V kolik hodin ráno do školky?

68
14.10.20 16:22

V kolik hodin ráno do školky?

Dobry den
Prosím o radu. Syn začal chodit do školky. Bohužel v září se stala havárie vody a školka byla otevřená až v říjnu( ta třída, kde je syn). A od října jsem také dostala nabídku práce( úklid ve školce kde je syn) ale jsem v patře a syn dole. Když jsem chodila na odpolední od 8 chodil se mnou, ale i tak plakal. :( Pak dostal rýmu a byl par dni doma. Teď mám ranní od půl 7 a nevím zda ho mám brát sebou. Je pravda, ze už v těch půl 7 je tam asi 6deti, ale mám strach. Nebude to pro nej až moc dlouhé?
Protože dnes měl přijít s babičkou, ale nakonec ho tchyně neodvedla, protože plakal, ze tam nechce :? nevím co na to říct.. mě taky pláče, ale po 5min ve školce přestane.
Prosím o radu. Je to pro mě dost těžké období :( po mateřské do nové práce a syn poprvé do školky.
Děkuji za jakékoliv rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18854
14.10.20 16:33

U nas treba nebylo na vyber, syn sel hned od druheho dne od pul 7 a byl tam do pul 4 odpoledne. Rychle si zvyknul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
14.10.20 16:33

Tak to bych se nastvala a s tchyni si to vyrikala, byla nejaka dohoda ne. A jelikoz nejsou schopny udelat na cem jsme se dohodli, chodil by od pul 7,tak zase driv koncis ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13810
14.10.20 16:37

Půl sedmá není žádné drama, pokud teda není vyloženě sova a potřeboval by ráno vychrapovat. U nás se v těch půl 7 schází děti v jedné třídě, takže už jich tam taky dost je hned od rána. No a ty ho navíc adekvátně k tomu vezmeš dřív dom, ne? Podle mě v pohodě. Tchýne je trubka, že se nechala takhle vyměknout - teď už syn bude vědět, že kdykoli jde s babi, stačí hodně brečet a nechá ho doma :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
14.10.20 16:41

Půl7 je do školky celkem běžný a normální čas pro zaměstnané rodiče..
mé dcery chodily 4 ROKY na 6.45 a věř či nevěř - žádné následky to na nich nenechalo :mrgreen:
KLID!! rodiče stresují děti víc, než se stresují ony samy!! brečí třeba, ale za pár minut s paní učitekou o tom neví! nepodléhej tomu, normálně ho tam ber, dej, nejsi žádná krkavčí matka, která by ho budila ve 4 ráno.. chce to KLID hlavně z tvé strany ;) neboj, to se poddá, on si zvykne.. je to JEN o zvyku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
14.10.20 16:49

Dcera chodila na šestou a vždycky doufala, že bude první a bude moct sundávat židličky že stolů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
14.10.20 17:02

Nedělej z komára velblouda. Vždyť je to standartní situace. Náš nejmladší tříleťák je ve školce pravidelně 6:30 - a to mám štěstí, že v práci začínám až v sedm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
14.10.20 17:24

No hlavně bych trvala na tom, že ho babička odvede…pokud zjistí, že si u ní pláčem vynutí zůstat doma, budeš mít velký problém…brala bych ho ráno sebou…půl sedmá není tak hrozná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11496
14.10.20 17:26

Kluka vozím do školky v šest :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48634
14.10.20 19:39

Půl sedmé je ještě dobrý čas- moje dcerka chodí na 6. A za mě- dítě si neurčuje podmínky, ty určují rodiče. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.10.20 20:01

Chodila jsem do rani druziny a líbilo se mi to, klid a všechny hračky volný… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60467
15.10.20 02:08

@Ajena16 šmajra, každé druhé dítě brečí.. Normalne bych ho vodila sebou.. A mmchdm, čím častěji povolite být doma, protože brečí, tím horší bude každá další návštěva :think: můj chodil od 2 celodenku a fakt problém nebyl.. Brek cca 2 dny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
22.10.20 18:56

@Ajena16 Ahoj, jsem učitelka a chápu, ze je to pro tebe těžké. Jak píší ale ostatní, pro rodiče je to horší než pro děti. Děti za chvíli ve školce zapomenou a jsou spokojený. Hlavně neprodlužovat zbytečně loučení a mluvit o školce pozitivně. Vše ostatní přijde samo😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama