Váha se nehne, i když jím podle tabulek

Anonymní
19.10.19 07:49

Váha se nehne

Ahoj, cca 14 dní už jdu do sebe a snažím se najet na pravidelnou a vyváženou stravu, zapisuji do kalorickych tabulek…
Váha se ale ani nepohla - teda dolů, nahoru by to šlo snadno… :zed:
To je tak demotivujici, že se mi to snad chce i vzdát.
Rozhodně je z čeho hubnout, mám 94 kg na 175 cm.
Dvakrát týdně kruhový trénink, dennodenně chůze do schodů, ale váha ani ťuk…
A ani centimetrove změny nevidím.

Vy, co tomu rozumíte, mam správně nastaven příjem kj a makrozivin? :roll:

Co dělám špatně? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5038
19.10.19 07:58

Nemáš, jíš málo. Kalorické tabulky jsou super na zapisování, ale vypočítat správně denní příjem a makra neumí. Spocitej si denní příjem sama, podle svého bazalniho metabolismu. Na internetu je spousta vzorečků. Pošlu ti je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
19.10.19 08:03

Tohle je základní vzorec pro výpočet optimálního denního příjmu, je to jednoduše a hezky vysvětleno. Znovu si to přepočítej, nastav svoje denní makra a kcal do tabulek a nevzdavej to :) pohyb, kaloricky deficit, dostatečný příjem tekutin, odpočinek = 100% úspěch :) držím palce :) sama jsem takto shodila 18 kg, teď už vím co a jak, váhu si bez problému držím a nový životní styl mi vyhovuje :) drz se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 08:04

A to jsi taky nabrala za 14 dni ze cekas ze za 14 dni zhubnes? Všichni by chtěli všechno hned. Pokud se to nehne po dvou mesicich tak nejspíš děláš něco blbě, ale ne po 14ti dnech. Jinak sama vidíš ze sacharidů mas hodně a vlákniny naprostý nedostatek ne? A taky záleží co v tom jídle je no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3660
19.10.19 08:13
@Anonymní píše:
Ahoj, cca 14 dní už jdu do sebe a snažím se najet na pravidelnou a vyváženou stravu, zapisuji do kalorickych tabulek…
Váha se ale ani nepohla - teda dolů, nahoru by to šlo snadno… :zed:
To je tak demotivujici, že se mi to snad chce i vzdát.
Rozhodně je z čeho hubnout, mám 94 kg na 175 cm.
Dvakrát týdně kruhový trénink, dennodenně chůze do schodů, ale váha ani ťuk…
A ani centimetrove změny nevidím.

Vy, co tomu rozumíte, mam správně nastaven příjem kj a makrozivin? :roll:

Co dělám špatně? :,(

Vim ze me tady pulka lidi sezere, ale podle me mas na hubnuti velkek prijem.Ja taky hubla s kalorickyma tabulkama, mela jsem 176cm a 90kg a prijem jsem mela okolo 5500kj. A vaha i cm, sli dolu kazdy tyden. Podarilo se mi zhubnout 15kg a to uz si nekolik let drzim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
19.10.19 08:19

@skorotehotna nemá hodně sacharidů, já mám stejně sacharidů na svých 154cm a 48kg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 08:29

@Týna K. Mluvím o hodnotách v kalorickych tabulkách, nikoliv o vhodných hodnotách. Navíc každému sedí něco jiného, ze tobě sedí tento počet sacharidů pro udržení, neznamená ze druhému to stejne sedí na hubnuti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 08:32

@Týna K. Podle tebe jím málo…
@Ivana 85… Podle tebe jím moc…
8o
A takhle se v tom plácam. Makra mám z profesionálně nastaveného jídelníčku, kde uvádí, že jde o jídelníček na 12 týdnů a pak nutná změna… Všechno nizkotucne.

Tudy jít úplně nechci, snažím se o selský rozum a cestu navždy, ale jako principiélní směr dobrý. Házím si to do polotučné varianty.

@skorotehotna nečekám, že půjde za měsíc dolů 5 kilo, ale nějakou změnu jsem čekala…
:oops:

• Nahlásit
  • Citovat
279
19.10.19 08:34

Musíš vydržet, ono se to pohne. Tělo musí uvěřit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
19.10.19 08:36

@Ivana 85 presne muj nazor. Za me velky prijem…ja hubnu 20 dni, mam 170cm, zacala jsem 83,7 a dnes mam 80,4. Jedu taky tabulky. Mam nastaveno 1500 kalorii (120 bilkovin, 120 sacharidu a 60 tuku). Uber na tyden a uvidis, co to udela. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
19.10.19 08:48

@skorotehotna já s podobnými makry i shazovala a samozřejmě, každému vyhovuje něco jiného, ale kalorický deficit zabírá na každého :) já každopádně nikomu nic nenutim, každého věc, jak chce hubnout :) každopádně za svým názorem si stojím. Pěkný víkend :mavam:

Zakladatelko, tobě přeji hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
19.10.19 08:51

Ja souhlasim, ze jis malo, pri hladoveni budes hubnout - vodu a svaly a to urcite kazdy chce :roll: navic hladovenim se ti bude bazal porad snizovat, budes unavena, demotivovana a okamzite jak neco sniz, tak to telo sakumprask bude ukladat, protoze jede v setricim rezimu. Zhubnout tri kila za tri tydny hladovenim neni zadna vyhra - pochybuju, ze jde o tri kila tuku, pokud slecna/pani jede nizkosacharidove a hladovenim, tak zhubla vodu, ktera se na sacharidy vaze a vyprazdnila strevni obsah a to je mozna tri kila i malo :potlesk: az se jednou naji ma vsechno zpet, ale k tomu si snizenim bazalu mozna i neco nabere navic…nejdriv poradne spočítat, najet na rozumny jídelníček v mirnem deficitu, nedelat z nej dietu, ale novy CHUTNY zivotni styl a hlavne hubnout pomalu.

Příspěvek upraven 19.10.19 v 08:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39089
19.10.19 08:55
@Lumíkovec píše:
@Ivana 85 presne muj nazor. Za me velky prijem…ja hubnu 20 dni, mam 170cm, zacala jsem 83,7 a dnes mam 80,4. Jedu taky tabulky. Mam nastaveno 1500 kalorii (120 bilkovin, 120 sacharidu a 60 tuku). Uber na tyden a uvidis, co to udela. Drzim palce.

Vždyť jsi nejspíš pod hodnotou bazálního metabolismu. Až se vrátíš k normální stravě, tak zase nabereš. Takhle si akorát pěkně škodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
19.10.19 08:55

@Pety2 amen!!!

Jist 1500 kalorií a podobně je žalostně málo, samozřejmě, že teď hubnete, ale tělo hladoví a nemá dostatek toho co potřebuje. Za pár týdnů začne tělo stávkovat a vaha se zasekne. Pro zdrave hubnutí a udrzitelnou váhu je potřeba to, co jsem zmiňovala výše. A strach z tuku a sacharidů je zbytečný, není třeba se ani jednomu vyhýbat a přesto hubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
19.10.19 08:58

Jeste posilam jeden svuj den pro ukazku. A hlady vazne netrpim. Energie mam mnohem vic jak kdyz jsem jedla, jak jsem jedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama