V čem perete dětské prádlo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miškaef
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 12:10
V čem perete dětské prádlo?

Jsem tu úplně nová a zatím jsem v 6 měsíci, ale sháním všechny informace předem. Jdu se zeptat zkušených, v čem mám prát dětské oblečení? S čím máte nejlepší zkušenost? Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10977 příspěvků 05.09.18 12:14

Miminkovske v lovele, pro starší v persil sensitive

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6641 příspěvků 05.09.18 12:16

Já mám tu Lovelu sensitive. Přijde mně dobrá. Na skvrny ještě používám žlučové mýdlo z Rossmana. A asi zkusím ještě Ariel sensitive.

Dulii
Kecalka 351 příspěvků 05.09.18 12:17

Na synovo oblečení jsem do roka používala Persil Sensitive, potom jsem prala v tom, v čem nám a dcery oblečení ani ne do půl roka zase Persil Sensitive a pak jako nám.

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 05.09.18 12:22

Starším dětem jsem právala ve Froschi nebo Batoleti, párkrát jsem před x lety měla i Persil sensitive. Teď nejmladšímu peru už rok v Arielu baby a je perfektní. Ještě se mi nestalo, abych nějaký flek nevyprala.

Natálka26
Kelišová 5412 příspěvků 05.09.18 12:22

V tom samém co nám - Persil gel,ariel . Pokud nemám dítě s citlivou kůži tak mu to nic neudělá, pokud ano tak mu nepomůže ani sensitive od Lovely nebo Persilu. To už je pak potřeba prát v „non toxic“.

lisma
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 05.09.18 12:26

V Denkmit ultrasensitive, je neparfémovaný a fakt dobre perie, horšie škvrny predpieram žlčovým mydlom.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 05.09.18 12:43

Peru v normálním Persilu,prala jsem v Persil sensitive gel,ale nic nevypral a to dávám vše na 60°. Místo aviváže dávám ocet.

vertunka
Závislačka 4738 příspěvků 05.09.18 12:51

V pračce. To mě napadlo jako první :mrgreen:.

Ale k otázce - peru v normálním prášku ariel, persil - co je v akci. A avivaz mám sensitive.

Hadumi
Extra třída :D 13576 příspěvků 05.09.18 13:03

Dceři jsem prala v Lovele, ale nic nevyprala. Synovi už jsem prala v normálním s naším prádlem.

Medičkaa
Kecalka 161 příspěvků 11 inzerátů 05.09.18 13:04

Persil sensitive ale uz nekolikrat jsem prala synovy veci spolecne s nasimi v klasickem persilu a nikdy mu to nic neudelalo…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16815 příspěvků 05.09.18 13:05

V Jelenovi, prací gel

Froseth
Kecalka 402 příspěvků 05.09.18 13:25

Pro úplně malé mimino jsem prala v jelenovi, pak v denkmit sensitive a od půl roku v normálním prášku. Vždy jsem dala máchání navíc, navíc máme sušičku, tak jsem doufala, že případné zbytky prášku to z prádla vyfouká. A žádná negativní reakce nikdy nebyla.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.09.18 14:02

Lupilu Sensitive z Lidlu… avivaz žádnou.

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 06.09.18 11:59
@pe-terka píše:
V Jelenovi, prací gel

Jak ten Jelen pere? Už jsem po něm pokukovala, ale zatím nezkoušela.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >