V kolika jste rodily třetí dítě?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3251
11.1.19 00:01

@Lejlinka88 díky :hug: prcek bude v půlce března

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2675
14.1.19 07:29

@mattule gratuluji :kytka: můžu napsat až?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
14.1.19 10:07

@mattule to je super, gratuluji :hug: , já začátkem června :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3251
14.1.19 15:51
@Lejlinka88 píše:
@mattule gratuluji :kytka: můžu napsat až?

Napsat sz? Jasne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 16:05

Klobouk dolů před vámi vsemi, ale velmi děkuji holkám 40+.
Nikdy bych si nemyslela jako mladá, že budu uvažovat ve skoro 41 o dítěti (druhém), ale je mi tak strašně líto že dítko nemá sourozence, navíc s novým partnerem máme oba za sebou katastrofální vztahy, přáli bychom si počít a vychovávat miminko v lásce a užít si to rodičovství :srdce: (myšleno bez rozvodů a tahanic).
Prosím o zachování anonymu, děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
32929
15.1.19 10:20
@Anonymní píše:
Klobouk dolů před vámi vsemi, ale velmi děkuji holkám 40+.
Nikdy bych si nemyslela jako mladá, že budu uvažovat ve skoro 41 o dítěti (druhém), ale je mi tak strašně líto že dítko nemá sourozence, navíc s novým partnerem máme oba za sebou katastrofální vztahy, přáli bychom si počít a vychovávat miminko v lásce a užít si to rodičovství :srdce: (myšleno bez rozvodů a tahanic).
Prosím o zachování anonymu, děkuji.

Tak šup do toho,ať se brzy podaří.
My s manželem čekáme první společné ( moje třetí,jeho druhé), letos mi bude 36. Budeme mít velkou rodinu,no nenudíme se už teď. Ale chtěli jsme zkusit ještě společné, dokud je čas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
15.1.19 11:23

@andelka83 páni a máte všechny v péči? :potlesk:
Ja letos treti a kolem porodu mi bude 32, uz je to urcite posledni, na vic se necitim :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
15.1.19 11:28

@Káťa19 máme všechny děti ve společné péči s ex,ale reálně máme moje 9 dní ze 14, manželovu na víkendy ( zatím,ale za 2 roky bude v týdnu u nás bydlet, půjde tu na SŠ). Máme poměrně velké rozdíly,letos budou mít děti 7,9 a 14 let. A k tomu bude miminko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková