muzou ho ve finale i snizit?
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Holcicky synovi se zhorsil zdravotni stav proto si chceme zazadat o zvyseni stupne PnP mate s tim zkusenost? nez to vyridi pujde nam PnP porad kazdy mesic? a muzou ho ve finale i snizit?
ano a ano než ho znovu posoudí tak vám poběží jako dosud a může se stát že ho i sníží, záleží na tom jak ho posoudí
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky minuly mesic jsme PnP mela 7ho bude tak i ted? nekdo rika ze se vratily do stareho systemu ze ano a nekdo rika ze naopak to prave bude pozdeji nevite nekdo? jsme z teplic
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Miksinka píše:
Byla jsem dnes za holkama v prci a říkali, že PnP se bude vyplcet až 17.2… ve starém systému se vždy vyplácelo kolem dvacátého a teď se k tomu zase budou vracet..
tak jako vzdy teda krome ledna ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jajinaa píše:
tak jako vzdy teda krome ledna
já měla vždy nejpozději 12. už dva roky
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ale v lednu jsem to už měla 7 na kontě
a těd zas čekat se zbláznim že všeho ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Miksinka nechápu že se na to tak vys… už od července věděli že nový systém můžou používat jen do konce roku
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Miksinka to chápu ale už v červenci mohly vyhlásit výběrovku na nový, teď je půlka února a pořád se nic neděje
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Holky, už někdo máte PnP? Ústecko?
ne
@Miksinka trošku jiný dotaz. Posudek máme do 5.8. 2014 kdy se bude znovu přešetřovat zdravotní stav? Bude to před tímto termínem nebo až po něm? A než ho znovu posoudí bude PNP pozastaveno?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit