V čem zředit atb pro dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 21:54
V cem zredit atb pro dite

Aho, 3 leta ma atb penicilin, sirup, chut teda hnus, mala to nechce, zkusila jsem strikacku, tak davam nurofen a plivala to a skoro se po.. Hodinu premlluvam, vysvetluji, nic.. Neda to. Tak muz prisel s napadem, on obcas pije colu a mala to chce, to ji samo nedavame, ale mel zbytecek v lahvi, zvetrala uz, tak zbytek davky tam primichal a mala to vypila, bylo to fakt trochu, na dne sklenky..

Zitra bych zkusila broskev dzus, ten miluje, jen me zajima, to nicemu nevadi, kdyz se to takto smicha, ne? V caji ji to vadi, v mliku taky, navic mi pak doslo, ze mlimo k atb asi ani neni vhodne..

To smichani s dzusem a dnes vyjimecne s colou, je to ok, protoze ja uz nevim, jak to do ni dostat, kamaradka ma dceru co ma zanet ucha a taky bojuji, u nich teda nefunguje nic, tak jedou opet na er.. :roll: ja jsem rada, ze to aspon s tou colou ted dala, nevim jak v 5 rano, snad vypije dzus, mam od sousedky jupik.. Chjo, takove sceny s leky..

A posledni dotaz, davate probiotika, jaka, jsou nejaka co se daji rozpustit ve vode a nestoji majlant,?

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 03.03.19 21:57

s džusem bych nemíchala, antibiotika by se neměli s kyselým

marka123
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 03.03.19 21:58

Jestli neni v pribalovem letaku, ze se to s necim nesmi, tak myslim ,ze by to vadit nemelo.stejne to decka bezne zapiji, tak jestli to vypije s tim, nebo zapije, tak je to jedno

kacakaca
Závislačka 2698 příspěvků 03.03.19 22:04

Vyjimecne situace, vyjimecna pravidla. Pri nemoci, bolesti - davam telefon, kofolu, rizky s kasi kazdy den. Tech par dni rocne jim chci co nejvic ulevit. Ke kazdym atb mleko nevadi, precti si pribalovy letak, u vetsiny se muze. Probiotika davam VYSYPAVACI, tedy nemusi spolknout tobolku, ale lze je vysypat na jazyk, do jogurtu apod. A to michani nevadi - jestli to vypije smichane, nebo tim atb zapije, je naprosto stejne.

iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 03.03.19 22:09
barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 03.03.19 22:17

Probiotika dávám Lacidofil, musí se skladovat v lednici, takže snad tam nějaké rozumné množství breberek zůstane. Kapsle se dá vysypat třeba do jogurtu, přesnídávky apod. Jinak s ředěním atb nevím, syn s tím problém nemá. A cola je taky hodně kyselá (proto se tolik sladí), zeptala bych se v lékárně.

astoret
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 03.03.19 22:28

Myslim, ze kdyz toho nevypije moc, ze se nic nestane, kdyby se fakt neco nesmelo, upozornili by te nebo by to bylo v pribalaku, manzel vzdy uz i jako dite zapijel leky i atb dzusy a dobry.

anupati
Kelišová 6790 příspěvků 03.03.19 22:42

Jak psaly holky,výjimečná situace, výjimečná pravidla. 3 roky je docela velká, já jsem v tomto věku už dávala normálně laktobacily od Swiss. Jsou jako lipo, s třešňovou příchutí. Moje holky si doteď myslí, že dostávají kolínko :) Není to žádná zapíjecí tobolka, normálně koušou, cucají.

Váš příspěvek
Reklama