V který den v měsíci chodí výplata v Albertu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
v který den v měsíci chodí výplata v Albertu?
Nevíte náhodou?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Pokazde jinak, je to devaty pracovni den, nejdyl ale patnacteho tusim
- Citovat
- Upravit
@Mkilus nemám smlouvu, nastupuju na brigádu v červenci tak mě to jenom zajímá
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já to měla vždycky 10 na účtě, ale nevím jak to je s brigádníky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@anonym387 píše:
@Mkilus nemám smlouvu, nastupuju na brigádu v červenci tak mě to jenom zajímá
I jako brigádník bys měla mít smlouvu, na výplatní termín ses měla při příjmu zeptat 🤷🏻♀️ Víš aspoň teda, jaký vůbec budeš mít peníze?
- Citovat
- Upravit
Taky by mě to zajímalo. Jestli to má každá prodejna jinak. Jestli ten uvedený den ve smlouvě je vždy stejný. Dejme tomu je ve smlouvě 14. a jestli se může stát že by to přišlo třeba 7. Zajímá mě to že jsem výplatu ještě neměl a budu mít teprve první a spíš abych měl představu a vedení se ptát nehodlám kvůli jejich arogantnímu přístupu k podřízeným
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V Albertu chodí sedmý pracovní den. Nepočítají se do toho státní svátky. Tento měsíc bude v pátek, ve čtvrtek bude vidět výplatní páska v aplikaci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@1Marta A to mají všechny Alberty stejně nastavené? Tuhle první výplatu potřebuji víc než běžně. Tady mi jde o tu jistotu aby to opravdu nebylo individuální že by si to každý obchod nastavoval kdy a kdy bude chtít a že by každý měsíc byl jinej den v měsíci. V práci jsem neviděl že bychom měli vypsané dny kdy nám bude vypláceno. To stejné mě zajímá ohledně v kolik cca to je na účtě. Zatím co jsem se ptal kolegů každý řekl buďto to že je tam první měsíc nebo jiný den tak to zkouším tady
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@anonym481 píše: Více
Tak každej obchod nemá svoji mzdovku. Normálně to funguje tak, že buď vám to všem hromadně odbouchne vaše interní mzdovka a nebo externí společnost typu Delloite, BDO, OK base apod.. Ale mzdy se posílají najednou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@1Marta a jsou někde předem naplánovány ty dny třeba rok dopředu? V jiném zaměstnání třeba jsme měli vypsány dny kdy bude výplata. Tady je to taky? Pokud ne tak se nic neděje. Jen takhle je to takové že člověk neví. Děkuji za odpověď.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tady to tak není. Ve smlouvě je do 15 v měsíci. Ted byla dvakrát o den dříve, zítra přijde za únor. Sedmý pracovní den.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit