Otevřená na 5 a nic se neděje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13.01.17 15:08
Otevřená na 5 a nic se neděje

Ahoj ležím v porodnici jsem otevřená na 5 prstů a stále se nic neděje. Jsem zoufalá uz bych chtěla porodit a nejde to. Máte nějaké dobré spoustece porodu?

Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 13.01.17 15:10

Zkus hodně chodit, třeba po schodech, pokud muzeš. Pak mužeš dát horkou sprchu :nevim:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 13.01.17 15:11

@Jana.49 buď šťastná.. Půlku máš za sebou a naprosto v pohodě a bezbolestně jestli to dobře chápu. ;) Co já bych za to dala :lol: Až se to rozjede, bude to stát za to, to neboj. jsi v nemocnici, oni to vyvolají, když to bude nutné. Zatím bud trpělivá, však tam ještě nikdo nezůstal :lol:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 13.01.17 15:13

@Jana.49 třeba se prtě nechce narodit v pátek 13. :lol: Sobota 14. zní o mnoho optimističtěji, já ho chápu :lol:
Jinak horká koupel či sprcha by mohly pomoci :)

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 13.01.17 15:14

Jééé už? tak dopředu gratuluju

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 13.01.17 15:33

Prý pomáhá i tančit :D prostě se aktivně hýbat. A taky horká sprcha :mrgreen:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 13.01.17 15:33

A jak dlouho už je to v tomto stadiu? Já jsem třeba měla pocit, že se nic neděje až do 10 :lol: Oba porody mě bolely „jen“ necelé 2 hodiny. Tak držím palce!! Jo a krouživé pohyby pánví jsou při porodu prý fajn.

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 13.01.17 15:39

Mě pomohl klystýr :mrgreen: 20 hodin v bolestech a nic se nedělo. Udělali mi klystýr a malej vylítnul :D :mrgreen:

Ba412
Kecalka 477 příspěvků 13.01.17 15:44

Mne pomohlo vypustit malemu bazen. Byl to pak docela fofr. Kdyz mi sestra rekla „jdem rodit“ tak jsem vyhrkla „uz?“

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >