Reklama

Otevřená na 5 a nic se neděje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 13.01.17 15:08
Otevřená na 5 a nic se neděje

Ahoj ležím v porodnici jsem otevřená na 5 prstů a stále se nic neděje. Jsem zoufalá uz bych chtěla porodit a nejde to. Máte nějaké dobré spoustece porodu?

Reklama

Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 13.01.17 15:10

Zkus hodně chodit, třeba po schodech, pokud muzeš. Pak mužeš dát horkou sprchu :nevim:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 15:11

@Jana.49 buď šťastná.. Půlku máš za sebou a naprosto v pohodě a bezbolestně jestli to dobře chápu. ;) Co já bych za to dala :lol: Až se to rozjede, bude to stát za to, to neboj. jsi v nemocnici, oni to vyvolají, když to bude nutné. Zatím bud trpělivá, však tam ještě nikdo nezůstal :lol:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 15:13

@Jana.49 třeba se prtě nechce narodit v pátek 13. :lol: Sobota 14. zní o mnoho optimističtěji, já ho chápu :lol:
Jinak horká koupel či sprcha by mohly pomoci :)

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 15:14

Jééé už? tak dopředu gratuluju

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 13.01.17 15:33

Prý pomáhá i tančit :D prostě se aktivně hýbat. A taky horká sprcha :mrgreen:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 13.01.17 15:33

A jak dlouho už je to v tomto stadiu? Já jsem třeba měla pocit, že se nic neděje až do 10 :lol: Oba porody mě bolely „jen“ necelé 2 hodiny. Tak držím palce!! Jo a krouživé pohyby pánví jsou při porodu prý fajn.

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 13.01.17 15:39

Mě pomohl klystýr :mrgreen: 20 hodin v bolestech a nic se nedělo. Udělali mi klystýr a malej vylítnul :D :mrgreen:

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 13.01.17 15:44

Mne pomohlo vypustit malemu bazen. Byl to pak docela fofr. Kdyz mi sestra rekla „jdem rodit“ tak jsem vyhrkla „uz?“

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama