Váček v 7tt

8
16.4.21 12:26

Váček v 7tt

Ahoj holky, chci se zeptat jen na názor. Ve středu jsem byla na kontrole, poslední MS byla 23.2.2021 a vím, že ovulace byla 9.3,jelikož jsem si dělala ovulační test. Tudíž teď bych mela být 7tt+3.
Ve středu jsem byla na první kontrole, takže 7+1 a doktorka udělala jen ultrazvuk a řekla, že vidí prázdný gestační váček a mám přijít za týden. Nevzala mi ani krev nedala mi ani fotku nic. Kontrola trvala tak 3minuty a šla jsem… Myslíte, že je to neprosperující těhotenství? Děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
341
16.4.21 12:32

Já měla v 7+0 srdíčko. Dr zřejmě ještě dala šanci, kdyby byla posunuta ovulace, pakliže nebude příští týden nic, tak to bude už jasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
16.4.21 12:35

@Lucka9488 jestli ses si tou ovulaci 100% jista, tak to bohuzel prosperujici nebude. V tomto tydnu uz byva videt i srdicko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
16.4.21 12:35

O fotku si musíš říct. Ale v 7 tt by mělo být už srdíčko. Uvidíš na další kontrole, ale spíš bych počítala s horší variantou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
16.4.21 12:42

Tusim, co jsi od te stredy delala a optavdu nejlepsi, co ted muzes delat, je vypnout internet a venovat se cemukoli jinemu. Mimochodem ty ovulace mohly byt dve a tedy tehotenstvi muze byt i mladsi. Fifty/fifty to bude jeste dlouho, srdickem to nekonci. Jakakoli prace je lepsi nez stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
16.4.21 12:50

Vyčkej do kontroly, stejně se nedá s jistotou věštit, jak to dopadne. I když, pokud jsi si jistá ovulací, už by mělo být vidět víc než prázdný váček. Jinak první fotku mi doktor dal až později, na první kontrole ne. A dobře udělal, dvě těhotenství nedopadla a byl z toho ZP, takže bych pak akorát slzela nad fotkou něčeho, čeho se nedočkám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
16.4.21 12:53

Myslím si že asi tehu nebude ok, v tomto týdnu jde už vidět srdíčko.. Počkej na další kontrolu ale s ničím bych nejspíš nepočítala.. 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 13:10

Ja vzdy mela srdicko v 6+2 tt, 6+3 tt a 6+6 tt, pricemz v poslednim tehotenstvi jsem mela ovulaci az cca 20-21 den cyklu v delce 28-29 dni.

Treti tehotenstvi jeste neni oznameno kamaradkam, ktere me zde znaji, proto anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
8
16.4.21 13:38

Děkuji všem za zprávy 😊 Tušila jsem to hned podle výrazu doktorky🤷🏻‍♀️
Pokud to nevyjde nedá se nic dělat.. Naštěstí nám to vyšlo hned na poprvé, tak se budem snažit dal… Aspoň bude nějaký pohyb v této covid době :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4185
16.4.21 14:22

@kacakaca

I kdyby měla ovulace dvě, nic to zakladatelce neřeší. Druhá ovulace nastává řádově v hodinách po té první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
23.4.21 16:30

@Lucka9488 ahoj jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.4.21 16:40

@MonaSun
Ahoj, bohužel mě doktorka poslala na ukončení. Ukončili mi to formou tablet před 3mi dny :-(
Doufám, že další už bude v pořádku, jelikož nechci znova podstoupit ty tablety :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
23.4.21 17:07

@Lucka9488 to je mi lito. A proc te nenechala aby to odeslo samo? Ja mela taky ZT v breznu. Mela jsem taky dutinku bez embrya a odeslo to samo vsechno. Hnedka jsem otehotnela znova, k dr jdu 3.5.potvrdit srdicko. Tak doufam ze uz bude vse jak ma :) urcite vam to taky brzo vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.4.21 17:29

@MonaSun
Nevím proč to udělali takhle… zkontrolovala mě a poslala do nemocnice, kde me znova vyšetřili a nasadili tablety…Doktorka mi jen řekla, že bych stejně brzy začala krvácet, že se mi tam už dělal hematom okolo… Možná by to bylo lepsi nez tohle…Byl to děs…
A pokud se mohu zeptat jak dlouho jste čekala než jste se začali snažit znova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
23.4.21 17:42

@Lucka9488 necekali jsme vubec. Po 17.dnech od ZT jsem znova otehotnela. Rikala jsem si, ze bud bude telo uz pripravene a vydrzi nebo odejde. Zatim se drzi tak snad to tak zustane. Ale uzivala jsem gynex od zacatku krvaceni takze i to mi pomohlo, ze jsem mela ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat