Vaginální opar. Jak léčit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 22:54
Vaginální opar. Jak léčit?

Ahoj, můžete mi prosím poradit jak se zbavit vaginálního puchýřku. Zřejmě jde o opar. Nikdy jsem to neměla, tak netuším co na to pomáhá :think: je nějaká mastička či volně prodejný lék. Celý přísti týden jsem v práci a nemám čas zajít si na gyndu. A objevilo se dnes a začíná to bolet na dotek :?
 Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 22:58

Zovirax nebo herpesin, rychle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 23:00

Já to měla před pár lety.Na gyndě jsem dostala tablety herpesin. A mastičku herpesin, tu si koupíš volně. Ale teda spotřebovala jsem jich více za dobu léčení… opary se mi rozmnožili, bylo to hodně bolestivé.

lany2
Kecalka 127 příspěvků 29.03.19 23:03

Pokud poprve v zivote nejspis bude bolet jeste vic. Muze se stat, ze budes rada ze muzes vubec chodit. Prvoinfekce byva nejhorsi, obzvlast pokud jsi do ted opar nikde nemela. Necekala bych a vyhledala gyn. pohotovost krom vyse zminene masticky ti daji nejspis i zovirax v tabletach. A ten uz je na predpis,ale funguje dobre.

iila
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 9 inzerátů 29.03.19 23:03

Herpesin mast co nejrychleji. Jestli můžeš, tak i na gyndu, můžou ti dát i tablety Herpesin nebo něco takového.

skorotehotna
Kecalka 475 příspěvků 29.03.19 23:15

Pokud to mas prvně, zajdu na gyndu. Taky sem se to snazila zachránit volné prodejnyma vecma a pak jsem týden lehla s horečkama a nemohla jsem ani chldit

Váš příspěvek
Reklama